12 / 08 / 2022

beyoğlu kiralık gayrimenkul fiyatları

beyoğlu kiralık gayrimenkul fiyatları

BEYDER Yönetim Kurulu Üyesi Bulca: "İlçedeki taşınmazların kirası şu anda çok düşük seviyede ve bu yatırımcılar için büyük bir şans" dedi.

Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü'nden kiralık 30 adet gayrimenkul!

Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü tarafından Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer, Şişli, Başakşehir ve Fatih'te bulunan 30 gayrimenkul açık teklif usulü ile kiraya çıkıyor.

Beyoğlu'nda 21.3 milyon TL'ye icradan satılık bina!

İstanbul 10. İcra Dairesi, Beyoğlu Kocatepe'de bulunan 7 katlı binayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 21 milyon 300 bin TL olarak belirlendi. 

Beyoğlu Örnektepe'deki gençlik merkezi ihaleye çıkıyor!

Beyoğlu Örnektepe'deki gençlik merkezi ve zeminaltı otoparkı, öğrenci yurdu olarak işletilmek üzere ihaleye çıkıyor. 

Beyoğlu Kültür Yolu projesi İstanbul'un cazibesini artıracak!

Galataport'tan Taksim Meydanına uzanan "Beyoğlu Kültür Yolu" projesinde çalışmalar hızla devam ediyor. İstanbul'un cazibesini artırması hedeflenen projenin tüm mekanlarında çalışmalar sürüyor.

Tülay Hatimoğulları'ndan Beyoğlu Kültür Yolu Projesi için soru önergesi!

HDP Adana Milletvekili Tülay Hatimoğulları, Beyoğlu Kültür Yolu Projesi kapsamında başlatılan inşaatlarda işçilerde Kovid-19 testinin pozitif olmasına rağmen şantiyelerin durdurulmamasını TBMM gündemine taşıdı. Hatimoğulları, "Koronavirüs tanısına rağmen hangi gerekçeyle şantiye durmadı" dedi.

Beyoğlu Kültür Yolu projesiyle Beyoğlu'nun çehresi yenilenecek!

Beyoğlu Kültür Yolu projesi, Galata Port’tan başlayıp, Galata Kulesi’ne uzanıyor. Projenin önemli yatırımlarından birisi Atlas Pasajı’nın restorasyonu. Projenin Eylül'de bitmesi öngörülüyor...

Beyoğlu Kültür Yolu Projesi'nin çalışmalarında son durum!

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Beyoğlu Kültür Yolu Projesi'nin devam eden çalışmlarını inceledi...

Öztürk Hastane Turizm İnşaat Danışmanlık Anonim Şirketi Beyoğlu Şubesi açıldı!

Öztürk Hastane Turizm İnşaat Danışmanlık Anonim Şirketi Beyoğlu Şubesi bugün Beyoğlu'nda 2 milyon TL sermaye bedeli ile Zeynel Öztürk tarafından açıldı.

İBB Beyoğlu'ndaki gayrimenkulü 3 yıllığına kiraya verecek!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beyoğlu'nda yer alan gayrimenkulü 3 yıllığına kiraya verecek. 

Beyoğlu'nda ön cephesi çöken bina yıkıldı!

Beyoğlu Asmalı Mescit Caddesi'nde yer alan ve ön cephesi çöken tarihi bina kontrollü bir şekilde yıkıldı.

Beyoğlu'nda riskli binanın yıkımı tamamlandı!

Beyoğlu'nda deprem sonucunda çökme tehlikesi oluşan ve boşaltılan bina yıkıldı.

Derinkök Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Derinkök Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 433 bin 835 TL sermaye bedeli ile bugün Hüseyin Eren Derinkök tarafından kuruldu.

Türk Kızılayı'ndan Beyoğlu'nda konut inşaatı ihalesi!

Türk Kızılay Genel Müdürlüğü tarafından Beyoğlu Cami Kebir Mahallesi'nde konut inşaatı yaptırılacak. İhale 18 Aralık'ta gerçekleşecek...

beyoğlu kiralık gayrimenkul fiyatları Haberi

beyoğlu kiralık gayrimenkul fiyatları

Beyoğlu Eğlence Yerleri Derneği (BEYDER) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tahir Bulca, Beyoğlu'nda kiraların çok düşük seviyede olduğunu belirterek, bunun yatırımcılar için büyük şans olduğunu kaydetti.


Bulca, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 12 çocuklu bir ailenin ferdi olarak doğup büyüdüğü Mardin'den 17 yaşında çalışmak için Antalya'ya çalışmaya gittiğini, burada turizm ve eğlence sektöründe komi olarak çalıştıktan 20 yıl önce İstanbul'a geldiğini söyledi.


İstanbul'da da bir süre komi ve garson olarak çalıştıktan sonra Beyoğlu'nda işyeri açtığını ve 16 yıl işçi olarak çalıştığı sektörde artık işin sahibi olduğunu dile getiren Bulca, dünyada eğlence ve yeme içme sektörünün nasıl ilerlediğini ve işleyişini görmek için sık sık yurtdışına çıktığını anlattı.


İşletmelerinde Türk kültürüne has motiflere de özellikle yer verdiğini belirten Bulca, İstiklal Caddesi'nin yaşayan bir tarih abidesi olduğunu,...