17 / 08 / 2022

Dap Çekmeköy'de ön talep toplanıyor! Yeni proje!

Dap Çekmeköy'de ön talep toplanıyor! Yeni proje!

Firma: Dap Yapı

Proje: Dap Çekmeköy

Dap Çekmeköy'de ön talep toplanıyor. Az katlı mimari yapıya sahip olacak projede, ticari üniteler, konutlar, eğitim merkezi, park, sosyal ve kültürel tesis yer alacak..."Doğasında huzur, merkezinde konfor var; Dap Çekmeköy" sloganı ile tanıtılan Dap Çekmeköy projesinde ön taep başladı. İstanbul Anadolu Yakası'nın kalbinde, her yanı yeşil, doğayla iç içe bir yaşamın sunulacağı proje çok yakında başlayacak.

Az katlı mimarisi, ticari üniteleri, eğitim merkezi, parkları, sosyal kültürel tesisi ile Dap Çekmeköy, şehir yaşamında kopmadan ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Dap Çekmeköy projesi toplam 155 bin 56 metrekare arsa, 87 bin 509 metrekare inşaat alanına sahip. 

DAP Yapı, Çekmeköy projesi için Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın düzenlediği " Çekmeköy Taşdelen Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinde 1 milyar 111 milyon 100 bin TL teklif vermişti. Şirket bu teklif 355 milyon 552 bin TL'lik kısmını Emlak Konut GYO'ya ödeyecek. 

Dap Yapı'nın iştirak şirketleri olan Eltes İnşaat ile Istlife Yapı, Dap Yapı Çekmeköy projesi için imzayı 27 Mayıs 2018 tarihinde attı. Projenin yer teslimi ise 8 Hazirtan 2018 tarihinde yapıldı. 

Almanya'da tanıtılacak

Dap Yapı, Dap Çekmeköy projesini 8–10 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nda görücüye çıkaracak. Şirket, gurbetçilerden ön talep toplayacak.

Dap Çekmeköy nerede?

Dap Çekmeköy de ön talep toplanıyor! Yeni proje!

Tel: 444 93 27
Web: http://www.dapcekmekoy.com/


projeye sor