Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin, Mehmet Öğütücü tarafından 1 milyon liralık sermaye bedeli ile 1 Ağustos 2013 tarihinde Kadıköy, Bostancı Mahallesi'nde kuruluşu gerçekleştirildi

Nec Yapı İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Nec Yapı İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Yusuf Doğan tarafından 1 milyon TL sermaye ile bugün kuruldu.

Medici İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Medici İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ahmet Soysal tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Algima İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Algima İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Cem Aktaş ve İ. Oğlu Ayaz Orucov ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Ranu İnşaat Gayrimenkul Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ranu İnşaat Gayrimenkul Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Mohammad Raed Kolko ve Mohamad Ammar Abıad ortaklığında 200 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Ayazağa İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ayazağa İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Oktay İnalöz tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Mb Özen İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mb Özen İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Muharrem Özen ve Baki Özen ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Öz Ada Yapı İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Ada Yapı İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Aytaç Aydın tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Agm Gayrimenkul Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Agm Gayrimenkul Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Ahmet Şevki Öztek tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Çekmeköy İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Çekmeköy İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Metin Çolak ve Ümran Pektezel ortaklığında 1 milyon 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Belhaj Internatıonal Group Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Belhaj Internatıonal Group Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih’te 100 bin TL sermaye bedeli ile A. Mohammed Balhaj Almarashda tarafından kuruldu.

Sehab Emlak Gayrimenkul Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sehab Emlak Gayrimenkul Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Eyad Abdol Bakı tarafından kuruldu.

Özalp Efe İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özalp Efe İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Sancaktepe'de Metin Özalp tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Xmax Group İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Xmax Group İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Öğütücü tarafından 1 milyon liralık sermaye bedeli ile 1 Ağustos'ta kuruldu.Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi olarak Mehmet Öğütücü belirlendi.  


Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; Her türlü emlak,her türlü gayrimenkul ve özellikle sitelerplazalar,marketler,depolar,soğuk hava depoları,villa,tatil köyleri,devre mülk,apart otel,motel,kamping gibi turistik tesisler,organize sanayi bölgeleri,spor kompleksleri,mesken ev,apartman,iş yeri,arsa,arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak,satın almak,kiralamak,kiraya vermek,bahçe tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adres: Kadıköy, Bostancı Mahallesi, Köyyolu Caddesi, Ada Apartmanı, No:5...