07 / 10 / 2022

Bungalov Evleri fiyatları

Bungalov Evleri fiyatları

Şumnu Yapı Genel Müdürü Muharrem Şumnu, ürettikleri bungolov evlerin, standart ve kişiye özel seçenekleri ile doğa turizmi için tasarlanarak yapıldığını söyledi.

Nilüfer Sultan Evleri fiyatları!

Bursa'nın Nilüfer İlçesinde inşa edilen Sultan Evleri satışları başladı. 7 blok ve 48 daire halinde inşa edilen Sultan evleri fiyatları haberimizde yer alıyor.

Teona Ümitköy Evleri fiyatlar!

Banka kredisi veya firma bünyesinde kredi ile ödeme yapılabilen Teona Konutları Kartallar İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Projede satışlar Mart sonunda başlayacak. İşte Teona Ümitköy Evleri fiyatlar...

Westside İstanbul Evleri fiyatları!

Westside İstanbul konum olarak Atatürk Havaalanı'na 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Projede dükkanların fiyatları metrekare birim fiyatı üzerinden hesaplanıyor. Peki Westside İstanbul Evleri fiyatları ne kadar?

Allure Tower Evleri fiyatları!

Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta hayata geçirilen Allure Tower Rezidans 'ta yüzde 1 peşinat ile daire sahibi olunabiliyor. Projede 400 adet rezidans daire bulunuyor. İşte Allure Tower Evleri fiyatları...

Kırklareli Gençer Kent Evleri fiyatları!

Gençer İnşaat tarafından hayata geçirilen Kırklareli Gençer Kent Evleri projesinde toplam 72 daire yer alıyor. Projedeki daireler daireler 130 metrekare ve 135 metrekare alanlara sahip. Kırklareli Gençer Kent Evleri fiyatları haberimizde yer alıyor.

Küçükçekmece Metropark Evleri fiyatları!

Metropark projesinde 1.270 tane daire yer alıyor. 60 ay vade farksız taksit yapılabilen proje 213 bin 800 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. İşte Küçükçekmece Metropark Evleri fiyatları...

Çukurova Balkon Evleri fiyatları!

Çukurova Balkon projesi 2 blok olarak 7 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Projede 244 adet daire yer alıyor. İşte Çukurova Balkon Evleri fiyatları...

Kuleli Poyraz 1 Evleri fiyatları!

İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı Feriköy'de hayata geçirilen Kuleli Poyraz 1 Evleri 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Peki Kuleli Poyraz 1 Evleri fiyatları ne kadar?

İzmir Aypark Evleri fiyatları!

İzmir Aypark Evleri toplam 226 adet daireden oluşuyor. Projedeki daireler tek tip olarak 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. İzmir Aypark Evleri fiyatları haberimizde yer alıyor.

Bursa Yüksekoba Terrace Evleri fiyatları!

Yüksekoba İnşaat tarafından hayata geçirilen Bursa Yüksekoba Terrace Evleri projesi toplam 120 adet daireden oluşuyor. Projede daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Bursa Yüksekoba Terrace Evleri fiyatları haberimizde yer alıyor.

Park Mozaik Evleri fiyatları!

Çeşitli sosyal yaşam alanlarına yer verilen Park Mozaik Konutları 'nda yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için 120 aya varan vade yapılabiliyor. Peki Park Mozaik Evleri fiyatları ne kadar?

Körfezkent 4 Evleri fiyatları!

Kocaeli Körfezkent-Tütünçiftlik bölgesinde hayata geçirilen Körfezkent 4 Konutları 8 ve 10 katlı 27 bloktan oluşuyor. Proje Emlak Konut GYO imzası taşıyor. İşte Körfezkent 4 Evleri fiyatları...

Kadıköy Concord İstanbul Evleri fiyatları!

Teknik Yapı imzası ile inşa edilen Concord İstanbul Evleri lansmana özel fırsatları ile satışlarına devam ediyor. Projede 1.175 adet daireden meydana geliyor. Peki Kadıköy Concord İstanbul Evleri fiyatları ne kadar?

Bungalov Evleri fiyatları Haberi

Bungalov Evleri fiyatları

Şumnu Yapı Genel Müdürü Muharrem Şumnu, ürettikleri bungolov evlerin, standart ve kişiye özel seçenekleri ile doğa turizmi için tasarlanarak yapıldığını söyledi  Şumnu, dışı çelik, içi ahşap malzemelerden üretilen bungolov evlerin, pratik yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliğe sahip olduğunu ifade etti.  "Bungolov evler, son yılların öne çıkan konaklama mekanları" diyen Şumnu, şöyle devam etti: "Bu evlerimiz, dört mevsim ihtiyaçlara cevap verebilecek iç ve dış donanıma sahip. 12 bin liradan başlayan fiyat ve 40 metrekareden başlayan farklı büyüklüğe sahip seçenekleriyle bungolov evler, kısa sürede üretilip kullanıma hazır hale getirilebiliyor. Özellikle doğa turizmi yatırımcılarına 120 bin lira bütçe ile 20 kişilik tatil köyü kurma imkanı sunuyor. Tek katlı veya 2 katlı olarak 2 veya çok daha fazla kişinin kalabileceği 40 metrekareden...