baysan trafo gölcük arsası

baysan trafo gölcük arsası

Baysan Trafo Radyatörleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, Kocaeli Gölcük'te 525 TL'ye arsa satın aldı...

İbrahim Karaosmanoğlu Gölcük yatırımlarını inceledi!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte yapımı devam eden yatırımları Ve çalışmaları gezdi.

Gölcük cazibe merkezi oldu!

Bolu’nun çam ağaçlarıyla süslü mekanı Gölcük Tabiat Parkı’nı Ocak ayından bu yana 345 bin kişi ziyaret ederken, son 2 yılda 5 milyon TL’lik yatırım yapıldı.

Gölcük'te kentsel dönüşüm başladı!

Gölcük'te görev yapan mahalle muhtarlarının katıldığı Aylık Olağan Muhtarlar Toplantısı, dün Gölcük Sanat Galerisi'nde gerçekleşti. Toplantı, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yönetiminde yapıldı .

Eskişehir İstasyon Meydanı'ndaki trafo binası yıkıldı!

Eskişehir’de Büyükşehir Belediyesi’nin meydan düzenleme çalışmaları kapsamında, İstasyon Köprüsü’nün yıkılmasının ardından İstasyon Meydanının ortasında kalan Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye ait trafo da yıkıldı.

Gölcük'teki iki tarihi ev restore edildi!

Gölcük Belediyesi’nin önemli projelerinden biri olan Değirmendere Yalı Mahallesindeki 165-166 parseller üzerinde bulunan eski Yalı Mahallesi Tarihi Evleri aslına uygun biçimde yenilenerek gün yüzüne çıkıyor.

Gölcük Adalet Sarayı Nisan 2016'da hizmete girecek!

Gölcük’ün önemli ihtiyaçlarından biri olan Adalet Sarayının yapımı büyük hızla devam ediyor. Binanın katlarının meydana çıkmasıyla birlikte, Adalet Sarayı'nın dış ve iç cephe sıvama işlemleri de bitirilmiş durumda...

Mehmet Ellibeş Gölcük'teki dönüşüm hakkında bilgilendirdi!

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kent Konseyi 30'ncu Yürütme Kurulu Toplantısına katılarak Gölcük hakkında genel değerlendirmelerde bulundu.

Gölcük Kent Konseyi marka değerinde!

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kent Konseyi 30. Yürütme Kurulu Toplantısına katılarak Gölcük hakkında genel değerlendirmelerde bulundu.

Gölcük'te dönüşüm için tespit çalışmaları başlıyor!

Gölcük'ün 3 ayrı bölgesinde hayata geçirilen kentsel dönüşüm için tespit çalışmaları başlıyor. Gölcük Belediyesi'nin üç bölgede başlattığı kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında danışmanlık hizmeti alımı için yapılan ihaleyi Ankara firma kazandı.

Gölcük kentsel dönüşüm ihalesini Ankara İmar firması kazandı!

Gölcük Belediyesi'nin üç bölgede başlattığı kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında danışmanlık hizmeti alımı için yapılan ihaleyi Ankara İmar firması kazandı.

Gölcük'te kentsel dönüşüm çalışmaları başlıyor!

Gölcük Belediyesinin üç bölgede başlattığı Kentsel Dönüşüm, hak sahipliği ve mevcut halihazır durumun tespiti çalışmaları, bu konuda danışmanlık hizmet alımı ihalesini kazanan firma ile sözleşmenin imzalanmasının ardından başlıyor.

Gölcük'te kentsel dönüşüm tespit çalışmaları başlıyor!

Gölcük Belediyesi’nin başlattığı Kentsel Dönüşüm, hak sahipliği ve mevcut halihazır durumun tespiti çalışmaları, bu konuda danışmanlık hizmet alımı ihalesinin tamamlanıp, ihaleyi alan firma ile sözleşmenin imzalanmasının ardından başlıyor.

Gölcük’te yol yapım ihalesi yapıldı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilecek olan Gölcük Asar Deresi Yol Yapım İhalesi, Büyükşehir Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. İhaleye 4 firma teklif verdi.

baysan trafo gölcük arsası

baysan trafo gölcük arsası baysan trafo gölcük arsası


Baysan Trafo Radyatörleri Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından yapılan açıklama;


Şirketimiz arsası bitişiğinde bulunan Kocaeli ili Gölcük İlçesi Yazlık mevkii 234 Ada, 23,24,25,26,27 Parsel, 30MIB paftasında kayıtlı Şahsettin SEVİL (Gerçek Kişi), Ensar SİFİL (Gerçek Kişi), Kıyasettin SİFİL (Gerçek Kişi) (900Metrekare) arsanın toplam 525.000TL bedelle satın alınmaş, Gölcük Tapu Müdürlüğü'nde şirketimiz adına işlemleri 18.03.2013 tarihinde tamamlanmıştır

234 ada üzerinde toplam 10 parsel satın alınmış, şirket aktıfınde yer alan parsel ile beraber toplam :4.976,69 Metrekare olmuştur. Tevhid işlemleri...