01 / 12 / 2022

Botanik Otelcilik Turizm Yatırımları adresi

Botanik Otelcilik Turizm Yatırımları adresi

Botanik Otelcilik Turizm Yatırımları ve Ticaret Anonim Şirketi, Ufuk Cömertoğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Yıldırım Cömertoğlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 1 milyon TL sermaye ile 1 Eylül 'de Şişli'de kuruldu.

Ortaklar Otelcilik Turizm İnşaat Kuyumculuk Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ortaklar Otelcilik Turizm İnşaat Kuyumculuk Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Fırat Şakul ve Hüseyin Keskin ortaklığında kuruldu.

Any Otelcilik Turizm Temizlik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Any Otelcilik Turizm Temizlik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Nuri Özata tarafından kuruldu.

Ph Otelcilik Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ph Otelcilik Turizm Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu'nda 20 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Bayram tarafından kuruldu.

Ferla Otelcilik Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ferla Otelcilik Turizm Ticaret Anonim Şirketi Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Altun tarafından kuruldu.

Aktay Otelcilik Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aktay Otelcilik Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mert Taytan ve Osman Aksan ortaklığında kuruldu.

Balat 1890 Otelcilik Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Balat 1890 Otelcilik Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Zafer Değerli, Barış Çekin ve Mehmet Cem Öz ortaklığında kuruldu.

Nova Star Otelcilik Turizm Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Nova Star Otelcilik Turizm Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Sıddık Oktay İmral tarafından kuruldu.

Özer Otelcilik Turizm Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özer Otelcilik Turizm Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar’da 100 bin TL sermaye bedeli ile Doğan Özer tarafından kuruldu.

Deniz Köşk Otelcilik Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Deniz Köşk Otelcilik Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Selim Kuşbey tarafından kuruldu.

Hera Suit Otelcilik Turizm Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hera Suit Otelcilik Turizm Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Vedat Ekmekci tarafından kuruldu.

Masro Otelcilik Turizm Seyahat Organizasyon Medya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Masro Otelcilik Turizm Seyahat Organizasyon Medya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar2da 400 bin TL sermaye bedeli ile Engin Şen ve Osams Zeinhom H aly ortaklığında kuruldu.

Verde Otelcilik Turizm ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Verde Otelcilik Turizm ve Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Gün tarafından kuruldu.

Nostalji Otelcilik Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Nostalji Otelcilik Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şile'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Barış Alkan ve Mehmet Ali Geçer ortaklığında kuruldu. 

Botanik Otelcilik Turizm Yatırımları adresi Haberi

Botanik Otelcilik Turizm Yatırımları adresi

Botanik Otelcilik Turizm Yatırımları ve Ticaret Anonim Şirketi, Ufuk Cömertoğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı, Yıldırım Cömertoğlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve  Alper Cömertoğlu, Egemen Cömertoğlu, Tolga Cömertoğlu Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 1 milyon TL sermaye ile 1 Eylül 'de Şişli'de kuruldu.


Botanik Otelcilik Turizm Yatırımları ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; Her türlü arsayı, binayı, oteli, depoyu, benzer gayrimenkulleri, sair sabit  kıymetleri ve gayri maddi hakları yönetmek, işletmek, kiralamak, kiraya ve alt kiraya vermek ve bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için her türlü sözleşmeyi imzalamak ve akdetmek, danışmanlık hizmetleri vermek. Şirket,yukarıda belirtilen amaçlarını gerçekleştirebilmek için;  a.Otel, motel, kamping, pansiyon, tatil köyü, dinlenme evleri, termal istasyonu, plaj, pastane, lokanta, kafeterya, çay bahçesi, kıraathaneler, nargile salonları gibi konaklama, dinlenme, gezme, eğlenme, yiyecek ve içecek yerleri, komple turistik tesisler, yüzme havuzu,...