31 / 03 / 2023

Beyaz İnşaat Beyaz Park iletişim

Beyaz İnşaat Beyaz Park iletişim

Beyaz Park Evleri Topkapı projesinde teslimler 2017 yılının sonunda yapılıyor. Beyaz Park Evleri Topkapı projesinde daire fiyatları 395 bin liradan başlıyor...

Beyaz İnşaat Beyaz Park fiyat!

Toplam 100 milyon TL yatırımla yükselen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Beyaz İnşaat Beyaz Park fiyat listesi kapsamında 1+1 daireler 400 bin TL'den başlıyor.

Beyaz İnşaat Beyaz Park satılık!

Toplam 370 adet dairenin yer aldığı projede İstanbul Zeytinburnu - Topkapı bölgesinde yükseliyor. Beyaz İnşaat Beyaz Park satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Beyaz Park daire fiyatları!

Beyaz Park daire fiyatları 410 bin TL'den başlıyor. Teslimlerin Aralık 2017 tarihinde gerçekleşeceği projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Beyaz İnşaat Beyaz Park fiyatları!

Toplam 370 adet daireden meydana gelen projede daire tipleri 1+1 'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Beyaz İnşaat Beyaz Park fiyatları 410 bin TL'den başlıyor.

Beyaz Park Topkapı fiyat listesi!

Beyaz Park Topkapı fiyat listesi daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. Toplam inşaat alanı 85 bin metrekare olarak belirlenen projede 120 aya varan vade imkanı sağlanıyor.

Beyaz İnşaat Beyaz Park nerede?

Toplam 370 adet daireden meydana gelen proje 5 blok şeklinde inşa ediliyor. Projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar değişiyor. Peki Beyaz İnşaat Beyaz Park nerede?

Beyaz İnşaat Beyaz Park lokasyon!

Satışların 2 hafta sonra başlaması öngörülen projede 370 adet daire yer alıyor. Beyaz İnşaat Beyaz Park lokasyon bilgisine göre İstanbul Zeytinburnu Topkapı 'da inşa edilecek.

Beyaz İnşaat Beyaz Park iletişim!

5 blok şeklinde inşa edilen projede 370 adet daire yer alıyor. Beyaz İnşaat Beyaz Park iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 481 24 24 olarak belirlendi.

Yb Beyaz İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Yb Beyaz İnşaat Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta Yener Beyaz tarafından kuruldu.

Beyaz Piramitler Madencilik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Beyaz Piramitler Madencilik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de Yiğit Oğuzhan Civelek tarafından kuruldu.

Beyaz Group İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Beyaz Group İnşaat Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Cihan Aslan Özkan tarafından kuruldu.

Beyaz Kale Hırdavat Metal İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyaz Kale Hırdavat Metal İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Burhan Göker tarafından kuruldu.

Florya Beyaz İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Florya Beyaz İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Daş tarafından kuruldu.

Beyazıt Gayrimenkul Gıda İnşaat Hayvancılık Oto.Teks.Telekom.Ve Ve Kafeterya San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Beyazıt Gayrimenkul Gıda İnşaat Hayvancılık Oto.Teks.Telekom.Ve Ve Kafeterya San.Ve Tic.Ltd.Şti. Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Vedat Oruç tarafından kuruldu.

Beyaz İnci Taahhüt İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyaz İnci Taahhüt İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Arif Taşkın tarafından kuruldu.

Ra-Ge Oto Aksesur Beyaz Eşya İnşaat Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ra-Ge Oto Aksesur Beyaz Eşya İnşaat Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Kerem Çetin tarafından kuruldu.

KMB Kömür Elektrik Beyaz Eşya İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

KMB Kömür Elektrik Beyaz Eşya İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Güngören'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Murat Yıldırım tarafından kuruldu.

Öztaş Yalitim Emlak Inşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztaş Yalıtım Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Vedat  Taş tarafından kuruldu.

Göktürk Beyaz Saray İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Göktürk Beyaz Saray İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün 10 bin TL sermaye bedeli ile Eyüpsultan'da İsmet Santalu ve Ayşe Yeğin ortaklığında kuruldu.

Siyah Beyaz Enerji Arge Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Siyah Beyaz Enerji Arge Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Bayram Fatih Elyıldırım tarafından kuruldu. 

Beyaz Bina İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Beyaz Bina İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Büyükçekmece’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Gökalp Beyaz, Özkalp Beyaz ve Gökay Beyaz ortaklığında kuruldu. 

Beyaz İnşaat Beyaz Park iletişim Haberi

Beyaz İnşaat Beyaz Park iletişim


İstanbul Topkapı Davutpaşa'da yükselen Beyaz Park Evleri projesi Beyaz İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Beyaz Park Evleri Topkapı projesi 100 milyon lira yatırımla inşa ediliyor.


Topkapı Beyaz Park Evleri projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut alternatifleri sunuluyor. Beyaz Park Evleri Topkapı projesinde teslimler Aralık 2017 yılında yapılıyor.Beyaz Park Evleri Topkapı ödeme planı!


Beyaz Park Evleri Topkapı ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinatla 30 ay sıfır faizle taksitli ödeme imkanı sağlanıyor. Beyaz Park Evleri Topkapı projesinde fiyatlar 395 bin liradan başlıyor.


Beyaz Park Evleri Topkapı projesinde daire alanları 70 ila 210 metrekare arasında değişiyor. 5 blok halinde yükselen Beyaz Park Evleri Topkapı projesi 371 adet konut ve 9 dükkandan meydana geliyor. Beyaz Park Evleri Topkapı adres: Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. No:34 Topkapı / İstanbulBeyaz...