Binance çin açıklaması

Binance çin açıklaması

Kripto para borsası Binance, Çin'in kripto piyasasına ilişkin düzenlemeleri sonrası yuanla işlem yapılmasını durdurmaya karar verdi. 

Son dakika BDDK açıklaması! Tüketici kredilerinde vade düştü!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'ndan son dakika açıklaması geldi. Gelen son dakika haberine göre 50 bin liranın üzerindeki ihtiyaç kredilerinde vade sayısını 24 ile sınırladı. Bu tutarın altındaki krediler için vade sayısı 36 ay olarak devam edecek.

Nef'ten Çekmeköy 3. Etap açıklaması!

Kandilli Koru Blokları projesini satışa çıkaran Nef, Çekmeköy projesinin 3. etabının iptali ile ilgili açıklama yaptı. İşte Nef'in o açıklaması...

Peyzaj Mimarları Odası İzmir Şubesi'nden Kültürpark açıklaması!

Peyzaj Mimarları Odası İzmir Şubesi, Kültürpark için "Korunması konusunda mutabık kalınan yapılar dışında, tüm yapıların alandan ivedilikle uzaklaştırılması ve tüm inşaat faaliyetlerinden kaçınılması olmazsa olmazımızdır" açıklamasında bulundu.

Muhammed Iştiyye'den Batı Şeria konut inşası açıklaması!

Filistin Başbakanı Muhammed Iştiyye, İsrail’in Batı Şeria’da Yahudi yerleşimciler için 780 yeni konut inşa projesiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Ahu Aysal'dan 'Les Ottomans' açıklaması: Bir ayağım gitti!

Les Ottomans Otel’in eski sahibi Ahu Aysal, Les Ottomans Otel’in satılmasıyla ilgili ilk kez konuştu. Oteli çocuğu gibi gördüğünü anlatan Aysal, “Bir ayağım toprak altında kaldı” açıklamasında bulundu.

Fahrettin Koca: Lefkoşa'ya 500 yataklı hastane inşa edilecek!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca dün açılışı gerçekleşen KKTC Lefkoşa Acil Durum Hastanesi açılış töreninde açıklamalarda bulundu. Koca açıklamasında yakın zamanda Lefkoşa'da 500 yataklı hastane inşa edileceğini belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Tank Palet Fabrikası açıklaması!

CHP Başkanı Kılıçdaroğlu, TBMM düzenlenen grup toplantısında yaptığı açıklamasında; "Sen 25 yıllığına kiraladığın tank palet fabrikası için kaç lira aldın? 5 kuruş dahi almadın" diye konuştu...

Dışişleri Bakanlığı: İsrail'in yasa dışı yeni konut inşa kararını reddediyoruz!

Dışişleri Bakanlığı, "İsrail’in işgal altında tuttuğu Filistin topraklarındaki yasa dışı yerleşimlerde 2 bin 342 yeni konutun inşa edilmesine onay vermesi bölgenin demografik yapısını değiştirmeye yönelik politikasının yeni ve açık bir örneğidir" açıklamasında bulundu...

ODTÜ Mezunları Birliği'nden yurt inşaatı açıklaması!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mezunları Birliği Vakfı'ndan, ODTÜ'de KYK yurdu yapılmasına yönelik plana destek geldi. Vakıf, ''Yurt inşa edilmek istenen alan kesilmek üzere dikilmiş kavak ağaçlarından oluşuyor'' açıklamasında bulundu.

Ömer Üründül'den Palet İnşaat konkordato açıklaması!

Üründül Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Üründül, bugün Palet İnşaat'ın konkordato talebinde bulunmasının haber olması üzerine kamuoyu açıklaması yaptı. İşte o açıklama...

Intercity İstanbul Park'tan Formula 1 pisti açıklaması!

Intercity İstanbul Park CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in Formula 1 pisti ile ilgili açıklamasına istinaden yeni bir basın açıklaması yaptı.

Swissotel'den ağaç açıklaması!

Swissotel'den ağaç kesimine daire açıklama geldi. Bahçesinde bulunan ağaçların kesileceğine dair haberler gündeme gelmişti. Swissotel basın açıklaması yaparak bu haberin gerçeğin yansıtmadığını duyurdu.

Kadir Topbaş'tan yeni başkan açıklaması!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Kadir Topbaş istifası sonrasında başkanlık için adı geçen adaylara ilişkin açıklama yaptı. İşte Kadir Topbaş'tan yeni başkan açıklaması...

Binance çin açıklaması Haberi

Binance çin açıklaması

İşlem hacmi olarak dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Çin’in kripto para işlemlerine katı tedbirler uygulaması ve Bitcoin madenciliğini yasaklamasından sonra kendi platformunda yuanla alım satım işlemleri yapılmasını durduracağını duyurdu. 

Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre; Çin merkez bankası (PBOC), 24 Eylül tarihinde kripto paraların piyasalarda geleneksel para birimleri gibi dolaşıma girmemesi gerektiğine dikkat çekerek, yurt dışındaki kripto para borsalarının Çin’deki yatırımcılara internet üzerinden hizmet sunmasını yasakladığını ve finansal kuruluşların, online ödeme ve internet şirketlerinin kripto para işlemlerini yapmasına kısıtlama getirdiğini belirtmişti. 

31 ARALIKTA ÇEKİLİYORLAR

Bu kararın ardından Binance, Çin’deki sıkı önlemlerden sonra kendi platformundaki tüketiciden tüketiciye alım satım işlemlerinde yuan kullanımını bu sene 31 Aralık tarihinde durduracağını ve Çin’deki müşterileri için “yalnızca para çekme” moduna geçeceğini açıkladı.

Binance...