bitlis eğitim yatırımları

bitlis eğitim yatırımları

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz: "Milli Eğitim Müdürlüğümüzün kendi yatırımlarıyla beraber Bitlis'e 2017 yılında 100 milyonluk eğitim yatırımı gerçekleştiriyoruz. Bu yatırımlarla Bitlis'te eğitim açısından önemli kazanımların elde edildiği bir yıl olacaktır" dedi.

Bitlis'te eğitime 78 milyon TL'lik yatırım yapıldı!

Bitlis Milli Eğitim Müdürlüğü, 2015-2016 yılı yatırım programı kapsamında il ve ilçelerdeki okul inşaatların devam ettiğini bildirdi. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Korkmaz, yatırım programı kapsamında 78 milyon lira harcandığını söyledi.

MEB mesleki eğitim için 61 ilde lise inşa edecek!

Milli Eğitim Bakanlığının, "2020 Yılı Yatırım Programı"na göre mesleki ve teknik eğitim yatırımları arasındaki projelerine 909 milyon 500 bin TL kaynak aktarması öngörülüyor...

Silivri'nin eğitim ve sağlık yatırımları masaya yatırdı!

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, belediye meclisi Şubat ayı 2.birleşiminde ilçe genelindeki eğitim ve sağlık yatırımları masaya yatırdı.

AREV Okulları, Öğrenci Yurdu ve Külliyesi açıldı!

Marmara Mühendislik Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Orakçı’nın kurduğu AREV Vakfı, Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği eğitim yatırımları ile ülkemizin aydınlık geleceğine umut ışığı olmaya devam ediyor.

Erzurum Pasinler'e yeni bilgi evi!

Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin bilge bir neslin inşası için yaptığı eğitim yatırımları şehrin dört bir sathında sürüyor. 

Ankara'da 365 okulun inşaatı devam ediyor!

Ankara Valisi Çubuk, Kaymakamı Uğur Sezer ile bir araya geldi. Eğitim yatırımları hakkında bilgi alan Vali Çubuk, Ankara'da 365 okulun inşaatının devam ettiğini açıkladı.

Bitlis'te 2018 yatırımları konuşuldu!

Bitlis'te Vali İsmail Ustaoğlu başkanlığında toplanan Ak Parti milletvekilleri ve kurum amirleri 2018 yılı projelerini değerlendirdi. Ustaoğlu 2018 yılında yapılacak yatırımlarla ilgili bilgilendirmede bulundu.

Tokatköy İmam Hatip Ortaokulu’nun temeli atıldı!

Beykoz Belediyesi’nin eğitim yatırımları kapsamında çalışmaları devam ediyor. Belediyenin ilçeye kazandırdığı Tokatköy İmam Hatip Ortaokulu’nun temeli atıldı. 

Kırıkkale'de eğitim yatırımları hız kesmiyor!

Kırıkkale'de Eğitim yatırımları olan okul inşaatları son sürat devam ediyor. İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, kentte devam eden eğitim yatırımlarını inceledi.

Cigerciler Özel Yurt Yatırımları Eğitim İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cigerciler Özel Yurt Yatırımları Eğitim İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Samet Cigerci tarafından kuruldu.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 750 günde bitecek!

Giresun 350 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından ihale edildi. Hastanenin 750 günde tamamlanması planlanıyor.

Kayseri yatırımları hız kesmeyecek!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın da katıldığı Yahyalı Mitingi’nde Kayseri ve Yahyalı’ya yapılan yatırımları masaya yatırıldı

Bitlis'e 100 milyonluk liralık eğitim yatırımı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz: "Milli Eğitim Müdürlüğümüzün kendi yatırımlarıyla beraber Bitlis'e 2017 yılında 100 milyonluk eğitim yatırımı gerçekleştiriyoruz. Bu yatırımlarla Bitlis'te eğitim açısından önemli kazanımların elde edildiği bir yıl olacaktır" dedi.

Van'da yeni okullar inşa edilecek!

Van Valisi İbrahim Taşyapan, kentteki eğitim yatırımları ve akademik başarı durumunu değerlendirdi. Toplantıda, kentte inşa edilecek yeni okullar için uygun yerlerin hızla belirlenmesi gerektiği belirtildi.

bitlis eğitim yatırımları

bitlis eğitim yatırımları bitlis eğitim yatırımları

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, "Milli Eğitim Müdürlüğümüzün kendi yatırımlarıyla beraber Bitlis'e 2017 yılında 100 milyonluk eğitim yatırımı gerçekleştiriyoruz. Bu yatırımlarla Bitlis'te eğitim açısından önemli kazanımların elde edildiği bir yıl olacaktır." değerlendirmesinde bulundu.


Demiröz, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'nin geleceğine yapılacak en büyük yatırımın eğitim olduğunu belirterek, AK Parti hükümetlerinin bu bakış açısıyla bütçede en büyük payı her zaman Milli Eğitim Bakanlığına ayırdığını kaydetti. 


Bitlis'in ihtiyaç duyduğu eğitim yatırımlarıyla ilgili Milli Eğitim Bakanı ve bakanlık bürokratlarıyla çalışma yaptıklarını vurgulayan Demiröz, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:


"Çalışmalar sonucunda il merkezine 24 derslikli teknik lise ve atölye binası, Adilcevaz'a 16 derslikli Kız İmam Hatip Lisesi ile 100 kişilik pansiyon, Güroymak'a 16 derslikli halk eğitim merkezi binası, Güroymak ve Ahlat'a öğretmenevi 43 milyon 500...