Bosphorus Group Dış Ticaret adres 

Bosphorus Group Dış Ticaret adres 

Bosphorus Group Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Danış tarafından kuruldu.

Falco Group Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Falco Group Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Mohamed Em Moh Shawesh tarafından kuruldu.

Bosphorus Group Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bosphorus Group Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Danış tarafından kuruldu.

Castelway Group Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Castelway Group Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Arslan ve Zeki Göktaş ortaklığında kuruldu.

Turna Solutıons Group Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Turna Solutıons Group Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi Bakırköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Farzad Jalılzadeh tarafından kuruldu.

Sader Group Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sader Group Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Sadık Eroğlu tarafından kuruldu.

Avo Group Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Avo Group Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Ok tarafından kuruldu.

Foreign Investment Group Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Foreign Investment Group Dış Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Murat Aldadak tarafından kuruldu. 

Turan Group Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turan Group Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Saadettin Turan tarafından kuruldu.

Bab Group Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bab Group Dış Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Abdul Rahman Boushı tarafından kuruldu.

Tam Group Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tam Group Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Abdulritha Dashti, Davut Ahmad, Hasso Issa tarafından kuruldu.

Bosphorus Group Otomotiv Turizm Gayrimenkul Gıda İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Bosphorus Group Otomotiv Turizm Gayrimenkul Gıda İthalat İhracat Limited Şirketi Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Başar Savaş tarafından kuruldu.

Ma Group Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ma Group Geri Dönüşüm Kağıt Plastik Tekstil Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Mubarak Ali H.N. Al Sharıfı tarafından kuruldu.

Alperen Group Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Alperen Group Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de' 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Alperen tarafından kuruldu. 

Bosphorus Group Dış Ticaret adres  Haberi

Bosphorus Group Dış Ticaret adres 

Bosphorus Group Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Danış tarafından kuruldu.

Bosphorus Group Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
1. Her türlü teknik, mühendislik, eğitim, danışmanlık hizmetleri yapar, yaptırır 2. Bütün ticari, sanayi makinaların ve ticari ürünlerin imalatı, üretimi, ticareti, ithalatı ve ihracatı 3. Sanayi ve inşaat projelerin hizmetlerini yapar, yaptırır. 4.Sanatsal eserlerin üretimi,ticareti,eğitim ve danışmanlık hizmetleri,ithalatı,ihracatı 5.Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak 6. Turizme yönelik otel, motel, bar, pansiyon, kamping, tatil köyleri, apart oteller, yeme içme tesisleri, eğlence yerleri kurmak, işletmek, işletmeye vermek, bu yerleri satın almak, satmak, kiralamak,...