bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek

bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek

Milyonlarca vatandaşın beklediği Bayram ikramiyeleri yarın yapılıyor. Bayram ikramiyeleri SSK emeklilerine yarın yapılırken Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklilerine ise Cuma günü ödenecek.

Milyonların beklediği ödemeler yarın yapılacak!

Milyonlarca vatandaşın beklediği Bayram ikramiyeleri yarın yapılıyor. Bayram ikramiyeleri SSK emeklilerine yarın yapılırken Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklilerine ise Cuma günü ödenecek.

Emeklilere müjdeli haber geldi! Tarih belli oldu!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin: '' Emeklilerimize bayram ikramiyeleri 6-7 Mayıs tarihlerinde ödenecek'' dedi.

Emekliye çifte mutluluk! Hem zam hem de ikramiye!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan milyonlarca emekliye müjdeli haberi verdi. 1000 lira olan bayram ikramiyeleri bu sene 1100 lira olarak mayısın ilk haftasında hesaplara geçecek...

Memur maaşları bayram öncesi yatar mı?

Binlerce memur Ramazan Bayramı öncesinde maaşlarının ne zaman yatacağını merak ediyor. Kanuna göre memurlar, maaşlarını her ayın 15'inde alırken, bu ay Ramazan Bayramı dolayısıyla maaşlar erken yatar mı sorusunun cevabına yanıt bekliyor.

Emekliye bayram ikramiyesinde üç alternatif!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her sene milyonlarca emekliye verilen bin TL'lik bayram ikramiyelerinin bu sene enflasyon kadar artırılacağı açıklamasından sonra artış için yasa teklifi bekleniliyor. Bayram ikramiyeleri için yapılacak olan zam oranlarında 3 alternatif dile getiriliyor.

Emekliler dikkat! Bayram ikramiyelerine zam geldi mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram ikramiyeleri ile ilgili yaptığı açıklamada her sene 1000 TL olarak yatırılan ücretlere enflasyon oranına göre zam yapılabileceği müjdesini vermişti...

Emekliye çifte fırsat! Bayram ikramiyeleri ne zaman verilecek?

12.3 milyonu aşkın SSK ve Bağ-Kur emeklisi bu yıl 1000 TL'lik Kurban ve Ramazan Bayramı ikramiyelerini alacak.

2021 emekli bayram ikramiyesi ne zaman hesaplara yatacak?

Bayram ikramiyesi yılda iki kez olmak üzere Ramazan ve Kurban Bayramı öncesinde emeklilere 1.000 TL olarak ödeniyor...

Emekliye en az asgari ücret!

Emekliler için son yıllarda 'Üçüncü yılını dolduran bayram ikramiyeleri, zamlı ödenen ikinci promosyon gibi' pek çok önemli düzenlemeler yapıldı ve emekli aylıklarında iyileştirmelere de imza atıldı.

Dolar kuru bugün ne kadar?

Dolar/TL, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla uluslararası piyasalarda güne yatay başlamasından sonra 6.9735 seviyelerinde bulunuyor.

Dolar kuru bugün ne kadar?

Dolar/TL, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla uluslararası piyasalarda güne düşüşle başlamasından sonra 6,9735 seviyelerinde bulunuyor.

Emeklilere Kurban Bayramı ikramiyeleri ödenmeye başlandı!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca 17-29 Temmuz 2020 tarihlerinde ödeneceği belirtilen Kurban Bayramı ikramiyeleri, bugün emeklilerin hesaplarına yatırılıyor.

Ramazan ikramiyeleri bugün yatmaya başlıyor!

Salgın önlemleri kapsamında öne çekilen Ramazan Bayramı ikramiyeleri, bugün hesaplara yatmaya başlayacak.

bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek Haberi

bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek

12.7 milyon kişinin beklediği Ramazan Bayramı ikramiyesinin ödemelerini yapılacağı gün geldi. SSK emeklileri yarın ikramiyerine kavuşuyor, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri ise cuma günü ikramiyelerini alabilecek.

A Haber'de yer alan habere göre; Milyonlarca emeklinin beklediği bayram ikramiyeleri yarın hesaplara yatıyor.  Emekliler bayram ikramiyelerini bin 100 liraolarak alacak bu yapılan yüzde 10'luk artıştan dul ve yetimler de faydalanacak. Peki tam kapanmadan dolayı maaşlar nasıl çekilecek? Bankaya gidilebilecek mi? İşte detaylar...

 

KİMLER YARARLANACAK?

SGK'dan emekli aylığı alan kişilere ve sürekli iş göremezlik geliri alan kişilere ödeme yapılacak.

Ayrıca SGK'dan aylık alanlara; şehit yakınlarına, gazilere, muharip gazilere, güvenlik korucularına, şampiyon sporculara ve terörden zarar gören siviller ile bu kişilerin hak sahiplerine ödeme yapılacak.

NE KADAR VERİLECEK?

Bayram ikramiyesi emeklilere bin 100 lira olarak verilecek.

Ölüm aylığı alan kişilere de ölüm aylığı oranında, sürekli...