01 / 07 / 2022

dap izmir konutları fiyat listesi

dap izmir konutları fiyat listesi

Dap Yapı imzasıyla İzmir Bornova'da hayata geçirilen projede cazip ödeme şekilleri sunuluyor. Dap İzmir Konutları için aylık taksitler 2 bin 300 TL'den başlıyor...

DAP İzmir’in yüzde 78’i satıldı!

DAP Yapı tarafından İzmir'de inşa edilen DAP İzmir’de teslim tarihi önce çekildi. Yüzde 78’i satılan projenin kaba inşaatı tamamlandı.

Dap İzmir satış ofisi iletişim!

Dap İzmir satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasına destek olan proje 31 ve 32 katlı iki ayrı kule olarak  yükseliyor. 

Dap İzmir ödeme planı Eylül 2018!

Dap İzmir ödeme planı Eylül 2018 detayları haberimizde yer alıyor. İzmir Bornova'da hayata geçirilen projede toplam 707 konut ve ticari alan bulunuyor. 

Dap İzmir kampanyalı ödeme planı!

Dap İzmir projesi, Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasına destek veriyor. Projede yüzde 10 indirim ve yüzde 10 peşinat avantajı sunuluyor...

Dap İzmir'de topraktan senetle satış fırsatında son gün!

İzmir'in Bornova İlçesi'nde 2 blok halinde yükselen Dap İzmir'de 1 yıl kira garantisi sunuluyor. Projede topraktan senetle satış fırsatı bugün sona eriyor..

Dap İzmir'de 2 bin 300 TL sabit taksit fırsatı!

İzmir'in Bornova İlçesi'nde hayata geçirilen Dap İzmir'de topraktan senetle satış fırsatı 13 Mayıs'a kadar devam ediyor. Projede, 2 bin 300 TL sabit taksit avantajı ile ev sahibi olunabiliyor..

Dap İzmir Bornova fiyatları!

Dap İzmir Bornova fiyatları 299 bin liradan başlangıç gösteriyor. Proje 31 ve 32 katlı iki kule şeklinde inşa ediliyor.

Dap İzmir fiyatları ne kadar?

Dap İzmir fiyatları ne kadar, sorusuna 299 bin TL'den başlıyor yanıtını verebiliriz. İşte Dap İzmir detayları...

Dap İzmir'de 14 bin 950 TL peşinatla!

Dap Yapı'nın 50 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirdiği Dap İzmir'de 14 bin 950 TL peşinat, 50 ay 0 vade fırsatı sunuluyor..

DAP İzmir nerede?

Topraktan senetle satışların başladığı DAP İzmir projesinde fiyatlar 299 bin TL'den başlıyor. Peki Bornova'da hayata geçirilen proje tam olarak nerede yer alıyor?

Dap İzmir daire fiyatları!

Dap İzmir daire fiyatları 299 bin TL'den başlayarak yükseliyor. Proje 31 ve 32 katlı iki blok şeklinde yükseliyor.

Dap İzmir fiyatları!

Dap İzmir fiyatları kata ve cepheye göre değişiklik gösteriyor.  707 konut ve ticari alanlara yer verilen proje İzmir'in  Bornova İlçesi'nde hayata geçiriliyor. 

Dap İzmir'de 1 yıl kira garantisi! 50 ay 0 faizle!

İzmir Bornova'da 31 ve 32 katlı iki ayrı kule olarak yükselen Dap İzmir'de “İzmir’in doyumsuz deniz manzarasında lüks yaşam keyfi” sunuluyor. Projede 50 ay 0 faizle ev sahibi olunabiliyor..

dap izmir konutları fiyat listesi Haberi

dap izmir konutları fiyat listesi

Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabilen Dap Yapı İzmir projesi İzmir Bornova'da inşa ediliyor. Dap İzmir Evleri'nde  1+0'dan 4+1'e kadar daire tipleri bulunuyor.


Bornova'da Atatürk Stadyumu'nun ön tarafında yer alan Dap İzmir projesi "İzmir'in doyumsuz deniz manzarasında lüks yaşam keyfi" sloganıyla tanıtılıyor. Proje toplam 707 adet konut ve ticari alandan meydana geliyor. 
 
30 ve 31 katlı iki blok şeklinde yükselen Dap İzmir Evleri'nde teslimler 36 ay içinde yapılacak. Projede lansman dönemine özel cazip fiyat ve ödeme avantajları sunuluyor.
 
Dap İzmir fiyat listesi!
 
Aylık 2 bin 300 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olunabilen Dap İzmir fiyatlar 199 bin TL'den başlıyor. Yüzde 5 peşinat verildiğinde 120 aya kadar banka kredisi kullanılabilen projede yine yüzde 5 peşin verildiğinde 36 ay sıfır...