çanakkale eceabat iskelesi

çanakkale eceabat iskelesi

Çanakkale 'deki feribot iskelelerinde bayram tatili nedeniyle sabah saatlerinde başlayan araç yoğunluğu sürüyor. Çanakkale-Eceabat ve Çanakkale-Kilitbahir hattındaki ulaşım 6 gemiyle sağlanıyor.

Çanakkale Eceabat iskelesinde 2 kilometrelik kuyruk oluştu!

Ramazan Bayramı tatili için Çanakkale güzergahını kullanan tatilciler, feribot iskelesinde yaklaşık 2 kilometrelik araç kuyruğu oluşturdu

Eceabat Şehitler Camisi ibadete açıldı!

Çanakkale'nin Eceabat ilçesinde THY-OPET Havacılık Yakıtları AŞ tarafından inşa edilen Eceabat Şehitler Camisi ibadete açıldı.

Çanakkale Eceabat'ta 10 yıllığına kiralık akaryakıt tesisi!

Eceabat Belediye Başkanlığı, Çanakkale Eceabat'ta yer alan akaryakıt tesisini 10 yıllığına kiraya verecek.

TOKİ Aydın ve Çanakkale hükümet konağı ihaleleri yarın!

TOKİ Aydın'ın Çine ile Çanakkale'nin Eceabat ilçelerinde hükümet konağı inşa edecek...

Çanakkale Atatürk Evi Müzesi hizmete açıldı!

Çanakkale’nin Eceabat ilçesi Bigalı köyünde yeniden inşa edilen ‘Atatürk Evi Müzesi’, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katıldığı törenle hizmete açıldı. 

TOKİ Çanakkale Eceabat Hükümet Konağı ihalesi 27 Ağustos'ta!

Çanakkale İli Eceabat İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 27 Ağustos 2018 tarihinde saat 15:00'de gerçekleştirilecek.

Çanakkale TOKİ Hükümet Konağı ihalesi yarın!

Çanakkale İli Eceabat İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ'den Çanakkale Eceabat'a hükümet konağı!

TOKİ Çanakkale İli Eceabat İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi ihalesi 5 Temmuz'da gerçekleştirilecek. 

Çanakkale Atatürk Evi'nin restorasyonunda sona gelindi!

Çanakkale Eceabat ilçesinin Bigalı köyünde, 19-25 Nisan arasında karargah amacıyla kullanılan "Atatürk Evi"ndeki restorasyon çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Çanakkale Seddülbahir Köyü'nden imar çağrısı!

Çanakkale Eceabat’a bağlı Seddülbahir Köyü muhtarı Sedat Bırakan, bölgedeki yıkık arsaların mağduriyet yarattığını ifade ederek imar izni için yetkililere seslendi.

Çanakkale Eceabat'a 720 kişilik öğrenci konuk evi!

Çanakkale İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü tarafından Eceabat İlçesine 720 kişilik öğrenci konuk evi yapılıyor. Tamamlandığında mimarisi, fiziki şartları ile 5 yıldızlı bir otel konforunda olacak.

Çanakkale Eceabat'ta inşa edilen Öğrenci Konukevi ne zaman tamamlanacak?

Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Eceabat'ta inşaatı devam eden bir öğrenci konukevine ilişkin soru önergesi hazırladı. Erkek sorularını İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya iletti..

Çanakkale Eceabat ve Terzialan'a spor tesisi yapılacak!

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, kentte kazandırılacak yeri hizmetleri duyurdu. Eceabat ve Çan'ın Beldesi'ne spor tesisi yapılacağını söyledi.

Atatürk'ün Çanakkale'deki evi restore edilecek!

Çanakkale’nin Eceabat ilçesine bağlı Bigalı köyünde bulunan ve Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından Çanakkale Savaşları sırasında karargah olarak kullanılan ev, restore edilecek.

çanakkale eceabat iskelesi

çanakkale eceabat iskelesi çanakkale eceabat iskelesi

Bayram tatillerini Ege bölgesinde çeşitli tatil beldelerinde geçirmek üzere Çanakkale Boğazı'nı feribotla geçmek için Eceabat İskelesine gelen tatilcilere ait araçlar, İskelede aşırı yoğunluğa neden oldu. İskelede sabah saatlerinde başlayan yoğunluk halen sürüyor.


Çanakkale Boğazında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ yetkilileri ise vatandaşların mağduriyet yaşamaması için, yoğunluk tamamen bitene kadar seferlerin saatsiz olarak yapılmaya devam edileceğini...