Beyaz İnşaat Koşuyolu Konakları iletişim

Beyaz İnşaat Koşuyolu Konakları iletişim

Teslimleri 2019 yılının Haziran ayında yapılacak olan Koşuyolu Konakları'nda fiyatlar metrekare bazında 15 bin TL'den başlıyor..

Florya Beyaz İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Florya Beyaz İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Daş tarafından kuruldu.

Koşuyolu Konakları ne zaman teslim?

Beyaz İnşaat ve Boztepe İnşaat ortaklığında hayata geçirilen projede az katlı konutlar butik şıklıkla bir araya geliyor. Peki Koşuyolu Konakları ne zaman teslim?

Koşuyolu Konakları 2018 ev fiyatları!

Koşuyolu Konakları 58 konuttan meydana geliyor. Proje Beyaz İnşaat ve Boztepe İnşaat ortaklığında inşa ediliyor..

Koşuyolu Koru Evleri nerede?

Koşuyolu Koru Evleri Taşyapı İnşaat  ve Selçuklu Turizm tarafından inşa ediliyor. Peki Koşuyolu Koru Evleri nerede yükseliyor?

Koşuyolu Koru Evleri detaylı fiyat listesi 2018!

Koşuyolu Koru Evleri detaylı fiyat listesi 2018 haberimizde yer alıyor. Taşyapı İnşaat  ve Selçuklu Turizm tarafından hayata geçirilen proje İstanbul Anadolu Yakası'nda Üsküdar'a bağlı Altunizade'de inşa edildi.

Koşuyolu Konakları teslim tarihi!

Koşuyolu Konakları'nda fiyatlar metrekare bazında 15 bin TL'den başlıyor. Proje Beyaz İnşaat ve Boztepe İnşaat imzası taşıyor..

Koşuyolu Konakları'nda metrekaresi 15 bin TL'ye!  Yeni proje!

Koşuyolu Konakları, Beyaz İnşaat ve Boztepe İnşaat ortaklığında Kadıköy Koşuyolu'nda inşa ediliyor. Yatay mimaride tasarlanan projede 2+1, 3+1, 3+2, 4+1, 4+2, ve 5+2 şeklinde daireler yer alıyor. Projede metrekare fiyatları 15 bin TL'den başlıyor.

 Taşyapı'nın Koşuyolu'ndaki otel projesi durduruldu!

Darüşşafaka Cemiyeti'nin Koşuyolu'ndaki arazisi için planlanan 80 metrelik otel inşaatı durduruldu.

Beyaz İnşaat'tan Zeytinburnu'na ticari proje geliyor!

Beyaz İnşaat, Zeytinburnu Merkezefendi'de ticari birimlerin de yer alacağı yeni otel projesine imza atacak. Proje 30 ayda tamamlanacak..

Taş Yapı'nın Koşuyolu'ndaki otel projesi durduruldu!

Taş Yapı’nın, Darüşşafaka Cemiyeti’nden aldığı Koşuyolu’ndaki 12 bin 257 metrekarelik araziye dikmeye başladığı 20 katlı otel projesini mahkemeden durdurma kararı çıktı.

Beyaz İnşaat'tan 3 yeni proje!

Emlakkulisi.com olarak inşaat sektöründe 44 yıldan bu yana faaliyet gösteren Beyaz İnşaat'ın Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Beyaz'la 2017 hedeflerini konuştuk. İşte o röportaj...

Koşuyolu otobüs durağının kaldırılmasına ilişkin 7 sorun mecliste!

İstanbul'da bulunan Koşuyolu otobüs durağının kaldırılmasına ilişkin olarak CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, yazılı soru önergesi hazırladı..

Excellence Koşuyolu fiyat listesi!

Satışların başladığı Sur Yapı'nın Excellence Koşuyolu projesi 184 daire ve 27 dükkandan meydana geliyor. Excellence Koşuyolu fiyat listesi metrekare bazında 15 bin TL'den başlayarak değişiyor.

Beyaz İnşaat Koşuyolu Konakları iletişim Haberi

Beyaz İnşaat Koşuyolu Konakları iletişim

4 blok olarak dizayn edilen Koşuyolu Konakları , Beyaz İnşaat ve Boztepe İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor. Proje 58 konuttan meydana geliyor. 

Az katlı konutların butik şıklıkla bir araya geldiği  Koşuyolu Konakları'nda2+1, 3+1, 3+2, 4+1, 4+2, ve 5+2 daire seçenekleri sunuluyor.

Teslimleri 2019 yılının Haziran ayında yapılacak olan projede inşaat alanı 14 bin 210 metrekare, arsa alanı 4 bin 327 metrekare  ve peyzaj alanına 3 bin 242 metrekare olarak belirlendi. 

Dairelerin alanları 93, 100, 131, 224 ve 235 metrekare olarak değişen Koşuyolu Konakları'nda fiyatlar metrekare bazında 15 bin TL'den başlıyor.  

Koşuyolu Konakları nerede?
İnşaat çalışmaları Ocak 2018'de başlayan Koşuyolu Konakları,  E-5 Karayoluna çok yakın bir mesafede,  Koşuyolu Konakları  Marmaray'a yürüme mesafesinde, Avrasya Tüneli'ne 1 dakika, otoban ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 5 dakika uzaklıkta...