çatı malzemeleri

çatı malzemeleri

Fransız hafif çatı kaplama ürünleri markası Onduline, yeşil çatıları Türkiye'ye getirdikten sonra elektrik üreten çatılar üzerinde çalışmaya başladı. Onduline Avrasya Genel Müdürü Karahan, "Sistem Avrupa'da uygulanıyor ancak çok pahalı. 5 yılda ticari hal

Öztoprak Çatı İzolasyon Yapı İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztoprak Çatı İzolasyon Yapı İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Öztoprak tarafından kuruldu.

İnşaat malzemeleri pazarı yüzde 2,6 büyüdü!

İnşaat malzemeleri sanayisinin çatı kuruluşu Türkiye İMSAD, güncel ekonomik verilerle düzenlenen Türkiye İMSAD Yapı Sektörü Raporu 2019’u, yayımladı. Rapora göre, Türkiye, inşaat malzemeleri ihracatında 11’inci ülke...

Aykar Çatı İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aykar Çatı İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Harettin Aydın ve Orhan Karadağ ortaklığında kuruldu.

Çatı ve Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı 28 Şubat'ta başlıyor!

ÇATIDER Demos Fuarcılık “Çatı ve Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı” nı hayata geçirmek için imza attı. Fuar, 28 Şubat – 2 Mart 2019 tarihleri arasında ‘İstanbul Kongre Merkezi’nde açılacak.

Çatı Kılavuzu ile çatı kalitesi yükselecek!

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) inşaat sektörü ve akademik açıdan bir ilke imza atarak hazırladığı ‘Çatı Kaplama Malzemeleri Uygulama Detayları Kılavuzu ’ kitabının genişletilmiş ikinci baskısını yayımladı.

ÇATIDER, Türkiye'de çatı kalitesini yükseltecek kılavuz hazırladı!

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) inşaat sektörü ve akademik açıdan bir ilke imza atarak hazırladığı ‘Çatı Kaplama Malzemeleri Uygulama Detayları Klavuzu ’ kitabının genişletilmiş ikinci baskısını yayımladı.

Seçkin Çatı Malzemeleri İnşaat İthalat İhracat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Seçkin Çatı Malzemeleri İnşaat İthalat İhracat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Sefa Aydos ve Hasan Uz ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 18 Ocak'ta Esenyurt, Akşemseddin Mahallesi, 201 Sokak'ta kuruldu.

YHT Ankara Garı inşaatında vinç kazası oldu!

Ankara'da yapımı devam eden Yüksek Hızlı Tren Ankara Garı inşaatında kullanılan vincin devrilmesi sonucu hasar oluştu. Kaza sonrası yola savrulan söz konusu çarşının çatı malzemeleri, inşaat işçilerince toplandı.

Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri sahiplerini buldu!

" Çatı ve Cephe " dergisi tarafından çatı sektöründeki yenilikçi ve başarılı markalara verilen "Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri" sahiplerini buldu.

İmotem Ekolojik ve Doğal Çatı İzolasyon Yapı Malzemeleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İmotem Ekolojik ve Doğal Çatı İzolasyon Yapı Malzemeleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Abdulalim Uluşık, Fikret Uluşık, Mehmet Kabadayı tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Mustafa Kiriş: Çatı sektörü ivme kazandı!

Çatı sektörü son dönemde büyük bir ivme kazandı. Sektör hızla büyüyor. Fem Çatı ve Yapı Malzemeleri Firması Sahibi Mustafa Kiriş, "Konya'da çatı sektörü büyük bir ivme ile ilerliyor. Ancak çatıda profesyonelleşme anlamınla biraz geç kalındı" dedi.

Onduline Avrasya, yeni standıyla Yapı Fuarı’na katılıyor!

Çatı malzemeleri sektörünün lider kuruluşu Onduline Avrasya, 6-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda yepyeni bir standla sektörle buluşuyor.

Yapı malzemeleri Yönetmeliği Yangın Tebliği!

Yapı malzemeleri yönetmeliği kapsamında, yapı malzemelerinin yangına tepki sınıflarına, yapı elemanlarının yangına dayanıklılığına, çatı ve çatı kaplamalarının dış yangın performansına dair tebliğ hükümleri bu haberde...

çatı malzemeleri Haberi

çatı malzemeleri


Satışlar yüzde 33, pazar payı yüzde 16 arttı İnşaat yatırımları her geçen gün artsa da çatı pazarı bundan beklenen ölçüde etkilenmiyor. Çünkü yeni nesil binaların ya çatısı yok ya da çatı malzemesi olarak hafif kaplamalar tercih ediliyor. 35 yıldır Türkiye'de kullanımda olan Fransa merkezli hafif çatı kaplama malzemeleri markası Onduline de Türkiye'de işleri büyüten firmalar arasında. Onduline Avrasya olarak bölgesel merkez niteliğinde hizmet veren şirketin genel müdürü Burhan Karahan, Türkiye'de 110 milyon metrekarelik çatı kaplandığını ve bunun 20 milyon metrekaresinin onduline olduğunu ifade ediyor. Yenilikçi ürünler konusunda özellikle 'yeşil çatılar' projesi ile gündeme gelen Onduline'in başka projeler üzerinde de çalıştığını kaydeden Karahan, gündemlerinde elektrik üreten çatılar olduğunu anlatıyor fakat şu ifadeleri de sözlerine ekliyor: Şimdilerde...