çiftçiye destek paraları ödemeleri

çiftçiye destek paraları ödemeleri

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, son 18 yılda çiftçilere 310 milyar lira tarım desteği ödemesi yaptıklarını, bu yıl da 22 milyar lira destek sağlayacaklarını bildirdi.

Berat Albayrak: 40 bin çiftçiye erken ödeme yapılacak!

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, "TÜRKŞEKER, 40 bin çiftçiye verilmesi gereken avans ile küspe istihkak bedellerinin ödemesini erken yapacak." dedi.

Bekir Pakdemirli: Çiftçiye bu yıl 22 milyar lira destek sağlayacağız!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, son 18 yılda çiftçilere 310 milyar lira tarım desteği ödemesi yaptıklarını, bu yıl da 22 milyar lira destek sağlayacaklarını bildirdi.

2013 yılında belediyelere 104 milyon 893 bin 212 lira destek sağlandı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 2013'te belediyelere yapılan desteğe ilişkin rakamları açıkladı. Güllüce geçen yıl belediyelere 104 milyon 893 bin 212 lira destek verildiğini bildirdi.

Royal Plus Konutları'ndan kredi destek kampanyası: Yıl sonuna kadar taksitler firmadan!

Uran Holding’e bağlı Uransan A.Ş. tarafından Ankara’nın en hızlı değer kazanan bölgelerinden Yenimahalle Urankent’te Ocak 2013 de inşaatına başlanılan Royal Plus Konutları’ndan kredi destek kampanyası: Yıl sonuna kadar taksitler firmadan...

Royal Plus Konutları'nda kredi destek kampanyası! 208 bin TL'ye!

Ankara’da inşa edilen Royal Plus Konutları kredi destek kampanyalı satışlarına başladı. Royal Plus Konutları, Uran Holding’e bağlı Uransan A.Ş. tarafından Ankara’nın en hızlı değer kazanan bölgelerinden Yenimahalle Urankent'te inşa ediliyor...

İZKA, Kemeraltı'na 13 milyon TL'lik mali destek verecek!

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) Kalkınma Kurulu 2014 yılında 3 ayrı mali destek programı ile toplamda 40 milyon, 4 güdümlü projeye 20 Milyon TL katkıda bulunacak

Bakan Yılmaz'dan Çorum'a kültür merkezi ve Şendere Göleti için destek istendi!

AK Parti Çorum milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile görüşerek Çorum’a yapılması planlanan Kültür Merkezi ve Şendere Göletinin yatırım programına alınması için destek istedi...

İşbir Yatak’tan sosyal sorumluluk projelerine tam destek!

Sosyal sorumluluk projelerine destek vermeyi ilke edinen yatak uzmanı İşbir Yatak, önümüzdeki yıllar için Adım Adım Oluşumu ile beraber kurum olarak yardımseverlik koşularına katılma kararı da aldı.

3M Türkiye’den 7. Ulusal Çatı ve Cephe Sempozyumu’na destek!

3M Türkiye Endüstriyel Yapıştırıcılar ve Bantlar Birimi’nin Gümüş Sponsor olarak destek verdiği 7. Ulusal Çatı ve Cephe Sempozyumu 3-4 Nisan 2014 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

3M yaratıcı mimari etkinliklere destek vermeye devam ediyor!

3M yaratıcı mimari etkinliklere destek vermeye devam ediyor. Terminal Design tarafından düzenlenen “ Mekân ve Olasılıklar ”etkinliği 3-4-5 Nisan tarihlerinde Karaköy Rum İlkokulu’ nda gerçekleştirilecek.

Forum İstanbul sürdürülebilir dünyaya destek için 1 saat kararacak!

Forum İstanbul, iklim değişikliğiyle mücadelede toplumsal bilince katkıda bulunmayı amaçlayan 'Dünya Saati' etkinliğine, 29 Mart Cumartesi akşamı ışıklarını bir saat süreyle kapatarak veya kısarak destek verecek...

Kentsel dönüşümde kredi türleri ve faiz destek oranları!

Kentsel dönüşüm kredisi nasıl alabilirim? Kentsel dönüşümde kredi türleri ve faiz destek oranları nelerdir? Kentsel dönüşümde bina sınıfı ve faiz destek oranı nedir? Kentsel dönüşümde hangi krediler veriliyor?... İşte cevaplar...

Embarq Türkiye, Solutions projesinde Kocaeli'ye destek verecek!

7. Çeçeve Programı kapsamında gerçekleşen Solutions projesinde Akdeniz pilot şehri seçilen Kocaeli'ye projenin ortaklarından Embarq Türkiye destek verecek. Barselona'da düzenlenecek çalıştayla başlayacak proje, iki yıl sürecek.

Suruç’ta Aile Destek Merkezi hizmete girdi!

Suruç Kaymakam’ı Abdullah Çiftçi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü, Suruç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde kadınlara hizmet verecek olan Aile Destek Merkezi’nin(ADEM) açılışına katıldı...

çiftçiye destek paraları ödemeleri

çiftçiye destek paraları ödemeleri çiftçiye destek paraları ödemeleri

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, tarımın önemli ve stratejik bir sektör haline geldiğini bildirdi.

Gıdanın ana kaynağı olan tarımın birçok sektöre de ham madde sağladığına dikkati çeken Pakdemirli, şunları kaydetti: "Çin'de başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını, gıdanın ülkeler için adeta bir milli güvenlik meselesi olduğunu göstermiştir. Bakanlık olarak bu önemin farkındayız ve tarımsal politikalarımızı bu bilinçle oluşturup hayata geçiriyoruz."

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Pakdemirli, salgın sürecinde tarımsal üretimin aksamaması ve çiftçilerin mağdur olmaması için birçok tedbiri hayata geçirdiklerini ve geçirmeye de devam ettiklerini belirterek, bu süreçte birçok ülkenin gıdaya erişimde sıkıntı yaşadığını, Türkiye'nin ise alınan önlemlerle üretim ve gıda tedarik zincirinde hiçbir sıkıntı yaşamadığını vurguladı.

Bakanlık olarak, çiftçiler...