29 / 05 / 2022

Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi sonucu

Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi sonucu

Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı ve proje detayları..

Bursa Orhaneli'de konutta talep patlaması yaşanıyor!

Olaycom yazarlarından Mustafa Özdal bugünkü yazısında Bursa Orhaneli'de konut piyasasını kaleme aldı.

TOKİ Bursa Orhaneli başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Bursa Orhaneli projesinde yer alan 97 adet konut için başvuru dönemi bugün sona eriyor. 

Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi ne zaman?

Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı ve proje detayları..

TOKİ Bursa Orhaneli kura sonucu 16.12.2021!

TOKİ Bursa Orhaneli kura sonucu 16.12.2021 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Bursa Orhaneli kura sonucu 16.12.2021 ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

TOKİ Bursa Orhaneli projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Bursa Orhaneli projesinde yer alan 97 adet konut satışa çıktı.

TOKİ Bursa Orhaneli 142 konut ihalesi 16 Ekim 2020 tarihinde yapılacak!

Bursa İli Orhaneli İlçesi Fevzipaşa Mahallesi 2. Etap 142 Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 16 Ekim 2020 tarihinde saat 11:00'de yapılacak.

Bursa Orhaneli ve Büyükorhan'daki bazı bölgeler kesin korunacak hassas alan ilan edildi!

Bursa İli, Orhaneli ve Büyükorhan ilçeleri sınırları içerisinde yer alan bazı bölgelerin kesin korunacak hassas alan olarak ilan edilmesi hakkında karar bugünkü 31226 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bursa Orhaneli'nde 218 lojmanın 68'i hasarlı!

EÜAŞ 2018 Sayıştay Denetim Raporu'nda Orhaneli’nde bulunan 218 lojmanın 68’inin hasarlı olduğu, Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesindeki Hamitabat Santrali'nin özelleştirilmesinden sonra 218 lojmanın 14’ünün kullanılamaz halde olduğu açıklandı...

TOKİ Bursa Kestel 2+1 ve 3+1 kura tarihleri 2020!

TOKİ Bursa Kestel 2+1 ve 3+1 kura tarihleri 2020. Peki TOKİ Bursa Kestel kura çekilişi ne zaman yapılacak? İşte Bursa Kestel TOKİ kura tarihleri 2020...

TOKİ Bursa Orhaneli 2020 fiyatları ve başvuru detayları!

TOKİ Bursa Orhaneli 2020 fiyatları ve başvuru detayları haberimizde yer alıyor. TOKİ Bursa Orhaneli 2020 fiyatları ne kadar? TOKİ Bursa Orhaneli başvuru tarihleri ne zaman? İşte yanıtları...

Bursa Orhaneli alt gelir TOKİ başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bursa Orhaneli alt gelir grubu projesindeki 52 adet konut için başvuru dönemi başladı.

TOKİ Bursa Orhaneli alt gelir başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bursa Orhaneli alt gelir grubu projesinde yer alan konutlar yarın itibariyle satışa çıkıyor.

TOKİ Bursa Orhaneli başvuruları yarın sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bursa Orhaneli projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi yarın sona eriyor.

Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi sonucu Haberi

Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi sonucu

Dar gelirli aileleri düşük taksit ve peşinatlarla ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Bursa Orhaneli projesi  için başvuru dönemi başladı.

TOKİ Bursa Orhaneli projesinde 97 adet 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konuta yer veriliyor. Proje kapsamındaki konutlar kuralı olarak satışa çıktı.

Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi ne zaman?
Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı hakkında bilgi vermeden önce proje hakkında bilgi verelim.

Orhaneli TOKİ projesi için başvurular Ziraat Bankası aracılığıyla kabul ediliyor. Başvuruların 10 Aralık'ta sona ereceği TOKİ Bursa Orhaneli projesi için 180 ay vade sağlanıyor. Projeden yüzde 10 peşinatla konut sahibi olmak mümkün.

TOKİ Bursa Orhaneli projesinde en düşük konut...