Cengiz Arslan özgeçmiş

Cengiz Arslan özgeçmiş

Denizli Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan kimdir? Cengiz Arslan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Cengiz Arslan, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Cengiz Arslan..

Korkmaz Kentsel Dönüşüm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Korkmaz Kentsel Dönüşüm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 5 milyon TL sermaye bedeli ile Cengiz Arslan tarafından kuruldu.

Setup İnşaat Mimarlık Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Setup İnşaat Mimarlık Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Arife Alakuş ve Mehmet Cengiz Arslan ortaklığında kuruldu.

Denizli Çameli için yeni imar planları hazırlandı!

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli’nin adım adım geleceğe hazırlandığını dile getirdi. Arslan, 2 yıllık bir çalışma dönemi sonrası hazırlanan yeni imar planıyla Çameli’nin geleceğinin planlanmış olduğunu ifade etti. 

Denizli Çameli'ne kapalı pazar yeri geliyor!

Çameli'de yapılan yeni pazar yerinde bulunan tezgahların ihalesi yapıldı. Belediye Başkanı Cengiz Arslan 30 Mart seçimleri öncesinde Çameli halkına söz verdiği 157 Projesinde yer alan pazar yerini hizmete açtıklarını belirterek ilçeye ve esnafa hayırlı olsun dedi.

Denizli Çameli'ne yeni pazar yeri inşa ediliyor!

DENİZLİ'nin Çameli İlçesi'nde yeni yapılıyor. AK Partili Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve meclis üyelerinin katıldığı törende yeni yapılacak olan kapalı pazaryerinin temeli düzenlenen törenle atıldı.

Çameli Ekoturizm Altyapı Geliştirme Projesi hayata geçiyor!

Denizli Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen Çameli Ekoturizm Altyapı Geliştirme Projesi' ile ilçenin ekoturizm merkezi haline geleceğini söyledi

Global Real Invest Gayrimenkul Değerleme ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Global Real Invest Gayrimenkul Değerleme ve Ticaret Anonim Şirketi Fatih Koca Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda ve Cengiz Arslan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 500 bin TL sermaye ile kuruldu.

Vedat Arslan: En yavaş kiralama küçük ofislerde yaşanıyor!

Ofis alanı bulmakta zorlanılıyor. Aremas Gayrimenkul Kurucusu ve Genel Müdürü Vedat Arslan, en yavaş kiralamanın bu alana hitap eden ofislerde yaşandığını kaydetti.

Cengiz Ergün: Manisa'da imara sil baştan başladık!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler İlçe Teşkilatı'nı ziyaretinde partililerin İmar ile ilgili sorularını da yanıtladı.

Cengiz Ergün: Manisa imar konusunda zaman kaybetti!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, geçen dönem hazırladıkları imar planının meclis toplantısında reddedilmesinden dolayı bu konuda zaman kaybettiğini söyledi.

Vedat Arslan'dan MIPIM 2015 değerlendirmesi!

Aremas Gayrimenkul Kurucusu ve Genel Müdürü Vedat Arslan, hem MIPIM’in gayrimenkul ve emlak yatırım organizasyonları pazarındaki durumunu, hem de Türkiye’nin bu anlamda geldiği noktayı değerlendirdi.

Cengiz Ergün Gülgün Hatun Hamamı’ndaki çalışmaları inceledi!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyonu gerçekleştirilen Gülgün Hatun Hamamı’ndaki çalışmaları inceledi. Ergün hamamın Manisalıların kullanacağı bir cazibe merkezi olacağını belirtti

Cengiz Ergün Manisa'daki 17 ilçeye ek gelir sağlayacak!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Saruhan Otel'in yanında bulunan Büyükşehir Belediyesi'ne ait arsanın satışından elde edilen gelirin 17 ilçeye eşit şekilde dağıtılması için Büyükşehir Belediye Meclisi'ne önerge vereceklerini bildirdi.

Cengiz Arslan özgeçmiş Haberi

Cengiz Arslan özgeçmiş

Cengiz Arslan kimdir?

Denizli Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan özgeçmişini şu şekilde anlatıyor; "1972 yılında Çameli ilçesi Kızılkaya köyünde dünyaya geldim. İlk okulu Kızılkaya İlköğretim okulu, ortaokulu Çameli Ortaokulu'nda okudum. 


1990 yılında, Denizli Endüstri Meslek Lisesi, elektrik bölümünden mezun olup hemen iş hayatına atıldım. 


İlk olarak Küçüker tekstil serbest piyasada çalıştıktan sonra, 1991 yılında T.E.K da teknisyen olarak göreve başladım. 1992 yılında ilçe işletme sorumlusu olarak idarecilik hayatıma başladım. 


1994 yılında T.E.K nun bölünmesiyle TEDAŞ elektrik dağıtım A.Ş de aynı ünvan ile çalışmaya devam ettim.1995 yılında 18 aylık vatani görevimi tamamladıktan sonra 6 ay Baklan ilçesinde görev yaptım daha sonrasında tekrar ilçem Çameli'de görevime devam ettim. 


2005 yılında Menderes EDAŞ, 2008 yılında Aydın, Denizli ve Muğla illerinin de özel sektöre devri ile Aydem EDAŞ...