28 / 03 / 2023

Beykoz Antiva ödeme planı

Beykoz Antiva ödeme planı

Antriva projesinde tenis, voleybol alanları, fitness center, telefon ve uydu TV sistemi, basketbol alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları ile internet bağlantısı gibi imkanlar bulunuyor...

Verra Suites Beykoz ödeme planı!

Verra Suites Beykoz ödeme planı haberimizde yer alıyor. İstanbul’un en gözde semtlerinden Beykoz Çubuklu’da hayata geçirilen projede satış süreci devam ediyor. 

Beykoz Mesa Çubuklu 28 ödeme planı!

Toplam  80 daire ve 1 ticari üniteden meydana gelen Beykoz Mesa Çubuklu 28 Evleri  1 milyon 145 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. İşte İşte Beykoz Mesa Çubuklu 28 ödeme planı...

Acarblu Rezidans Beykoz ödeme şekilleri!

Acarblu Rezidans Beykoz ödeme şekilleri kapsamında 60 ay eşit taksitle ve 36 ay faizsiz ödeme yapılabiliyor. Projede 1+1'den 5+2 penthouse konutlara kadar seçenekler sunuluyor...

Beykoz Acarblu Rezidans ödeme planı!

Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Beykoz Acarblu Rezidans projesi 240 rezidanstan meydana geliyor. İşte Beykoz Acarblu Rezidans ödeme planı...

Riva Hills Beykoz'da fiyatlar 849 bin TL'den başlıyor!36 ay 0 faiz!

Eyfel Yapı tarafından hayata geçirilen Riva Hills projesinde fiyatlar 849 bin TL'den başlıyor. İstanbul Beykoz'da hayata geçirilen projede 36 ay 0 faiz ile ödeme imkanı sunuluyor.

Beykoz Riva Hills satılık villa!

Beykoz Riva Hills satılık villa fiyatları 849 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Eyfel Yapı imzası ile hayata geçirilen projede 36 ay 0 faiz avantajı ile ödeme yapılabiliyor.

Riva Hills Beykoz nerede?

Riva Hills projesinde 36 ay vade farksız taksitle ödeme yapılabiliyor. Projedeki dairelerin fiyatları 790 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Riva Hills Beykoz nerede?

Riva Hills Beykoz ödeme planı!

Riva Hills Beykoz ödeme planı kapsamında vade farksız taksitler yapılıyor. 5 oda 1 salon ve 7 oda 1 salon villaların yer aldığı projede fiyatlar 790 bin TL'den başlıyor.

Nef Beykoz sırtlarında yeni proje yapacak!

Kolay Yatırım adını verdiği ödeme sistemini hayata geçiren NEF, bu modelle ev almak isteyip de alamayan 15 milyon kişiyi radarına aldı. Nef Beykoz sırtlarında yeni proje yapacak

Riva Hills projesinde 0 faiz! Kişiye özel ödeme seçenekleriyle!

Riva Hills projesinde toplam 85 adet villa yer alıyor. Kişiye özel ödeme seçenekleri ve faizsiz vadelendirme uygulanan Riva Hills projesi Eyfel Yapı tarafından, İstanbul'un Anadolu Yakası Beykoz-Riva'da hayata geçiyor.

Beykoz Kidstown Riva ödeme planı!

Beykoz Kidstown Riva ödeme planı kapsamında 24 ay boyunca faiz uygulanmadan vadelendirme yapılıyor. Proje kapsamında daireler 2 oda 1 salon ve de 4 oda 1 salon bahçeli şeklinde tasarlandı.

Kidstown Riva Beykoz ödeme planı!

Kidstown Riva Beykoz ödeme planı haberimizin içerisinde yer alıyor. 40 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Kidstown Riva projesinde 279 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlar devam ediyor

Beykoz 2B arazi satışları Gümüşsuyu Mahallesi'nde başladı!

Beykoz 2B arazi satışları dün ilk olarak Gümüşsuyu Mahallesi'nde başladı. Belediye, 2B hak sahiplerine satışlar için 3 farklı ödeme seçeneği sunuyor. 2B hak sahiplerine tebligatlar da hazırlanıyor.

Beykoz Antiva ödeme planı Haberi

Beykoz Antiva ödeme planı

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Antriva projesinde son 2 villanın satış süreci devam ediyor. Antriva Evleri 41 bin 470 metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor.


Antriva Konutları İstanbul Anadolu yakasında Beykoz'a bağlı Riva'da yer alıyor. A tipi 2 villanın satışı devam eden proje Ant Yapı imzası ile hayata geçiriliyor.


Ant Yapı Antriva Evleri'nde tenis, voleybol alanları, fitness center, telefon ve uydu TV sistemi, basketbol alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları ile internet bağlantısı gibi imkanlar yer alıyor.


Beykoz Antiva ödeme planı kapsamında banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunuluyor. Antriva villa fiyatları 972 bin dolar ile 985 bin dolar arasında değişiyor.


Doğayla iç içe bir yaşam sunulan Antriva projesinde A tipi villalar 569 metrekare, B tipi villalar 574 metrekare, C tipi villaları ise 323 metrekare alanlarla dizayn...