Çermik Küçük Sanayi Sitesi inşaatı

Çermik Küçük Sanayi Sitesi inşaatı

Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde yapılması için büyük uğraş verilen küçük sanayi sitesinin hafriyat çalışmalarında sona gelindi. Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Abdurrahman Kazan, hafriyat çalışmalarının yüzde 80'nin bittiğini belirtti.

Çermik Küçük Sanayi Sitesi'nde sona gelindi!

Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde yapılması için büyük uğraş verilen küçük sanayi sitesinin hafriyat çalışmalarında sona gelindi. Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Abdurrahman Kazan, hafriyat çalışmalarının yüzde 80'nin bittiğini belirtti.

Diyarbakır Küçük Sanayi Sitesi'nde sona gelindi!

Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde yapılması için büyük uğraş verilen küçük sanayi sitesinin hafriyat çalışmalarında sona gelindi.

Diyarbakır küçük sanayi sitesinde hafriyat çalışmaları sona yaklaştı!

Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde yapılması için büyük uğraş verilen küçük sanayi sitesinin hafriyat çalışmalarında sona gelindi.

Birlikte Emlak Danışmanlık İnşaat ve Turizm Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Birlikte Emlak Danışmanlık İnşaat ve Turizm Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Serkan Bebek tarafından 15 bin TL'lik sermaye ile 3 Aralık'ta Çeşme İşhanı, Beyoğlu'nda kuruldu.

Çetintaş Geri Dönüşüm İnşaat Gayrimenkul Taşımacılık Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çetintaş Geri Dönüşüm İnşaat Gayrimenkul Taşımacılık Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Gürbey Çetintaş tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 2 Aralık 2014 tarihinde kuruldu.

Baranlar Yapı Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baranlar Yapı Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nevzat Baran tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 27 Kasım'da Göktürk Seyir Evleri A Blok'ta kuruldu.

Küçük Sanayi Sitesi'nde 440 dükkanın temeli bugün atılacak!

Hitit Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi tarafından Küçük Sanayi Sitesi'ne inşa edilecek dükkanların temel atma töreni bugün saat 12.00'da gerçekleştirilecek ve programa Adalet Bakanı Bekir Bozdağı'da katılacak.

ODE İSO İkinci 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde 102. sıraya yerleşti!

ODE, ISO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesi’nde 102. sıraya yerleşti 2012-2013 yıllarında yüzde 60 büyüyen ODE, “Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” Listesi’nde 16 basamak yükseldi…

Miller CTC İnşaat Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Miller CTC İnşaat Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Şevki Mert Mildon, Onur Özalp, Can Mildon tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 28 Kasım'da kuruldu.

Acmi Grup İnşaat Mobilya Turizm ve Gıda Hayvancılık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Acmi Grup İnşaat Mobilya Turizm ve Gıda Hayvancılık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Kerem Çataloğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL'lik sermaye ile 26 Kasım'da kuruldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı büyük sanayi tesislerini online takibe aldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı büyük sanayi tesislerini online takibe aldı. Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin talimatıyla dev sanayi tesislerinin çevre kirliliğine sebep olup olmadığını 7 gün 24 saat online takip edilecek.

Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesi'ndeki Çadırkent esnafı mağdur etti!

Kahramanmaraş'ta Küçük Sanayi Sitesi genişleme sahası üzerindeki arsa üzerine Suriyeli mülteciler için kurulan Çadırkent, söz konusu alan üzerinde işyeri inşa etmek isteyen esnafları mağdur ediyor.

Teğet Peyzaj Tasarım Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Teğet Peyzaj Tasarım Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Vehip Kütükçüoğlu, Haşim Ertuğ Uçar, Öykü Kocaman tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 14 Kasım'da kuruldu.

Çermik Küçük Sanayi Sitesi inşaatı Haberi

Çermik Küçük Sanayi Sitesi inşaatı

Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde yapılması için büyük uğraş verilen küçük sanayi sitesinin hafriyat çalışmalarında sona gelindi. 


Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Abdurrahman Kazan, hafriyat çalışmalarının yüzde 80'nin bittiğini belirterek, çalışmaların aralıksız sürdüğünü söyledi. Kazan, Karacadağ Kalkınma Ajansı ile ortaklaşa sürdürülen Küçük Sanayi Sitesi Altyapı Projesi'nin ihalesinin yapıldığını kaydederek, ihale bedelinin 570 bin TL olduğunu ve altyapı çalışmalarının devam edip, 50 iş günü sonunda kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu projelerinin tamamlanacağını kaydetti. Sanayi sitesinin faaliyete geçmesiyle ilçe esnafının bir arada toplanacağını da anlatan Kazan, şehir merkezindeki gürültü kirliliğinin önüne geçileceğini ve trafiğin rahatlayacağını...