28 / 03 / 2023

cihan inşaat Avrupark

cihan inşaat Avrupark

Cihan İnşaat, kentsel dönüşüme Bağdat Caddesi'nde başladı. İlk proje için çalışmalar tamamlandı. Cihan İnşaat bundan sonrasında da Bağdat Caddesi'nde kentsel dönüşüme devam edecek.

Cihan İnşaat Avrupark'ta 204 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Toplamda 1.394 daireden meydana gelen projede teslimlerin 2018 yılının Nisan ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Cihan İnşaat tarafından inşa edilen Avrupark'ta 86 ticari ünite yer alıyor.

Cihan İnşaat Avrupark projesinde 158 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Daire fiyatlarının 158 bin TL'den başlangıç gösterdiği Cihan İnşaat Avrupark projesinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.

Avrupark'ın değerleme raporu yayınlandı!

İstanbul Başakşehir Hoşdere 3. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi kapsamında inşa edilen Avrupark projesinin değerleme raporu yayınlandı...

Avrupark Bahçekent yakında satışta!

Bahçekent'te hayata geçirilen Avrupark'ta toplam 1.394 konut ve 86 dükkan yer alıyor. 83 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent projesi yakında satışa çıkacak.

cihan inşaat Avrupark Haberi

cihan inşaat Avrupark

Cihan İnşaat'ın projesi Avrupark Bahçekent'te yüzde 60 satıldı. 21 blok halinde yükselen Avrupark Bahçekent projesi 1.394 konut ve 86 ticari birimden meydana geliyor. Avrupark Bahçekent projesinin tamamı Nisan 2018 yılında teslim edilecek.


Avrupark Bahçekent projesinde 1+1 dairelerin satışları tamamlandı. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1'lerin satışı devam ediyor. Avrupark Bahçekent projesinde fiyatlar 319 bin liradan başlıyor.


Bahçekent'te yaşam Mayıs'ta başlayacak

Emlak Konut'un Bahçekent projeleriyle birlikte gelişen bölgede ilk etap olan Bahçekent Emlak Konutları Mayıs ayında teslim ediliyor. Avrupark Satış Müdürü Korkut Aksakal, "Havalimanıyla birlikte bölgede metro hattı da faaliyete geçecek. Bahçekent'te günlük yaşantıyı karşılayacak her şey var. Parklar, yollar ve sosyal alanların hepsi tamamlanmış durumda. Yalnızca Hayat Camii kaldı. O da 2017 yılında tamamlanacak." şeklinde konuştu.


Avrupark'ta yatırım mı oturum mu?

Avrupark Bahçekent projesinde yatırım...