Cihan Ferruh Asal kimdir

Cihan Ferruh Asal kimdir

İnşaat sektöründe yaşanan sorunlara dikkat çeken MGH Group CEO'su Cihan Ferruh Asal, Türkiye'de bankaların faiz oranlarının da düşmesinin etkisiyle konuta talebin artmasıyla birlikte inşaat sektöründe yapsatçıların türediğini belirtti.

Cihan Orhan İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cihan Orhan İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ebru Cihan Orhan tarafından kuruldu.

Cihan Paçacı: Kentsel dönüşüm programı ile gereken tedbirler alınsın!

İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem ile ilgili açıklamalar yaptı. Cihan Paçacı: "Türkiye'nin deprem bölgelerindeki tüm binalar yeniden elden geçirilsin."dedi.

EKS Cihan Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

EKS Cihan Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Pendik'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cihan Ekşi tarafından kuruldu.

Asal Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asal Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bakırköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Taner Asal tarafından kuruldu. 

Cihan Kolip'ten Ekrem Yüce'ye kentsel dönüşüm mesajı!

İYİ Parti'nin Sakarya Büyükşehir adayı Cihan Kolip, seçimi kazanan Ak Parti adayı Ekrem Yüce'yi kutlarken deprem gerçeğine karşı kentsel dönüşüm projelerinin hayata geçirilmesi çağrısını yaptı.

İstanbul Cihan Yapı Denetim Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul Cihan Yapı Denetim Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Osman Avcı tarafından kuruldu. 

Ferruh Can Gayrimenkul ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Ferruh Can Gayrimenkul ve Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Ferruh Can tarafından kuruldu.

Cihan Müteahhitlik İnşaat Temizlik Hırdavat Elektrik Plastik Maddeler Üretim Ve Ticaret A.Ş. kuruldu!

Cihan Müteahhitlik İnşaat Temizlik Hırdavat Elektrik Plastik Maddeler Üretim Ve Ticaret A.Ş. bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Cihan Yılmaz tarafından kuruldu. 

Öz Cihan Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Cihan Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Tarık Alpcan ve Şefik Alpcan ortaklığında 1 milyon TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Cihan Havalandırma İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Cihan Havalandırma İnşaat Anonim Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Feyzullah Oturmak tarafından kuruldu.

Cihan İnşaat tarıma da girdi!

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Cihan İnşaat şimdi de tarım sektörüne girdi. Şirket tarım faaliyetlerini ‘Birlik Ziraat İşletmesi’ adı altında yürütüyor.

Cihan Cesur Cengiz Cesur Ve Ortakları İnşaat Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Cihan Cesur Cengiz Cesur Ve Ortakları İnşaat Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Cihan Cesur, Cengiz Cesur, Perviz Cesur ve Mehmet Cesur ortaklığında 3 milyon 251 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Cihan İnşaat Avrupark Hayat lansman!

Avrupark Hayat projesi 1.095 konut ve 89 ticari üniteden meydana geliyor. Cihan İnşaat Avrupark Hayat lansman tarihi 9 Ekim olarak belirtiliyor.

Cihan Ferruh Asal kimdir

Cihan Ferruh Asal kimdir Cihan Ferruh Asal kimdir

Şirket, 35 milyon dolarlık toplam ciro gerçekleştirilmesi halinde başka ülkelere de açılmayı düşünüyor.


Kaba inşaat, çelik montaj, altyapı işleri, anahtar teslim rezidans alanlarında faaliyet gösteren MGH Group, 2016 yılında 35 milyon dolar ciro elde etmeyi hedefliyor. 20 yıllık bir tecrübeye sahip olduklarını ifade eden MGH Group CEO'su Cihan Ferruh Asal, son 10 yılda özellikle Bodrum'da önemli projelere imza attıklarını belirtti. 'Fuga Yaz Gündoğan Evleri' , 'Karaincir Taş Evler' , 'Doğa Hanımeli Evleri' ve 'Detur İş Merkezi' projeleri ile Türkiyenin değişik illerindede konut, ticari ve endüstriyel yapılar ile otel inşaatları gibi birçok projeyi gerçekleştirdiklerini belirtti. Türkiye'de gerçekleştirmek istedikleri işler ile ilgili bilgi veren Asal, Azerbaycan'da Afet İşleri Bakanlığı'nın 18 milyon dolarlık bir projesi ile ilgileniyoruz. Azerbaycan'da yapmak istediğimiz başka işler var...