29 / 06 / 2022

Capacity AVM iletişim

Capacity AVM iletişim

Capacity AVM'de Dünya Alzheimer Günü’nünde anlamlı gösteri yapıldı. Alzheimer hastalığına dikkat çekmek amacıyla “21 Eylül Dünya Alzheimer Günü” kapsamında Capacity AVM’de gerçekleştirilen gösteri büyük beğeniyle izlendi.

Capacity AVM 6. yıldönümüne özel 3 adet Mercedes-Benz'i sahiplerine teslim etti!

Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity AVM, 6. yıl dönümüne özel düzenlediği etkinlikte 3 adet Mercedes - Benz marka otomobili sahiplerine teslim etti.

Capacity AVM çekiliş sonuçları yarın yayınlanacak!

Capacity AVM'nin çekilişi 14 Şubat'ta tamamlanmıştı. Capacity AVM çekiliş sonuçlarının yarın yayınlanması planlanıyor. Çekiliş sonucu 1 kişi Mercedes B180 ve 2 kişi Mercedes A180 kazanacak

Atakule AVM iletişim!

Atakule AVM iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Birçok mağazanın yer aldığı AVM Ankara'nın gözde yerleşim bölgesi Çankaya'da yükseliyor.

Ümraniye Modern East AVM iletişim!

141 mağazanın bulunduğu Modern East AVM bugün açıldı. İşte 4 katlı olarak tasarlanan Ümraniye Modern East AVM iletişim bilgileri...

Axis İstanbul Eyüp iletişim bilgileri!

Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığıyla inşa edilen Axis İstanbul AVM'de kafe ve restoranlar, teraslar, çocuklar için oyun alanları, 10 salonlu sinema salonu mevcut. İşte Axis İstanbul Eyüp iletişim bilgileri...

Özak Alsancak Projesi iletişim!

İçerisinde konut, rezidans, ofis, otel, hastane, PSM ve AVM'nin bulunduğu proje toplam 75 bin 467 metrekare arsa alanına yayılacak. Özak Alsancak Projesi iletişim bilgisine göre telefon numarası 0 212 486 36 50 olarak belirlendi.

Kartal Anatolium Marmara iletişim!

Kartal Anatolium Marmara iletişim ve adres bilgisi haberimizde yer alıyor. Maya İnşaat-Yılsan Holding projesi Anatolium Marmara, ofis-home ofis kulesi ve AVM alanından oluşuyor...

Gaziosmanpaşa Viaport Venezia AVM iletişim!

Gaziosmanpaşa Viaport Venezia AVM iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 618 10 84 olarak belirlendi. Projede toplam 142 mağaza bulunuyor.

Gaziosmanpaşa Viaport Venezia AVM iletişim!

Gaziosmanpaşa Viaport Venezia AVM iletişim numarası 0212 618 10 84 olarak belirlendi. 142 adet seçkin markanın yer aldığı proje San Marco Meydanı'nın yanında bulunuyor.

İstanbul Beşiktaş Inn Levent iletişim!

Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunan proje toplam 17 bin metrekare inşaat alanında hayata geçiriliyor. İstanbul Beşiktaş Inn Levent iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 679 58 58 olarak belirlendi.

İstanbul Inn Levent Şişli iletişim!

Kanyon AVM’ye 300 metre kadar uzaklıkta bulunan projede toplam 130 bağımsız birim yer alıyor. İstanbul Inn Levent Şişli iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 212 679 58 58 olarak belirlendi.

İstanbul Inn Levent Beşiktaş iletişim!

5 blok şeklinde yükselen proje Kanyon AVM’ye 300 metre kadar uzaklıkta yer alıyor. İstanbul Inn Levent Beşiktaş iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 212 679 58 58 olarak belirlendi.

Şafak İnşaat Wish İstanbul iletişim bilgileri

Lokasyon olarak; Torium AVM'ye 2 dakika, CNR Fuar Merkezine 14 dakika mesafede yükselen Şafak İnşaat Wish İstanbul iletişim bilgileri kapsamında projenin satış ofisi telefon numarası şöyle: 0212 999 96 70...

Metrogarden AVM iletişim bilgisi!

Metrogarden AVM iletişim bilgisi haberimizin içinde yer alıyor. Mustafa Sandal konseri ve çeşitli sürprizlerle açılan Metrogarden AVM'de 147 mağaza, sinema salonları, spor salonu, kafe ve restoranlar bulunuyor.

Esenyurt N City iletişim!

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’ne 5 km, Atatürk Havalimanı’na 14 km, Esenyurt Belediyesi’ne 5 km, Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 5 km, Torium Avm’ye 7 km, Avcılar metrobüs durağına ise 5 km uzaklıkta yükselen Esenyurt N City iletişim bilgileri kapsam

Capacity AVM iletişim Haberi

Capacity AVM iletişim

Capacity Alışveriş Merkezi ve Alzheimer Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen flash mob gösterisi renkli görüntülere sahne oldu. Alzheimer hastalığı bilincinin geliştirilmesi ve hastalıkla ilgili bilgilerin yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen ’Farkındalık Projesi’ kapsamında gerçekleştirilen flash mob gösterisi alışveriş merkezi misafirleri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.


Alzheimer hastalığına dikkat çekmek amacıyla “21 Eylül Dünya Alzheimer Günü” kapsamında Capacity AVM’de gerçekleştirilen gösteri büyük beğeniyle izlendi. Capacity AVM etkinlik alanında gerçekleştirilen gösteriye profesyonel dansçılarla birlikte gönüllü ziyaretçiler de katıldı. Misafirler gösteriyi merakla izlerken, kimileri de bu anı cep telefonlarıyla kaydetti.


Yapılan araştırmalara göre; 2023 yılında ülkemizde 65 yaş üstü yaşlı nüfus oranının %10’nun üzerine çıkacağı ve Buna bağlı olarak bunama hastalıklarının sıklığında büyük bir artışın olacağı tahmin ediliyor. Alzheimer hastalığından korunmak için ise her yaşta aktif olmanın gerekliliği...