Bursa parsel satışı

Bursa parsel satışı

Bursa Büyükşehir Belediyesi, otoparklar ve işletmelerin yanı sıra Belediye’ye ait tarım arazilerini de satıyor. Belediyeye ait tarım arazileri imara açılarak parsel parsel satışa çıkarıldı.

Bursa'da Milli Eğitim Müdürlüğü'ne ait lojmanların satışı TBMM gündeminde!

Bursa Balabanbey Kalesi'nin bulunduğu arazi içinde kalan Milli Eğitim Müdürlüğüne ait lojmanların satışı için bölgenin tescil kaydının kaldırılacağı iddiası meclis gündemine taşındı. CHP'li Kayışoğlu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Bursa Karacabey'de 22.6 milyon TL'ye icradan satılık salça fabrikası!

Karacabey İcra Dairesi, Bursa ili, Karacabey İlçesi, Akhisar Mahallesi, 140 ada 3 parsel, 141 ada 1 parsel, 113 ada 16 parsel, 113 ada 19 parsel, 113 ada 12 parselde yer alan salça fabrika binası, idari bina ve üzerindeki yapıları 22 milyon 615 bin 629 TL'ye icradan satıyor...

Kervansaray Lara Oteli'nin icradan satışı durduruldu!

Antalya 6. İcra Dairesi, Antalya İli, Muratpaşa İlçesi, Güzeloba Mahallesi, 27973 ada, 39 parsel ve 40 parselde yer alan otel icradan satışa çıkarılmıştı. İcra satışı mahkemenin 5 Aralık 2019 tarihli istinaf ve temyiz yolu kapalı olmak üzere verilen "kesin" kararıyla durduruldu...

Bursa Kar Otel hisse devir yoluyla 1 Ekim'de satılacak!

Bursa Uludağ Oteller Bölgesi I. Gelişim Bölgesi'nde yer alan Kar Otel'in hisse devir yoluyla satışı yapılack. Satış ihalesi 1 Ekim'de gerçekleştirilecek...

Evrim Kırmızıtaş Başaran Bursa'da eğitim verdi!

Lüks konut uzmanlık alanında Türkiye'nin sürdürülebilir en başarılı ismi Evrim Kırmızıtaş Başaran, "Lüks Konut Satışı Eğitimi" adı altında Bursa da eğitim verdi...

Yeniköy’de arsa satışı tartışması!

Bursa Orhangazi’nin gündemini tam 1 yıldır meşgul eden Yeniköy’deki satılması planlanan arsalar ile ilgili süreç devam ediyor. Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Hasan Bozbey, bugünkü yazısında ''Yeniköy'deki arazilerin satışı'' ile ilgili süreci anlattı.

Bursa Belediyesi'nden 6.7 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Bursa İli, Osmangazi ilçesi, Alemdar Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul 6 milyon 700 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkulün satışı 4 Nisan 2019 Perşembe günü yapılacak. 

Bursa Büyükşehir tarım arazilerini satışa çıkardı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi, otoparklar ve işletmelerin yanı sıra Belediye’ye ait tarım arazilerini de satıyor. Belediyeye ait tarım arazileri imara açılarak parsel parsel satışa çıkarıldı.

Bursa Orman Müdürlüğü'nden 4.2 milyon TL'ye inşaat ihalesi!

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 4 milyon 253 bin 359 TL'lik "Arsa Satışı Karşılığı İnşaat Yaptırılması İşi" ihale ediliyor.

Bursa OSB'de parsel satılıyor!

Bursa İhtisas Deri ve Karma Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan 2562 sayılı Organize Sanayi Bölgeleri Kanununa tabi olan bir adet parsel teklif verme usulü ile satışa çıkarıldı.

Sinpaş Bursa'daki arsasını satıyor!

Sinpaş GYO Bursa Osmangazi'de yer alan 41 bin metrekarelik arsasının satışı için görüşmelere başladığını açıkladı.

Bursa Kervansaray Termal Otel'in satışı iptal edildi!

Bursa 7. İcra Müdürlüğü tarafından 53 milyon TL'ye satışa çıkarılan otelin satış iptali, satış saatinde geldi. İstanbul 7. İcra Hukuk Mahkemesi’nin satışı durdurma kararı geldi.

Bursa'da ipotekli konut satışı arttı!

TÜİK Bursa Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, satışı yapılan 5 bin 724 konuttan 2 bin 939'u ilk el, 2 bin 785'i ise ikinci il satış olarak gerçekleşti.

Bursa parsel satışı Haberi

Bursa parsel satışı

Bursa Büyükşehir Belediyesi otoparklar ve işletmelerden sonra Belediye’ye ait taşınmazları da satışa çıkardı.

Bağımsız Gazetesi'nden Ozan Kaplanoğlu'nun haberine göre, Başköy’de 86 parseli yaklaşık 100 milyon TL gelir elde etmeyi planlarken, söz konusu imar planı değişikliğine yönelik açılan iptal davaları da sürüyor. Hazine Müsteşarlığı’nın son açıkladığı verilere göre 30 Haziran 2018 itibariyle belediyelerden toplam 11 milyar 407 milyon lira alacağı var. En yüksek 5. borç Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne ait.

Nilüfer İlçesi, Başköy Mahallesinde yer alan muhtelif parsellerin Tarımsal Niteliği Korunacak Alandan Ticaret alanı, Belediye Hizmet Alanı, İbadet Alanı ve Park ve Yeşil Alana alınmasına ilişkin 1/25000 ve 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı değişiklikleri Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 22.10.2015 tarih ve 1924 sayılı kararıyla onaylanıp, Şehir Plancıları Odası Bursa Şubesi tarafından davaya taşındı....