Cansu Dere fransa evi

Cansu Dere fransa evi

Yıllardır sık sık Fransa’ya tatil yapmaya giden Cansu Dere, burada ev almak için araştırmalara başladı. Güzel oyuncunun satın alacağı 40 metrekarelik dairenin fiyatı ise 350 bin euro...

Sinem Kobal, Cansu Dere’nin yeni evi için hoşgeldine gitti!

Etiler’de görüntülenen Sinem Kobal, muhabirlerin sorularına cevap verdi. Kobal, Cansu Dere’nin yeni evi için hoşgeldine gittiğini söyledi.

Cansu Dere Fransa'dan ev alacak!

Yıllardır sık sık Fransa’ya tatil yapmaya giden Cansu Dere, burada ev almak için araştırmalara başladı. Güzel oyuncunun satın alacağı 40 metrekarelik dairenin fiyatı ise 350 bin euro...

Cansu Dere'nin Boğaz manzaralı 4 katlı yeni evinin kirası 20 bin TL!

Ünlü oyuncu Cansu Dere, 4 katlı Boğaz manzaralı, 20 bin TL'ye kiraladığı yeni evine taşındı... 

Cansu Dere Bebek'te ev arıyor!

İkinci kez taşındığı Aşiyan’daki evinin satışa çıkarıldığını öğrenen güzel oyuncu Cansu Dere, Bebek'te yeni ev aramaya başladı.

Cansu Dere Anadolu Yakası’na taşındı!

Güzel oyuncu Cansu Dere, doların artmasıyla Bebek’teki evinden taşınıp, Anadolu Yakası’na gitmesini kâra dönüştürdü.

Cansu Dere Kandilli’de 7 bin 500 liraya ev kiraladı!

Nisan ayında Bebek’teki yalı dairesine hırsız giren Cansu Dere, o günden beri aradığı evi sonunda buldu. Aşiyan’da 20 bin liralık kirada oturan oyuncu, Kandilli’deki yeni evi için 7 bin 500 lira kira veriyor. 

Cansu Dere, Engin Akyürek’in Suadiye'deki evine taşındı!

Engin Akyürek ile Cansu Dere’nin gözlerden uzak yeni bir ilişkiye yelken açtı. Cansu Dere, Engin Akyürek’in Suadiye’deki dairesine taşındı.

Fransa'dan İsrail'e konut kınaması!

Fransa, İsrail'in işgal altındaki Batı Şeria'da bulunan Yahudi yerleşim birimlerinde 1.100 yeni konut inşa etme planına dair kararını kınadı. 

Ali Başman, Fransa'da bağ ve şato sahibi oldu!

Kavaklıdere Yönetim Kurulu Üyesi Ali Başman, Fransa'da bağ ve şato sahibi oldu. 

Fransa’da üç boyutlu printer ile konut yapılıyor!

Fransa’da özellikle ağaçlık alanlarda üç boyutlu printer ile sosyal konut projesi dün start aldı. 95 metrekare ev 2 günde teslim ediliyor...

Fransa'da kiraya indirim çağrısı!

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ev sahiplerine çağrıda bulundu. Elysee Sarayı'nda konuşan Macron, ev sahiplerini kiralarda indirim yapmaya davet etti.

Yeni dere kret kotu nedir?

Dere kret kotu sınırlarına dair hususlar Ekim 2017 tarihinde yürürlüğe girecek Yeni İmar Yönetmeliği kapsamında açıklanıyor. İşte yeni dere kret kotu..

SP Fransa ve S.Arabistan'ın kredi notlarını korudu!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's (S&P), Fransa ve Suudi Arabistan'ın kredi notunu değerlendirdi. S&P'den yapılan yazılı açıklamaya göre 2 ülkenin kredi notunu korudu.

Cansu Dere fransa evi Haberi

Cansu Dere fransa evi

Yıllardır sık sık Fransa'ya tatil yapmaya giden Cansu Dere, burada 'ev'lenmek için araştırmalara başladı.

FİYATLAR ATEŞ PAHASI

Takvim'de yer alan habere göre; yurt dışında ev alan ünlüler kervanına Cansu Dere de katıldı. Fransa'da tatil yapan güzel oyuncu, yıllar boyunca kurduğu 'Paris'te evlenme' hayaline sonunda kavuşuyor. Kısa bir süre önce soluğu yeniden Paris'te alan 39 yaşındaki güzel, Champs-Elysees yani Şanzelize Caddesi'ne yakın daireleri gezdi. Cansu Dere, fiyatları cep yakan dairelerden birini almaya karar verdi.

TEK ODALI DAİRE...

Güzel oyuncu, emlak sektöründe dünyanın en pahalı bölgelerinden arasında bulunan Paris'te bütçesine göre 30 ile 40 metrekarelik daireler yer alıyor.  Dere, 40 metrekarelik bir odadan meydana gelen stüdyo daire için de 350 bin euro yani yaklaşık 2 milyon 315 bin lirayı gözden çıkardı. Paris'te evi olan Türk...