Brooklyn Life satılık daire

Brooklyn Life satılık daire

L şeklinde tek bir bina olarak tasarlanan Brooklyn Life projesi Anadolu Yakası'nda Kadıköy'e bağlı Fikirtepe'de konumlandırılıyor. Peki Brooklyn Life Fikirtepe daire fiyatları ne kadar?

Fikirtepe’de Brooklyn rüzgarı esiyor!

En değerli kentsel dönüşüm alanlarından Fikirtepe’de Brooklyn rüzgarı esiyor. Brooklyn Park projesi ile Anadolu yakasının kalbi Fikirtepe’yi emsalsiz bir konforla tanıştıran Pana Yapı, ayrıcalıklı serisine Brooklyn Life ile devam ediyor.

Diamond Life satılık!

Türev Yıldız Yapı imzasıyla hayata geçirilen Diamond Life projesi 144 konuttan meydana geliyor. Diamond Life satılık daire fiyatları 593 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Melih Mahmutoğlu da Fikirtepe mağduru oldu!

Fikirtepe'deki Brooklyn Life projesinden 2 daire satın alan  Fenerbahçe Basketbol takımında forma giyen milli basketbolcu Melih Mahmutoğlu mağdur oldu...

Kartal Be Life satılık daire!

Toplam  270 daireden oluşan Kartal Be Life Evleri 2 adet 22 ve 23 katlı konut kulesinden meydana geliyor. Projede 1+1 dairelerin tükendi. İşte Kartal Be Life satılık daire fiyatları...

Folkart Life satılık ev fiyatları 2017!

Folkart Yapı imzası taşıyan Folkart Life projesinde daire fiyatları 405 bin TL'den başlıyor. Folkart Life projesi sekiz bloktan oluşuyor...

Brooklyn Dream satılık daire!

İstanbul'un Anadolu yakasında Kadıköy'e bağlı Fikirtepe'de yer alan Brooklyn Dream satılık daire fiyatları 315 bin TL'den başlıyor. Proje 650 bağımsız üniteden oluşuyor.

Brooklyn Life'ın temeli atıldı!

Pana Yapı, yatırımcıları ve ev sahibi olmak isteyenleri buluşturduğu Brooklyn serisinde yer alan projelerinin çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Pana Yapı, genç ve dinamik şehirli konseptiyle şehre yeni bir soluk getirecek Brooklyn Life projesinin de temelini attı.

Brooklyn Life Fikirtepe daire fiyatları ne kadar?

L şeklinde tek bir bina olarak tasarlanan Brooklyn Life projesi Anadolu Yakası'nda Kadıköy'e bağlı Fikirtepe'de konumlandırılıyor. Peki Brooklyn Life Fikirtepe daire fiyatları ne kadar?

Brooklyn Life Evleri nerede?

Pana Yapı imzası taşıyan L şeklinde tek bir bina olarak tasarlanan Brooklyn Life projesi, 431 daire ve 14 adet ticari birimden oluşuyor. Peki, Brooklyn Life Evleri nerede?

Brooklyn Life satılık ev fiyatları 2017!

Kadıköy'e bağlı Fikirtepe'de Pana Yapı tarafından inşa edilen Brooklyn Life evleri, 2018 yılının Haziran ayında teslim edilecek. İşte, Brooklyn Life satılık ev fiyatları 2017...

Fikirtepe Brooklyn Life iletişim!

Fikirtepe Brooklyn Life ev fiyatları 393 bin TL'den başlıyor. Projede yüzde 50 peşinattan sonra 24 ay vade farkı olmadan taksitli ödeme fırsatı sunuluyor...

Brooklyn Life ev fiyatları!

Brooklyn Life ev fiyatları 393 bin TL'den başlayarak değişiyor. Brooklyn Life Fikirtepe'de teslimler Haziran 2018 yılında yapılıyor.

Brooklyn Life ödeme planı!

Pana Yapı imzasıyla hayata geçirilen Brooklyn Life projesi İstanbul Fikirtepe'de inşa ediliyor. Proje ödeme seçeneklerinde yeni yıla özel fırsatlar sunuyor.

Brooklyn Life Fikirtepe ödeme şekli!

431 konut ve 14 dükkandan meydana gelen Brooklyn Life Fikirtepe projesinde yeni yıla özel indirimler yapılıyor. İşte, Brooklyn Life Fikirtepe ödeme şekli...

Brooklyn Life satılık daire

Brooklyn Life satılık daire Brooklyn Life satılık daire

L şeklinde tek bir bina olarak tasarlanan  Brooklyn Life projesi 431 konut ve 14 ticari birimden oluşuyor. 


Brooklyn Life Fikirtepe Konutları'nda stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede dairelerin büyüklükleri 47 metrekareden başlayarak 162,30 metrekareye kadar çıkıyor. 


Brooklyn Life Fikirtepe daire fiyatları ne kadar?


Brooklyn Life Fikirtepe daire fiyatları 452 bin lira ile  1 milyon 700 bin lira arasında değişiyor. Fikirtepe Brooklyn Life projesinde ev sahibi olmak isteyenlere 0,70 faizle 120 aya kadar vade imkanı tanınıyor. 


8 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan Brooklyn Life Fikirtepe projesinde daire sahiplerine kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness, voleybol ve basketbol sahası, sauna, Türk hamamı, çocuk oyun alanları ve spor alanları, açık hava...