29 / 05 / 2022

bodrum yaka konutları

bodrum yaka konutları

Geleneksel taş ev mimarisini modern yapı teknikleriyle birleştiren Yaka Evleri, yaz-kış oturabileceğiniz, kendinizi Bodrum'un merkezinde, sakin ve huzurlu hissedeceğiniz bir anlayışla inşa ediliyor. Fiyatlar 160 bin Euro ile 350 bin Euro arasında...

Karşıyaka Belediyesi'nden Emlak Bankası Konutları açıklaması! 

İzmir'e bağlı Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Atakent Mahallesi'nde bulunan Emlak Bankası konutlarıyla ilgili açıklamada bulundu.

Karşıyaka Örnekköy kentsel dönüşüm projesinin temel atma töreninde protesto!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Karşıyaka Örnekköy Mahallesi'nin temel atma ve yıkım törenine katıldı. Kılıçdaroğlu, törende Atakent Mahallesi Emlak Bankası Konutları sakinlerinin protestosu ile karşılaştı.

Elazığ'da inşa edilen deprem konutlarında çatlaklar görüldü iddiası!

Elazığ’da 24 Ocak 2020'de yaşanan 6.8 büyüklüğündeki deprem ardından merkeze bağlı Bızmişen bölgesinde TOKİ tarafından yapılan 781 adet deprem konutu teslim edildi. Yapımı tamamlanan bazı konutların bodrum katlarındaki perde duvarlarında çatlaklar görüldüğü ileri sürüldü. 

İzmir Karşıyaka sakinlerinin imar tepkisi: Felaket yaşanmadan çözüm bekliyoruz!

İzmir'in Karşıyaka ilçesi Atakent Mahallesi'ndeki Emlak Bankası Konutları sakinleri, Karşıyaka Belediyesi'nin kendilerine kentsel dönüşüm konusunda imar engeli çıkarması sebebiyle, tepki gösterdi. 

Bodrum'daki külliye inşaatına tepki!

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın bütçe görüşmeleri sırasında konuşan CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, “Bodrum’da hastane tamamlanmadı, Elazığ’da deprem konutları bitmedi. Ama iki kentte milyonluk külliyeler yapılıyor” dedi.

Elazığ Karşıyaka TOKİ konutları için kuralar çekildi!

24 Ocak'ta Elazığ'da meydana gelen deprem sonrasında evleri hasar gören vatandaşlar için inşa edilen deprem konutlarının kura çekimi yapıldı.

 Fİ YAKA projesinin ismi Fİ ŞEHİR oldu!

Fİ Yapı tarafından Kırıkkale'de hayata geçirilen Fİ YAKA projesinin ismi Fİ ŞEHİR oldu. Projedeki konutların teslimleri bu yıl itibariyle başlıyor.

ÇamlıYaka Konakları'nın lansmanı yapıldı!

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı, Anadolu Yakası’nın gözde yaşam bölgesi Çekmeköy’deki yeni projesi ÇamlıYaka Konakları'nı tanıttı. Projede yer alan konutların metrekare fiyatları 12 bin TL'den başlıyor.

İki Yaka Fikirtepe Konutları fiyat listesi!

İki Yaka Fikirtepe Konutları fiyat listesi 470 bin TL'den başlıyor. İki Yaka Fikirtepe projesinde teslimler 2019 yılında yapılacak...

Varyant Karşıyaka Konutları 2017 fiyatları!

31 Temmuz'a kadar ödeme kampanyası sunulan Varyant Karşıyaka projesi İzmir Karşıyaka'da yükseliyor. Varyant Karşıyaka Konutları 2017 fiyatları 800 bin TL'den başlıyor...

Karşıyaka Eğitim Bir-Sen Konutları'nın temeli atıldı!

Karşıyaka Eğitim Bir-Sen Konutları'nın temeli atıldı. Karşıyaka Konutları 43 dönümlük bir alanda inşa edilecek.

Fi Yaka Kırıkkale mağdurlarına çözüm sözü!

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, bölgede inşa edilen Fi Yaka Konutları'nın hak sahipleri ile bir araya geldi. Can, evini teslim alamayan vatandaşlara çözüm sözü verdi.

Ariva Yaka 2 Bodrum projesi fiyatları!

Ariva İnşaat imzası taşıyan Ariva Yaka 2 projesi Haziran ayında teslim edilecek. Ariva Yaka 2 Bodrum projesi fiyatları ise şöyle...

bodrum yaka konutları Haberi

bodrum yaka konutları

Bodrum’da  daha önce başka  butik projelere imza atan Mimar Ebru Erol ve uzun yıllar yurtdışında büyük projelerde görev alan Mühendis Ömer İçinsel’in gerçekleştirdiği “Bodrum Yaka Evleri”nde örnek evler tamamlandı.  


Bodrum Yaka Evleri'nde fiyatlar 160 bin Euro ile 350 bin Euro arasında değişiyor.

Bodrum Yarımadası’nın merkezinde, Ortakent – Yahşi Belediyesi sınırları içinde yer alan YAKA EVLERİ’nin en önemli özelliği, geleneksel mimariyi modern yapım teknikleriyle birleştiriyor olması.  Yüksek standartlı, sağlıklı, estetik değerleri yüksek ve konforlu bir yaşam alanı yaratan YAKA EVLERİ, alıcıları için de gün geçtikçe kıymetlenen yatırım olanakları  yaratıyor.  Projenin mimarı olan Ebru Erol, daha önce çok özel bir proje olan  YARBASAN TAŞ EVLERİ’ni (www.yarbasanevleri.com) tasarlamıştı.  

Sınırlı sayıda yapılacak olan YAKA EVLERİ,...