çimsa büyüme hedefi

çimsa büyüme hedefi

Çimsa'nın AR-GE merkezi Formülhane, çimento kullanıcılarının ihtiyaçları için global bir çözüm merkezi oldu. AR-GE harcamalarını da artırdıklarını belirten Çimsa Genel Müdürü Ülkü Özcan, “Yıllar bazında yüzde 35-40 büyüme trendi ile ülke ekonomisi için katma değerli çalışmaları sürdürüyoruz" dedi...

Çimsa'dan yıl bazında yüzde 40 büyüme hedefi!

Çimsa'nın AR-GE merkezi Formülhane, çimento kullanıcılarının ihtiyaçları için global bir çözüm merkezi oldu. AR-GE harcamalarını da artırdıklarını belirten Çimsa Genel Müdürü Ülkü Özcan, “Yıllar bazında yüzde 35-40 büyüme trendi ile ülke ekonomisi için katma değerli çalışmaları sürdürüyoruz" dedi...

Bilfen, Türkiye’de toplam 142 okul açtı!

Bilfen geçen yıl doluluk oranı yüzünden binlerce öğrenciyi geri çevirmek zorunda kaldı. Fatih Öztürk geçen yılı 1,6 milyar lira ciroyla kapatan Bilfen’i büyüme hedefi koymadan büyütüyor…

Kredi derecelendirme kuruluşu Moody's: Türkiye'nin 2020'de yüzde 5'lik büyüme hedefi var!

Kredi derecelendirme kuruluşu Moody's Türkiye'nin Yeni Ekonomik Programı'ndaki (YEP) büyüme hedeflerinin makro dengesizlikleri artırabileceğini aktardı.

Süzer Grubu'nun veliahtlarından büyüme hedefi!

Süzer Grubu'nun veliahtlarından Serhan Süzer, Seyfi Erol ve Levent ilhaner'in ortaklığında kurulan Moka Ödeme Kuruluşu, 2019 yılında yüzde 80 büyüme hedefledi.

FuzulEv’de hedef sürdürülebilir büyüme!

Kurulduğu günden bu yana gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği projelerle adından sıklıkla söz ettiren FuzulEv, sürdürülebilir büyüme hedefi doğrultusunda Türkiye’nin her bölgesinde şubeleşmek adına çalışıyor. 

Tuna Ofis Hollanda’da showroom açtı!

’Bugünün ofis yaşamı, bugünün tasarımı’ sloganıyla hizmet veren Tuna Ofis, uluslararası pazarlarda büyüme hedefi doğrultusunda, Hollanda’nın Rotterdam şehrinde yeni showroomunu açtı.

Daikin'den yüzde 18 büyüme hedefi!

İklimlendirme şirketi Daikin, cirosunu yüzde 34 arttırdı. Toplam cirosu 1 milyar liraya ulaşan Daikin, bu yıl için de yüzde 18 büyüme hedefliyor.

ERA Gayrimenkul Erzurum'da ofis açtı!

ERA Türkiye, Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki ilk ofisini ‘ERA Gayrimenkul Prestij’i Erzurum’da hayata geçirdi. ERA, doğu illerine de gayrimenkul franchise’ı vererek büyüme hedefi doğrultusunda ilerliyor.

Mersin Si Yapı'dan 2017'de yüzde 100 büyüme hedefi!

Mersin'de altı yıldan beri yapı sektöründe faaliyet gösteren Si Yapı; konut, AVM, hastane, okul, yurt binası gibi yapıların mekanik tesisat uygulama işlerinin yanı sıra inşaat projeleri de gerçekleştiriyor

İnci Deri'nin hedefi 140 mağazaya ulaşmak!

İNCİ Deri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Murat Kızıltaş 2017'de 100'üncü yılını kutlayacak olan markalarının yeni hedeflerini anlattı. Kızıltaş, "2016 için İnci Deri'nin büyüme hedefi yüzde 30. Önümüzdeki yıl 140 mağazaya ulaşacağız" dedi.

Paşabahçe yıl sonuna kadar 52 mağazaya ulaşacak!

Küresel büyüme hedefi doğrultusunda bu yıl İtalya’nın Milano kentinde mağaza açan Paşabahçe Mağazaları, Milano’da yakaladığı başarı nedeniyle yurt dışı mağaza yatırımlarını genişletme kararı aldı

Paşabahçe Milano mağazası açıldı!

Paşabahçe Mağazaları, uluslararası pazarlara açılarak büyüme hedefi doğrultusunda ilk yurtdışı mağazasını tasarım ve modanın şehri Milano’da hizmete açtı.

İntema risklere rağmen yüzde 18 büyüme hedefi koydu!

Seçim, kentsel dönüşüm ve dolardaki artış nedeniyle yıla önemli riskler ile giren İntema, tüm bu risklere rağmen yüzde 18 büyüme hedefi koydu.

çimsa büyüme hedefi

çimsa büyüme hedefi çimsa büyüme hedefi

Sabancı Holding iştiraki Çimsa, 48 yıldır çimento ve yapı malzemeleri sektörünün global bir oyuncusu olarak faaliyetlerini sürdürürken dijital dönüşüm çalışmaları ile sektörel verimliliğin artmasını sağlıyor. Gerçekleştirdiği projelerle de Türkiye sanayisinde yenilikçiliğe ve standartların gelişmesine katkıda bulunmayı hedefliyor. Çimsa, sürdürülebilir başarı elde etme yolunda en belirgin faktörün de inovasyona yatırım yapmak olduğunu biliyor ve bu alandaki yetkinliğini tüm iş süreçlerine dâhil ediyor. Ekonomist'te yer alan habere göre; Çimsa Genel Müdürü Ülkü Özcan, “Faaliyet gösterdiğimiz çimento ve yapı malzemeleri sektöründe pazarın beklenti ve taleplerini öngörerek inovatif çalışmalar yürütürken; uluslararası alanda sektörü yakından ilgilendiren her türlü gelişmeyi takip ediyoruz" diyor.

Türkiye'nin bir numaralı çimento ihracatçısı olan ve yenilikçi yaklaşımıyla çimento sektöründe pek çok ilki hayata geçiren Çimsa, sektörde fark yaratan dijitalleşme projelerine de...