Can İstanbul İnşaat nerede

Can İstanbul İnşaat nerede

Can İstanbul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Boğazlan ve Ahmed Mohammed Alı Aljao ortaklığında kuruldu. 

Ocak İstanbul İnşaat Elektrik Temizlik Reklam Medikal Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ocak İstanbul İnşaat Elektrik Temizlik Reklam Medikal Ticaret Limited Şirketi Şişli’de 400 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Ocak tarafından kuruldu.

Map İstanbul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Map İstanbul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Müjde Atalay tarafından kuruldu.

Sev Can Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sev Can Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Seviniş tarafından kuruldu.

Gıfs İstanbul İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Mobilya İthalat Ve İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Gıfs İstanbul İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Mobilya İthalat Ve İhracat Limited Şirketi bugün Avcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cem Korkmaz tarafından kuruldu.

Phantom İstanbul İnşaat Ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!  

Phantom İstanbul İnşaat Ve Turizm Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile İsa Uçar ve Cihan Aydın ortaklığında kuruldu.

Konak İstanbul İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Konak İstanbul İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile  Atalay Ata tarafından kuruldu.

Ok İstanbul İnşaat ve Tekstil Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ok İstanbul İnşaat ve Tekstil Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 500 bin TL sermaye bedeli ile Coşkun Sekreter tarafından kuruldu. 

Next İstanbul İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Next İstanbul İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi Bakırköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Maşallah Dursun tarafından kuruldu.

Birbey İstanbul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Birbey İstanbul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Emre Çelik tarafından kuruldu.

Can Karaca İnşaat Metal Demir Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Can Karaca İnşaat Metal Demir Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Garip Işık tarafından kuruldu...

Turket Expert İstanbul Gayrimenkul Turizm İnşaat Gıda Bilişim İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turket Expert İstanbul Gayrimenkul Turizm İnşaat Gıda Bilişim İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Beşiktaş'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Cem Sezen ve Salih Can Yıldırım ortaklığında kuruldu.

Geo İstanbul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Geo İstanbul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Seyed Morteza Hosseını tarafından kuruldu. 

By İstanbul İnşaat Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

By İstanbul İnşaat Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Kadıköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Can İstanbul İnşaat nerede

Can İstanbul İnşaat nerede Can İstanbul İnşaat nerede

Can İstanbul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Boğazlan ve Ahmed Mohammed Alı Aljao ortaklığında kuruldu. 

Can İstanbul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

Can İstanbul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: İzzetpaşa Mh.Yeni Yol Cd. Asımoğlu İşhn N.12/6...