04 / 07 / 2022

Çeşme Quattordici fiyatları

Çeşme Quattordici fiyatları

Arsa alanı 3 bin 286 metrekare olarak belirlenen Quattordici Çeşme'de 8 dubleks villa ve 6 rezidans daire bulunuyor. Quattordici Çeşme Ayasaran'da villa fiyatları 1 milyon 550 bin dolardan başlıyor.

Quattordici Çeşme projesinde metrekaresi 5 bin dolardan başlıyor!

Villa ve rezidans dairelerden oluşan Quattordici projesi İzmir Çeşme Ayasaranda Koyu'nda yükseliyor. 2015 yılı sonunda teslim edilecek olan Quattordici projesi Veryeriler İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor...

Yazlığa artan ilgi fiyatları yükseltiyor! Çeşme'de kiralar ortalama ortalama 33 bin 501 Türk Lirası!

Pandemi ile beraber ‘yazlıkçılık’ trendi yeniden gündeme geldi. Sahil şehirlerinin hemen hepsinde yazlık kalitesi taşımayan konutlar bile kiralanıyor. Çeşme'de kiralar ortalama ortalama 33 bin 501 Türk Lirası'nı buldu.

Bayramda Çeşme’de tatil yapmak isteyenler en az 1000 TL ödeyecek! İşte bayramda Çeşme 2-4 Mayıs konaklama fiyat listesi

Ramazan Bayramı tatilinin yaklaşmasıyla İzmir'in turistik ilçesi Çeşme'de rezervasyon oranlarının yüzde 60'ın üzerine çıktı. ÇEŞTOB Başkanı Yakup Demir rezervasyonlarda yaşanan yoğunluğu değerlendirdi. Peki Çeşme'de konaklama fiyatları ne kadar? İşte 2-4 Mayıs 2022 fiyat listesi.

Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire!

Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire fiyatları ve proje detayları...

Swissotel Residences Çeşme'de teslimler 2022'de!

Swissotel Residences Çeşme'de konut teslimlerinin 2022'de yapılması planlanıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 563 bin Euro ile 10 milyon Euro arasında değişiyor.

Swissotel Residences Çeşme geliyor! Yeni proje!

İzmir Çeşme’de 500 milyon Türk Lirası tutarında yatırımla rezidans, otel ve villadan meydana gelecek olan Swissotel Residences Çeşme projesinin inşasına start verildi. Projede fiyatlar 563 bin avro ile 10 bin avro arasında değişiyor...

KİPTAŞ Çamçeşme fiyatları!

KİPTAŞ Çamçeşme fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte KİPTAŞ Çamçeşme fiyatları ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Çağla Şikel Çeşme'den ev tuttu!

Her yazı Bodrum'da geçiren Çağla Şikel fiyatların yükselmesi nedeniyle rotasını Çeşme'ye çeviren isimlerden biri oldu.

Çeşme'de gayrimenkul fiyatları suni yükseltiliyor!

Ekonomist Prof. Dr. Ahmet Yılmaz, Çeşme’den gayrimenkul almak isteyen tüketicileri uyardı. Yılmaz, geçtiğimiz yıl satılmamış gayrimenkullerin fiyatının artırılarak yeniden satıldığını söyledi.

En yüksek konut satış fiyatı Çeşme'de, kira Bodrum'da!

Yaşanan Kovid-19 salgını süreci, yıllardır en pahalı turizm kenti olarak bilinen Bodrum’daki konut fiyatlarının daha da artmasına sebep oldu. Çeşme konut satış fiyatında en yüksek bölge iken, kira bedeli en yüksek olan ise Bodrum oldu. 

Mesut Özil Çeşme'de emlak fiyatlarını hareketlendirdi!

Bir süredir eşi Amine Gülşe ve 4.5 aylık kızı ile Çeşme’deki evlerinde tatil yapan Mesut Özil, hem plajları hem de emlak piyasasını hareketlendirdi.

Quattordici Çeşme 2019 fiyatları!

İzmir Çeşme'de Ayasaranda Koyu'nda yer alan Quattordici projesi villa ve rezidanslardan oluşuyor. Veryeriler İnşaat tarafından hayata geçirilen projede Sakız Adası manzaralı dairelerde fiyatlar 950 bin dolardan başlıyor.

Çeşme son 4 yılda yüzde 132 değerlendi!

Alaçatı‘da konut fiyatları 780 bin TL'den başlıyor. Endeksa'nın verilerine göre Çeşme‘de konutlar son 1 yılda yüzde 28 değer kazandı.

Çeşmarine ev fiyatları 2018!

Prokar Yapı imzası ile İzmir Çeşme'de inşa edilen Çeşmarine'de evler hemen teslim ediliyor. Projede fiyatlar 395 bin TL'den başlıyor..

Çeşme Quattordici fiyatları Haberi

Çeşme Quattordici fiyatları

Quattordici Çeşme projesi Veryeriler İnşaat tarafından inşa ediliyor. İzmir Çeşme'de yer alan projenin anahtar teslimleri hemen gerçekleşiyor. Çeşme Quattordici projesinde deniz ve Sakız Adası manzaralı daireler yer alıyor.

Arsa alanı 3 bin 286 metrekare olarak belirlenen Quattordici Çeşme'de 8 dubleks villa ve 6 rezidans daire bulunuyor. Toplam 14 konutun yer aldığı projede 3+1 ve 4+1 villalar ile 1+1, 2+1, 3+1 rezidans daireler mevcut.

Çeşme Quattordici projesindeki villaların alanları 220 metrekare olarak tasarlandı. Quattordici Çeşme merkezine 1,5 kilometre, Çeşme Marina'ya 2 kilometre yakınlıkta yükseliyor.

Rezidans satışlarının henüz başlamadığı Quattordici Çeşme'de villa fiyatları 1 milyon 350 bin dolar ile 1 milyon 550 bin dolar arasında değişiyor. Projeden banka kredisiyle ya da firma bünyesinde tasarlanan ödeme planıyla konut sahibi olunabiliyor. Quattordici projesinde her villaya özel...