Çiydem Kaya

Çiydem Kaya

Adres Proje Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Çiydem Kaya, Abdulsamet Nakşibendioğlu Yönetim Kurulu Üyeliklerinde 1 milyon TL sermaye ile 3 Ekim'de Kadıköy, 19 Mayıs Mahallesi, Şemsettin Günaltay Caddesi'nde kuruldu.

Adres Proje Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Adres Proje Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Çiydem Kaya, Abdulsamet Nakşibendioğlu Yönetim Kurulu Üyeliklerinde 1 milyon TL sermaye ile 3 Ekim'de Kadıköy, 19 Mayıs Mahallesi, Şemsettin Günaltay Caddesi'nde kuruldu.

Kaya City Residence teslim tarihi!

Kaya City Residence teslim tarihi 2014 yılının Ağustos ayı olarak belirlendi. Celaloğlu Kaya City'de özel peyzajlı bahçeler, dinlenme alanları, kafeler,sağlık kulübü, sauna, Türk hamamı, buhar odası ve oyun alanları bulunuyor.

Kaya City Residence örnek daire!

İstanbul Avrupa yakası Başakşehir' de inşa edilen Kaya City Residence örnek daire görsellerine haberimizin içinden ulaşabilirsiniz. Kaya City Residence fiyatları 297 bin liradan başlangıç gösteriyor...

Rifat Hisarcıklıoğlu: Kaya gazı rezervleri aktive edilirse cari açık sorunu çözülür!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, " Eğer Türkiye önümüzdeki dönemde kaya gazı rezervlerini aktive edebilirse bizim cari açık noktasında en önemli sorunumuz çözülecektir" dedi.

Hisarcıklıoğlu: Kaya gazı rezervleri aktive edilirse cari açık sorunu çözülür!

Yerel Zincirler Buluşuyor 2014 Konferansı ve Fuarı'nda konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'deki kaya gazı rezervlerinin ortaya çıkarılmasıyla cari açık sorununun çözüleceğini ifade etti...

Celaloğlu Kaya City nerede?

Celaloğlu Kaya City nerede sorusunun cevabını haberimizden bulabilirsiniz. Proje İstanbul Avrupa Yakası Kayaşehir' de konumlandırılıyor. Projedeki konutlar 144 metrekare ile 172 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Kaya City Residence resimleri!

15 bin 650 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan ve Celaloğlu İnşaat tarafından inşa edilen Kaya City Residence resimleri haberimizde bulunuyor. Projede banka kredisi ile konut satın alabiliyor.

Kaya City Residence ödeme planı!

Kaya City Residence ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. Projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor...

Kaya City Residence projesinde 3 oda 1 salon daireler 330 bin TL'ye!

Kaya City Residence projesi kapsamında yer alan daire tiplerinden 3 oda 1 salon konutların fiyatları 330 bin TL'den başlıyor ve de 370 bin TL'ye kadar çıkıyor

Kaya City Residence'da dairelerin tapuları hazır!

Kayasehir’de özel sektör tarafından insa edilen ve 5 ay sonra tamamlanması planlanan ‘Kaya City Residence’da daire tapuları verilmeye baslandı. Projedeki 236 konutun yüzde 80’inin satısı tamamlandı.

Kaya City Residence'da dairelerin tapuları hazır!

Kayasehir’de özel sektör tarafından inşa edilen ve 5 ay sonra tamamlanması planlanan ‘Kaya City Residence’da daire tapuları verilmeye başlandı. Projedeki 236 konutun yüzde 80’inin satısı tamamlandı...

İlhan Kaya: Bornova halkının yaşam kalitesini artıracağız!

AK Parti Bornova Belediye Başkan aday İlhan Kaya, "Mevcut belediye yönetimleri tarafından ihmal edilen mahalle ve semtlere de modern yaşamı getirecek dev projelere imza atacağız" dedi.

Hazal Kaya Zekeriyaköy'den 4 bin TL'ye villa kiraladı!

Zekeriyaköy'de kendisine uygun bir ev arayan Hazal Kaya, sonunda muradına erdi. Kaya, Zekeriyaköy'ün gözde sitelerinden birinde bir villa tuttu. Güzel oyuncu sevgilisi Ali Atay'ın evine birkaç yüz metre mesafedeki villaya aylık 4 bin lira kira ödüyor.

Çiydem Kaya Haberi

Çiydem Kaya

Adres Proje Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Çiydem Kaya, Abdulsamet Nakşibendioğlu Yönetim Kurulu Üyeliklerinde 1 milyon TL sermaye ile 3 Ekim'de  Kadıköy, 19 Mayıs Mahallesi, Şemsettin Günaltay Caddesi'nde kuruldu.


Adres Proje Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır 1- Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2- Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve...