Crf İnşaat Dekorasyon

Crf İnşaat Dekorasyon

Crf İnşaat Dekorasyon Malzemeleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Carfi ve Baki Emre Alparslan ortaklığında kuruldu.

Semirgin İnşaat Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Semirgin İnşaat Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Semirgin tarafından kuruldu.

Montajekip Apartman Yönetimi Hizmetleri Ve İnşaat Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Montajekip Apartman Yönetimi Hizmetleri Ve İnşaat Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Şevval Deniz Keser tarafından kuruldu.

Erk Grup Yapı İnşaat Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erk Grup Yapı İnşaat Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Erhan Sağlam tarafından kuruldu.

Vt Grup İnşaat Dekorasyon Proje Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vt Grup İnşaat Dekorasyon Proje Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beykoz'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Arzu Rena tarafından kuruldu.

Şükür Emlak Gayrimenkul İnşaat Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şükür Emlak Gayrimenkul İnşaat Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Recep Ersoy tarafından kuruldu.

Mind Mimarlık İnşaat Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mind Mimarlık İnşaat Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Dila Güler, Mine Taşkınlar ve Refik Tuna Loyan ortaklığında kuruldu.

MCN Vizyon İnşaat Dekorasyon Limited Şirketi kuruldu!

MCN Vizyon İnşaat Dekorasyon Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa’da 350 bin TL sermaye bedeli ile Muratcan Bozyokuş tarafından kuruldu.

Jundioğlu Emlak Ve Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Dekorasyon İthalat İhracat Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Jundioğlu Emlak Ve Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Dekorasyon İthalat İhracat Ticaret Ltd.Şti. bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Emin Jundioğlu tarafından kuruldu.

Barış Kulaz Mimarlık İnşaat Dekorasyon İthalat Ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Barış Kulaz Mimarlık İnşaat Dekorasyon İthalat Ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beşiktaş'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Barış Kulaz tarafından kuruldu.

Topraköz İnşaat Dekorasyon Tadilat Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Topraköz İnşaat Dekorasyon Tadilat Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Erhan Toprak tarafından kuruldu.

Purut Metal İnşaat Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Purut Metal İnşaat Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Caner Burukçu tarafından kuruldu.

Sılam Yapı İnşaat Dekorasyon Demir Çelik Elektronik Nakliye Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sılam Yapı İnşaat Dekorasyon Demir Çelik Elektronik Nakliye Ticaret Limited Şirketi buügn Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Enes Biçer tarafından kuruldu.

Aytaçlar Grup İnşaat Dekorasyon Turizm Gıda Limited Şirketi kuruldu!

Aytaçlar Grup İnşaat Dekorasyon Turizm Gıda Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Ferit Babir tarafından kuruldu.

Crf İnşaat Dekorasyon Haberi

Crf İnşaat DekorasyonCrf İnşaat Dekorasyon Malzemeleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün  Bakırköy’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Carfi ve Baki Emre Alparslan ortaklığında kuruldu.


Crf İnşaat Dekorasyon Malzemeleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:

İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve...