Can Tabakoğlu kim

Can Tabakoğlu kim

Şile Belediye Başkanı Mimar Can Tabakoğlu kimdir? Can Tabakoğlu'nun 2019 yerel seçimlerinde de AKP'den Şile Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi bekleniyor...

Ulaşım güzergahı Şile'yi cazibe merkezi yapacak!

Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu'nun Şile'de 3. dönemi. Doğası ve deniziyle İstanbul'un gözde ilçesi Şile'yi turizmde dünya markası haline getirmeyi hedefleyen Tabakoğlu, “Hedefimiz Şile'yi 4 mevsim sürdürülebilir bir ekonomi ile buluşturmak” diyor.

Şile'de 10 yılda 1 milyar TL yatırım yapıldı!

Şile Belediye Başkanı Tabakoğlu: "Şile'de 10 yılda 1 milyar lirayı aşan yatırım gerçekleştirildi. Aynı hızla ilçemizdeki yatırımların süreceği kanaatindeyim. Son dönem projelerimizin değeri ise yaklaşık 200 milyon lirayı bulacak" dedi.

Şile Üvezli ve Ulupelit Köy Konakları'nın temeli atıldı!

Şile Belediyesi tarafından hayata geçirilen Üvezli ve Ulupelit Köy Konakları'nın temeli düzenlenen törenle atıldı. Törene Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu'da katıldı.

Şile'de toplu açılış töreni yapıldı!

Şile Kaymakamı Salih Yüce, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, meclis üyeleri, civar köy muhtarları, ve vatandaşların katılımı ile Hacıllı mahallemizde yapılan ve temeli atılan yatırımların toplu açılışı gerçekleştirildi.

Şile Devlet Hastanesi'nin inşaatı başlıyor!

Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu Yeni Şile Devlet Hastanemizin projesini tanıtarak, yeni hizmet ve yatırımlara yeşil ışık yaktı.

Ordu Nar Otizm Gelişim Merkezi açıldı!

Evlat edindiği çocuğunun 1 yaşına geldiğinde otizmli olduğunu öğrenen baba Süleyman Narcı, “Biz öldükten sonra Ahmet Can'a kim bakacak” diyerek oğlu için Nar Otizm Gelişim Akademisi'ni yaptırdı.

Şile, 3.köprü ile cazibe merkezi oldu!

İstanbul'un Şile ilçesi 3'üncü köprü ile birlikte cazibe merkezi haline dönüştü. Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, '' Pek çok yatırımcı Şile'de otel, motel, sağlık tesisi ve özel huzur evi açmak için bekliyor'' dedi.

Ulaşım güzergahı Şile'yi cazibe merkezi yapacak!

Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu'nun Şile'de 3. dönemi. Doğası ve deniziyle İstanbul'un gözde ilçesi Şile'yi turizmde dünya markası haline getirmeyi hedefleyen Tabakoğlu, “Hedefimiz Şile'yi 4 mevsim sürdürülebilir bir ekonomi ile buluşturmak” diyor.

Şile Kent Meydanı'nın inşaatı başladı!

Şile Belediyesi'nin vizyon projelerinden olan Kent Meydanı ve Katlı Otopark projesimizin ilk fore kazıkları geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu’nun ev sahipliğinde yapılan bir törenle çakıldı.

Şile Spor Merkezi'nin inşaatında sona geliniyor!

Şile Belediye Başkanı Mimar Can Tabakoğlu verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor. Şile spor merkezinin inşaatında sona doğru yaklaşılıyor. Merkezin yapımı devam ederken merkezin kaba inşaatında sona gelindi.

Şile Kumbaba Moteli'nin restorasyonu 2016'da tamamlanacak!

Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu vatandaşlara verdiği sözleri tek tek yerine getiriyor. İnşaatı hızla devam eden ve restorasyon sürecinde büyük ilerleme katedilen Şile Kumbaba Motelinin 2016 yılının Nisan aylarında bitmesi hedefleniyor.

Şile Spor Merkezi'nin inşaatında sona gelindi!

Şile Belediye Başkanı Mimar Can Tabakoğlu verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor. Şile spor merkezinde sona doğru yaklaşılıyor. Merkezin yapımı dış cephe montajı ile devam ederken halı sahanın zemin döşemesi tamamlandı.

Şile Ağva Otoyolu'nda son durum!

Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu yerel basın mensuplarıyla birlikte 11 viyadük ve 7 tünelden oluşan Şile – Ağva arasını 22 kilometreye düşürecek olan Şile-Ağva Otoyolu yapımını yerinde inceledi.

Şile liman projesi start aldı!

Bugüne kadar verdiği sözleri yerine getiren Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, bugünlerde 'Şile Dolgu Alanı' projesi olarak bilinen projenin çalışmalarına başlanmasıyla bir hayli memnun.

Şile Liman projesi start aldı!

Şile için ‘dev yatırımlar, dev projeler’ sloganıyla yola çıkan Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Şile’ye verdiği sözleri tutmanın mutluluğunu yaşarken, "Projemiz tamamlandığında Şile’nin bu en güzel alanı atıl durumda olmaktan kurtulacak." dedi

Can Tabakoğlu kim

Can Tabakoğlu kim Can Tabakoğlu kim

Can Tabakoğlu kimdir?

Can Tabakoğlu 1970 yılında Almanya'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Şile'de, lise eğitimini İstanbul Kabataş Erkek Lisesi'nde tamamladı. Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, mimardır.

1992 yılında İ.T.Ü Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu. Askerlik görevini yedek subay olarak Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda tamamladı. 1995 yılında Şile Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde mimar olarak göreve başladı. 

31 Aralık 2003 tarihinde Şile Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü görevinden; Mesleki ve belediyede edinmiş olduğu 10 yıllık birikimlerini Şile'ye sunmak üzere istifa ederek Ak Parti'den Şile Belediye Başkanı Adayı oldu. Şile halkının teveccühüyle Belediye Başkanı seçildi. 

Evli olan Can Tabakoğlu'nun Ayşe Sare ve Hatice Beyza adında iki kızı, Ahmet Yusuf ve Muhammet Emir adında iki oğlu vardır. Eşi Şile'de serbest diş hekimi olarak hizmet veriyor.

2009 Yerel Seçimlerinde tekrar Şile...