Bema İnşaat Göl Panorama Evleri nerede

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri nerede

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri fiyat listesi 215 bin TL'den başlayarak değişiyor. Bahçeşehir'de yükselen Göl Panorama Evleri projesinde ilk etabın teslimleri Aralık 2016 yılında yapılıyor...

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri nerede?

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri nerede sorusunun yanıtı haberimizin içinde yer alıyor. Göl Panorama Evleri Bahçeşehir 'de yer alan dairelerin büyüklükleri 69,54 - 240,94 metrekare arasında değişiyor.

İnşaat sektörünün en güçlü 5 ismi!

Capital'in geleneksel araştırması Türkiye'nin En Güçlü 30 İş İnsanı'nın sonuçları belli oldu. Bu yıl güçlüler liginde zirve değişmedi. İşte inşaat sektöründen yer alan isimler...

Safir Arsa Emlakçılık İnşaat Gıda Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Safir Arsa Emlakçılık İnşaat Gıda Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Seda İncil tarafından kuruldu.

Elmas Arsa Emlakçılık İnşaat Gıda Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elmas Arsa Emlakçılık İnşaat Gıda Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Seda İncel tarafından kuruldu.

Bema İnşaat marka konutlar geliştirmeye devam edecek!

BEMA İnşaat, Emlak Konut, TOKİ ve Kiptaş ile yürüttüğü projelerle adını duyurdu. Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Pars, kendi arazilerinde Göl Panorama ve İstanbul Panorama gibi marka konutlar geliştirmeye devam edeceklerini söylüyor...

Eylül 2010 İnşaat Gıda Et Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eylül 2010 İnşaat Gıda Et Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Geyik tarafından kuruldu. 

Alkamal Emlak İnşaat Gıda Hayvancılık Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alkamal Emlak İnşaat Gıda Hayvancılık Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir’de 500 bin TL sermaye bedeli ile Sofian Abou tarafından kuruldu. 

Cahan İnşaat Gıda Tarım Ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cahan İnşaat Gıda Tarım Ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Bedir Cahan tarafından kuruldu. 

Menart İnşaat Gıda Otomotiv Tarım Ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi  kuruldu!

Menart İnşaat Gıda Otomotiv Tarım Ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi  10 bin TL sermaye ile bugün Fatih Korkmaz tarafından kuruldu.

BNC Group İnşaat Gıda Spor Turizm Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BNC Group İnşaat Gıda Spor Turizm Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  30 bin TL sermaye ile bugün Özcan Çikdem tarafından kuruldu. 

ASK Elektrik Elektronik İnşaat Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ASK Elektrik Elektronik İnşaat Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Ahmet Samet Kantar tarafından kuruldu.

Has Bayraktar Grup İnşaat Gıda Otomotiv Hayvancılık Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Has Bayraktar Grup İnşaat Gıda Otomotiv Hayvancılık Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi 1 milyon 600 TL sermaye ile bugün Hakim Bayraktar tarafından kuruldu.

Value Lınks İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Value Lınks İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Abdulazız Alı A Alkhedhaıry ve Omar Abdualzoz A Alkhedhaıry ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

İsc Otomotiv Tekstil Medikal İnşaat Gıda Temizlik Hayvancılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İsc Otomotiv Tekstil Medikal İnşaat Gıda Temizlik Hayvancılık Ticaret Limited Şirketi İsmet Çetin tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri nerede Haberi

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri nerede


Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselen Göl Panorama Evleri projesi Bema İnşaat tarafından inşa ediliyor. Bema İnşaat Göl Panorama Evleri fiyat bilgisi öncesinde projeden bahsedelim.


Göl Panorama Evleri Bahçeşehir projesinde teslimler Aralık 2016 yılında gerçekleştiriliyor. Bahçeşehir Göl Panorama Evleri projesinde 1.431 daire ve 41 dükkan yer alıyor.


Bema Göl Panorama Evleri projesinde dairelerin büyüklükleri 69,54 metrekare ile 240,94 metrekare arasında değişiyor. Bema İnşaat Göl Panorama Evleri fiyat listesi 215 bin TL'den başlıyor.


Göl Panorama Evler Bahçeşehir projesinde yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları gibi sosyal donatılar bulunuyor.Bema İnşaat Göl Panorama Evleri fiyat!


69,54 - 72,26 metrekare 1+1'ler 215 bin TL ile 274 bin TL,

104,69 - 104,78 metrekare 2+1'ler 291 bin TL ile 360 bin TL,

101,82 -...