çayyolu Wind Ankara

çayyolu Wind Ankara

Çayyolu’nun prestijli projesi Wind Ankara, kapılarını açmak için gün sayıyor. Aralık 2017’de teslim edilecek olan projeye dair önemli açıklamalarda bulunan Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç “ Ankara’da yaşam standartları burada şekillenecek” dedi.

Koordinat Çayyolu'nun kısmı geçici kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO Ankara Çayyolu Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nde (Koordinat Çayyolu); 29479 Ada 3 Parsel Aile Sağlığı Merkezi, 29479 Ada 4 Parsel Dini Tesis ve 29622 Ada 1 Parsel Eğitim Tesisinin kısmi geçici kabulü yapılmış olup Kısmi Geçici Kabul Tutanağı 4 Aralık 2020 tarihinde onayla

Ankara Büyükşehir'den 15.1 milyon TL'ye kat karşılığı inşaat ihalesi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Çayyolu-1 Mahallesi'nde 5 bin 606 metrekare büyüklüğündeki 18047 Ada 1 No’lu Parsel’de ''Çayyolu Engelsiz Kreş İnşaatı Yapımı İşi” ihalesi 15 milyon 137 bin 827 TL'ye ihale edilecek.

Nokta Ankara güncel fiyat listesi!

Turk Yapı tarafından inşa edilen Nokta Ankara projesi Çayyolu'nda hayata geçiriliyor. Peki projede daire fiyatları ne kadar? İşte Nokta Ankara güncel fiyat listesi...

Mahall Ankara'da 60 ay 0 faiz ve 1 yıl sonra ödeme avantajı!

Kızılay - Çayyolu metro hattına 200 metre mesafede yer alan Mahall Ankara projesinde 60 ay 0 faiz ve 1 yıl sonra ödeme avantajı sunuluyor...

Ankara Çayyolu'ndaki parkın Okçuluk İhtisas Derneği'ne verildiği iddiası! 

Ankara Çayyolu'ndaki parkın 29 yıllığına Okçuluk İhtisas Derneği'ne verildiği iddia edildi. Dernek, parkta okçuluk alanı, 25 adet dükkan ve ofis inşa etmek için çalışmalara başladı. 

Ankara'nın en gözde malikanesi 22 milyon TL'ye satılıyor!

Ankara’nın en gözde malikanesi, 22 milyon TL’den satışa sunuldu. 4 katlı ve 1250 metrekare kullanım alanlı Çayyolu’ndaki malikane, yeni sahibini bekliyor.

Ankara Next Level Çayyolu kampanyası 2018!

Ankara Next Level Çayyolu kampanyası 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Projede toplam 429 adet konut bulunuyor.

Ankara Next Level Çayyolu yeni kampanya!

Ankara Next Level Çayyolu yeni kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projede yer alan dairelerin teslimleri 2019’un ikinci çeyreğinde yapılacak.

Ankara Next Level Çayyolu kampanya!

Ankara Next Level Çayyolu kampanya detayları haberimizde yer alıyor.  Pasifik İnşaat tarafından inşa edilen projede daire teslimlerinin 2019’un ikinci çeyreğinde başlaması öngörülüyor. 

Next Level Çayyolu’nda geri sayım başladı!

Pasifik İnşaat tarafından Ankara Çayyolu’nda hayata geçirilen Next Level Çayyolu projesinde geri sayım başladı.

Next Level Çayyolu indirim kampanyası 2018!

Next Level Çayyolu indirim kampanyası 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Pasifik İnşaat tarafından Ankara'nın yatırım değeri en yüksek bölgesi Çayyolu’nda hayata geçirilen projede fırsatlar devam ediyor.

Next Level Çayyolu’nda yüzde 30 indirim kampanyası!

Pasifik tarafından Ankara'nın yatırım değeri en yüksek bölgesi Çayyolu’nda hayata geçirilen Next Level Çayyolu projesinde ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 30 indirim fırsatı sunuluyor. 

DentGroup yeni kliniğini Ankara'da açıyor!

Türkiye'nin en çok şubeye sahip diş kliniği DentGroup, 15. kliniğini Ankara Çayyolu’ nda açıyor. 

çayyolu Wind Ankara Haberi

çayyolu Wind Ankara

Ankara’nın kıymetli lokasyonlarından Çayyolu’nda hayata geçirilen Wind Ankara şehrin içinde doğa ile kucaklaşan mimarisi ile Başkentliler ile buluşmaya hazırlanıyor. Villa ve kule olarak detaylandırılan projenin, Ankaralılar için büyük bir kazanım olduğunun vurgusunu yapan Bünyamin Gelgeç, şunları söyledi : “Wind Ankara projesini hayata geçirirken birçok projeden farklı olmasını amaçladık. Bu yüzden projenin lokasyonu da eşsiz olmalıydı. Bu doğrultuda Çayyolu Park Caddesi biçilmiş kaftandı. Sadece konum değil barındırdığı öğelerde farklı olmalıydı. Hem şehri yaşatmalı hem de şehrin o karmaşasından bıkanlar için bir liman olmalıydı. Projemizde bütün bu detayları fazlasıyla bir araya getirdik” dedi.


“İster kule ister villa konfor bir adım uzağınızda”

Wind Ankara projesi Ankara’nın son dönemde yoğunlukla tercih edilen ve üst düzey gelir grubuna yönelik şekilde yapılaşan Çayyolu bölgesinde, bölgenin merkezi olarak...