çekmeköy KMU İnşaat

çekmeköy KMU İnşaat

KMU İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi, İslam Ali Kopuz Şube Müdürlüğü'nde 200 bin TL sermaye ile 10 Eylül 2015 tarihinde açıldı.

Aslan Gıda Mobilya Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Aslan Gıda Mobilya Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi bugün Çekmeköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Ali Arslan tarafından açıldı.

Koçyapı Turizm İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Koçyapı Turizm İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi bugün 20 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Bk Kılıçay İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Bk Kılıçay İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi bugün Çekmeköy'de 101 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Erdem Ajans Reklam İnşaat Medya Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Erdem Ajans Reklam İnşaat Medya Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi 100 bin TL sermaye ile 15 Kasım'da açıldı. 

Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metro hattında 112 milyon euro tartışması!

Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy Metrosu İnşaat ve Elektromekanik İşleri projesi kapsamında, işin ilerleyişi esnasında işlevselliği artırmak için keşif artışı gerektiği belirtildi. Keşif artışına göre 112 milyon euro tutarında kredi gerekiyor.

Çekmeköy İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Çekmeköy İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Metin Çolak ve Ümran Pektezel ortaklığında 1 milyon 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Çekmeköy Dreamlife Konutları'nda inşaat başladı!

Avrasyaİnt ve Reform Yatırım proje ortaklığı tarafından, mülkiyeti kendilerine ait arazi üzerinde toplam 30 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Çekmeköy DREAMLIFE Konutları’nda inşaat başladı.

Çekmeköy'de inşaat çöktü!

Çekmeköy'de bir inşaatta beton dökümü sırasında çökme meydana geldi. Meydana gelen çökme nedeniyle 3 işçi yaralandı.Demir ve beton yığınlarının altında kalan işçileri çevredeki vatandaşlar çıkardı.

Çekmeköy'de inşaat çöktü: 3 yaralı!

İstanbul Çekmeköy’de bir inşaatta beton dökümü sırasında meydana gelen çökme nedeniyle 3 işçi yaralandı. Hayati tehlikesi olmayan işçiler ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

KMU İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

KMU İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi, İslam Ali Kopuz Şube Müdürlüğü'nde 200 bin TL sermaye ile 10 Eylül 2015 tarihinde açıldı.

Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi 100 bin TL sermaye ile 3 Haziran'da Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi Caddesi' nde açıldı.

Öğrenciler İstanbul'da metro inşaat şantiyesini gezdi!

İstanbul'da Okuyan Uluslararası Öğrencilerin Mesleki Gelişimi Projesi kapsamında çok sayıda yerli ve misafir öğrenci, Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metrosu inşaat şantiyesini gezdi..

Çizmeci İnşaat Metropark Çekmeköy!

Taşdelen metro istasyonuna 50 metre mesafede bulunan Çizmeci İnşaat Metropark Çekmeköy projesi 5 bin 850 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede 20 ay vade farksız taksit imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

çekmeköy KMU İnşaat

çekmeköy KMU İnşaat çekmeköy KMU İnşaat

KMU İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi, İslam Ali Kopuz Şube Müdürlüğü'nde 200 bin TL sermaye ile 10 Eylül 2015 tarihinde açıldı


KMU İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi adres: Çekmeköy, Merkez Mahallesi, Erenler Caddesi...