dap yapı bulvar projesi

dap yapı bulvar projesi

Dap Yapı, Pendik'teki yeni projesinde 1.2 kilometrelik bulvar inşa edecek. 1.5 milyar liralık proje, 4 bin birimiyle şirketin yaptığı en büyük proje olacak.

Dap Yapı'dan Pendik'e 1.2 kilometrelik bulvar!

Dap Yapı, Pendik’teki yeni projesinde 1.2 kilometrelik bulvar inşa edecek. 1.5 milyar liralık proje, 4 bin birimiyle şirketin yaptığı en büyük proje olacak.

Dap Yapı 1.2 kilometrelik bulvarıyla caddelere rakip olacak!

Dap Yapı, Pendik'teki yeni projesinde 1.2 kilometrelik bulvar inşa edecek. 1.5 milyar liralık proje, 4 bin birimiyle şirketin yaptığı en büyük proje olacak.

Dap Yapı'dan Pendik'e 1.2 kilometrelik bulvar!

Dap Yapı, Pendik’teki yeni projesinde 1.2 kilometrelik bulvar inşa edecek. 1.5 milyar liralık proje, 4 bin birimiyle şirketin yaptığı en büyük proje olacak.

Dap Yapı Vazo Kule'de 48 ay vade ve 0 faiz! Son gün 30 Nisan!

Dap Yapı imzası taşıyan Vazo Kule projesinde, konut sahibi olmak isteyenler 20 bin TL peşinat ödendikten sonra 48 ay vade ve 0 faiz seçenekleri sunuluyor.

Dap Yapı İstMarina Kartal Sahil Projesi'nde 23 Nisan etkinliği!

Dap Yapı İstMarina Kartal Sahil Projesi'nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel satış ofisine organizasyon düzenliyor. İstMarina projesinde fiyatlar 218 bin liradan başlıyor...

Dap Yapı Vazo Kule'de 20 bin TL peşinatla!

Vazo Kule projesinde, 20 bin TL verildiği takdirde 48 ay vade ve 0 faiz uygulanıyor. Proje, Dap Yapı imzası taşıyor. Projenin ödeme planı kapsamında 20 bin TL peşin verildiği takdirde 48 ay vade ve 0 faiz oranı uygulanıyor.

Dap Yapı Kartal Sahil projesi İstmarina'da 218 bin TL'ye!

Dap Yapı Kartal Sahil projesi İstmarina'da 218 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlar devam ediyor. 5 blok olarak tasarlanan İstmarina Kartal'da teslimler Ağustos 2016 yılında yapılıyor...

Dap Yapı Marinist Kartal fiyatları!

Daire tiplerinin stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 şeklinde tasarlandığı İstanbul Anadolu yakası Kartal ' da yükselen Dap Yapı Marinist Kartal fiyatlarına haberimizin içinden ulaşabilirsiniz...

Dap Yapı Vazo Kule projesinde 20 bin lira peşinatla!

Dap Yapı, Vazo Kule projesinde 20 bin lira peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Donatılar arasında açılır-kapanır yüzme havuzları, yürüyüş ve koşu parkurları, fitness, sauna, Türk hamamı ve masaj odaları bulunuyor.

Dap Yapı A Ofis projesinde kolay ödeme imkanları!

Dap Yapı tarafından hayata geçirilen proje, alıcılarına sıfır faiz imkanı ve kolay ödeme yolları sağlıyor. İstanbul Avrupa Yakası Çağlayan'da hayat bulan A Ofis projesi 73 bölümden oluşuyor.

Dap Yapı, Vazo Kule'de kampanya yaptı!

Dap Yapı, Vazo Kule projesinde 20 bin lira peşinatla, 48 ay vade ve sıfır faiz sistemiyle ev satışlarını sürdürüyor. Şirket satışa sunduğu evlerde alıcıya mobilyalı ev teslim ediyor.

Dap Yapı’dan hediyeli fırsat kampanyası!

Dap Yapı’dan hediyeli fırsat kampanyası. 1-30 Nisan tarihleri arasında geçerli olan kampanyada, satışa sunulan suit ve grand suitlerin mobilya dekorasyonu otel standartlarında hazırlanarak hediye ediliyor.

Dap Yapı A Ofis'te banka kredisiz sıfır faiz imkanı!

Dap Yapı daha önceki ofis projelerine bitişik konumda yer alan A Ofis projesi, Çağlayan'da konumlandırılıyor. Dap Yapı A Ofis'te banka kredisiz sıfır faiz imkanı sunuyor.

Dap Yapı İstmarina Kartal fiyatları 218 bin TL'den başlıyor!

Dap Yapı'nın Kartal İstmarina projesinde konut fiyatları 218 bin TL'den başlıyor. Metrekare birim fiyatı 4 bin 600 TL olan İstmarina projesinde 1.467 konut bulunuyor...

dap yapı bulvar projesi

dap yapı bulvar projesi dap yapı bulvar projesi

Bu yıl proje geliştirme ve daire teslimlerine odaklanan Dap Yapı, proje lansmanlarım yılın ikinci yarısına bıraktı. Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, ilk kez bu yıl, ilk 6 ayda lansman yapmadıklarını belirterek, seçimlerden sonra Adanı Kule, Kartal'daki iki kule ve Taksim'deki Petek projelerini satışa çıkaracaklarını söyledi. Ziya Yılmaz, Dap Yapı'nın bir yandan Pendik'te Anadolu yakasının en büyük bulvarına sahip projesini hayata geçirmek için çalıştığını da açıkladı. 


Üçüncü Cadde

Anadolu yakasında Bağdat Caddesi ve Alemdağ Caddesi'nden sonra üçüncü caddesini hayata geçireceklerini ifade eden Yılmaz, "Pendik projemizde Anadolu yakasının en uzun bulvarını yapmak istiyorum. 1.2 kilometre uzunluğunda bir bulvar olacak. Pendik'te böyle bir bulvar yok. Bağdat Caddesi'nin modern halini buraya taşıyacağız. Havalimanının sirkülasyonunu da buraya çekeceğiz. Körfez Geçiş Köprüsü ile de Türkiye...