Concord İstanbul kadıköy fiyatlar

Concord İstanbul kadıköy fiyatlar

Daire tipleri 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edilen Kadıköy Concord İstanbul'da yüzde 10 peşinat ile ödeme yapılabiliyor. İşte Concord İstanbul Evleri fiyatları...

Concord İstanbul Konutları nerede?

İlk etap teslimleri 2016 yılı Aralık ayında gerçekleşecek olan Concord İstanbul'da daire tipleri 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi. Peki Concord İstanbul Konutları nerede?

Concord İstanbul Fikirtepe satış fiyatları!

Concord İstanbul'da lansmana özel olarak yüzde 10 peşin ödemelerde kalan bedel için 50 ay 0 faiz imkanı ile ödeme yapılabiliyor. İşte Concord İstanbul Fikirtepe satış fiyatları...

Kadıköy Concord İstanbul Evleri nerede?

İlk etap teslimlerinin 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanan Concord İstanbul Residence 1.175 tane daireden meydana geliyor. Proje 6 bloktan oluşuyor. Peki Kadıköy Concord İstanbul Evleri nerede?

Kadıköy Concord İstanbul satış ofisi!

Kadıköy Concord İstanbul satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Toplam 1.175 tane konutun yer aldığı projede 50 ay vade farksız imkanı ile ödeme yapabilmek mümkün.

Concord İstanbul: Değişimde 2. fırsatı kaçırmayın!

Kadıköy Concord İstanbul Konutları 6 blok şeklinde hayata geçiriliyor. Daire fiyatları 338 bin 900 TL'den başlayan proje "Concord İstanbul: Değişimde 2. fırsatı kaçırmayın" konsepti ile tanıtılıyor.

Concord İstanbul Evleri nerede?

Teknik Yapı imzası ile hayata geçirilen Concord İstanbul Konutları 6 blok halinde inşa ediliyor. Projenin 2. etabında lansmana özel fırsatlar yer alıyor. Peki Concord İstanbul Evleri nerede?

Kadıköy Concord İstanbul daire fiyatları!

Concord İstanbul Rezidans'ın ödeme planı kapsamında yüzde 10 peşin ödeme yapılıyor, kalan kısım ise 50 ay vade farksız taksitlendirilebiliyor. İşte Kadıköy Concord İstanbul daire fiyatları...

Kadıköy Concord İstanbul Evleri fiyatları!

Teknik Yapı imzası ile inşa edilen Concord İstanbul Evleri lansmana özel fırsatları ile satışlarına devam ediyor. Projede 1.175 adet daireden meydana geliyor. Peki Kadıköy Concord İstanbul Evleri fiyatları ne kadar?

Kadıköy Merdivenköy'de 10 yıllığına kiralık gayrimenkul!

İstanbul Vakıflar 2.Bölge Müdürlüğü, İstanbul Kadıköy Merdivenköy'de yer alan gayrimenkul için kiralama ihalesi düzenliyor.

Kadıköy Suadiye'de 14 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Üsküdar Belediye Başkanlığı, İstanbul Kadıköy, Suadiye'de yer alan arsayı 14 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Kadıköy'de 14 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Üsküdar Belediye Başkanlığı, İstanbul Kadıköy Suadiye'de yer alan arsayı 14 milyon 1 bin 960 TL bedelle satışa çıkardı.

Kadıköy'deki Öykü Sahne kira borçları sebebiyle kapanıyor!

2010 yılının Mayıs ayında Tiyatro Açıkça tarafından İstanbul Kadıköy’de açılan tiyatro sahnesi Öykü Sahne, koronavirüs (Covid-19) salgını sürecinde birikmiş kira borçları sebebiyle kapanma kararı aldı.

Birevim Tasarruf Gayrimenkul Otomotiv Organizasyon Pazarlama Ve Ticaret A.Ş.İstanbul Kadıköy Şubesi açıldı!

Birevim Tasarruf Gayrimenkul Otomotiv Organizasyon Pazarlama Ve Ticaret A.Ş.İstanbul Kadıköy Şubesi Kadıköy'de 4 milyon TL sermaye bedeli ile Mahir Orak tarafından açıldı.

Kadıköy'de Kanal İstanbul protestosu!

İstanbul Kadıköy’de çılgın proje olarak bilinen Kanal İstanbul'u protesto etmek isteyen vatandaşlara polis müdahale etti.

Nazım Hikmet’in Kadıköy’deki yaşadığı ev yıkılıyor!

Türk Edebiyatı’nın önemli isimlerinden Nazım Hikmet’in İstanbul Kadıköy’de yer alan yaşadığı ev deprem riski sebebiyle yıkılacak.

Kadıköy'de yan taraftaki inşaat, duvarı patlattı!

İstanbul Kadıköy'deki inşaatta basınç sebebiyle patladığı belirtilen beton kalıbı, bitişiğindeki binanın 3'üncü katındaki dairenin salon duvarını yıktı.

Kadıköy Zühtüpaşa imar planı askıya çıktı!

İstanbul Kadıköy  Zühtüpaşa Mahallesi, Fenerbahçe Orduevi Kıyı Koruma Yapısı (Anroşman) Amaçlı 1/5000 Ölçekli Nazım ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Askıya Alma Tutanağı askıya çıkarıldı.

Kadıköy'deki 6 katlı bina tahliye edildi!

İstanbul Kadıköy'de 6 katlı bir binanın bahçe zemininde ve otoparkında çatlaklar oluştu. Zabıta ve polis ekipleri tarafından bina tahliye edildi.

Kadıköy Merdivenköy'de imar planı değişikliği!

İstanbul Kadıköy İlçesi Merdiven Köy Mah. 3425 Ada 1 Parsel Doğusundaki Tescil Harici Alanın Bir Kısmına İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliğine İlişkin Askı Tutanağı yayınlandı.

Uplife Kadıköy'de bayram kampanyası!

Uplife Kadıköy'de bayram kampanyası konut alıcılarının yüzünü güldürüyor. Teknik Yapı tarafından İstanbul Kadıköy'de inşa edilen projede 830 lüks rezidans daire ve 25 adet mağaza bulunuyor. 

Kadıköy'deki tarihi bina sabaha karşı çöktü!

İstanbul Kadıköy’de 200 yıldan fazla süredir ayakta olan dört katlı ve restorasyonu beklenen tarihi bina sabaha karşı çöktü.

Concord İstanbul kadıköy fiyatlar Haberi

Concord İstanbul kadıköy fiyatlar

Concord İstanbul Evleri fiyatlar bilgisinden önce kısaca projeden bahsedelim. Dairelerin alanları 48 metrekare ile 129 metrekare arasında farklılık gösteren projede 1.175 adet konut bulunuyor.


Concord İstanbul Evleri fiyatları konut tiplerine göre değişiyor. Teknik Yapı imzası ile hayata geçirilen projede 1. etap satışları 2016 yılı Aralık ayı içerisinde yapılacak.


İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de inşa edilen Concord İstanbul'da yüzde 10 peşin ödeme yapılması durumunda kalan kısım için 50 ay vade farksız taksit yapılabiliyor.


2. etap teslim tarihi Aralık 2017 olarak belirlenen Concord İstanbul Residence'de spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yüzme havuzu, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, sauna, fitness merkezi ve buhar odası gibi sosyal imkanlara yer veriliyor.


Concord İstanbul Evleri fiyatlar!

Stüdyo evler 338 bin 900 TL, 

1+1 evler 438 bin 700  TL, 

2+1 evler 599 bin...