27 / 06 / 2022

Dekon Suadiye Ametist

Dekon Suadiye Ametist

Beylikdüzü bölgesinde inşa edilen ve temelleri 2011 yılının şžubat ayında atılan projede konut teslimleri; Ekim 2012"de gerçekleşecek. 14 katlı 3 bloktan meydana gelecek projede 453 konut yer alacak

Dekon Suadiye Ametist fiyat listesi 2018!

İlk etabının 2016 yılının sonunda teslim edildiği Dekon Suadiye Ametist projesinde ikinci etap teslimleri ise 2017'de gerçekleşti. Projedeki son 18 adet kalan hemen teslim daire alıcılarını bekliyor..

Dekon Suadiye Ametist’in 2. etabında yaşam başladı!

Dekon İnşaat, Bağdat Caddesi’nin site konseptli projesi Dekon Suadiye Ametist’in 2. etabını da teslim etti.

Dekon İnşaat'tan her ihtiyaca uygun 3 farklı proje!

Dekon İnşaat, Dekon Suadiye Ametist, Dekon Senkron ve Dekon Luna projeleriyle farklı zevk, ihtiyaç ve bütçelere hitap ediyor.

Dekon İnşaat iki projesiyle Sign Of The City Awards 2017’de!

Dekon İnşaat, Dekon Suadiye Ametist ve Dekon Senkron projeleriyle “Sign Of The City Awards 2017”ye başvurdu. Sign Of The City Awards’ın sonuçları Kasım ayında açıklanacak.

Dekon Suadiye Ametist'te son 15 daire!

Dekon Suadiye Ametist’te tamamı deniz manzaralı son 15 daire yeni sahiplerini bekliyor. Kalan dairelerin büyüklükleri 90 metrekare ile 275 metrekare arasında değişiyor.

Dekon İnşaat 2017'de yatırımlarına yatırım katacak!

Dekon İnşaat'ın Bağdat Caddesi Bölgesindeki tek site projesi Dekon Suadiye Ametistle dikkatleri üzerine çekiyor. Dekon inşaat, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Dekon Suadiye Ametist'te teslimlere bir ay kaldı!

Dekon İnşaat, Suadiye'de inşa ettiği Dekon Suadiye Ametis projesini teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmaların hız kazandığı projede beş daire sahiplerini bekliyor. Teslime özel kampanya düzenleyen Dekon İnşaat, son beş dairesi için yüzde 20 iskonto uyguluyor

Dekon Suadiye Ametist 3 ay sonra teslim!

Bugüne kadar teslim ettiği projelerle pek çok kişiyi ev sahibi yapan Dekon İnşaat, Suadiye'de inşa ettiği Dekon Suadiye Ametist projesi için yepyeni bir kampanyaya imza atıyor.

Dekon Suadiye Ametist'te teslime 2 kala yüzde 20 iskonto!

Dekon Suadiye Ametist , ulaşım kolaylığıyla, Bağdat caddesine sadece yürüme mesafesinde olma özelliğiyle , hızla değer kazandıran lokasyonuyla ve insana katacağı ayrıcalıklarla 1. Etabını ARALIK 2016’DA ev sahipleriyle buluşturuyor…

Suadiye Dekon Ametist daire fiyatları!

Suadiye Dekon Ametist daire fiyatları 876 bin TL'den başlıyor. Bağdat Caddesi'ne yakın konumda yükselen Dekon Ametist projesi yıl sonu teslim edilecek...

Dekon Suadiye Ametist vaziyet planı!

Dekon İnşaat tarafından hayata geçirilen Dekon Suadiye Ametist İstanbul'un Anadolu yakasında Kadıköy'de inşa ediliyor. Projede dairelerin Mart 2017 yılında teslim edilmesi öngörülüyor.

Dekon Suadiye Ametist'te kredili ödemelerle! 876 bin TL'ye!

Birçok sosyal alana sahip Dekon Suadiye Ametist projesinde Dekon İnşaat imzası bulunuyor. 2+1 'den başlangıç gösteren daire seçeneklerinin yer aldığı proje 3 blokta 152 daireden oluşuyor.

Dekon Suadiye Ametist'te 4+2 daireler 2 milyon 675 bin TL'ye!

Dekon İnşaat imzası taşıyan projenin 2016 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. Dekon Suadiye Ametist projesinde 4+2 daireler 2 milyon 675 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Dekon Suadiye Ametist Haberi

Dekon Suadiye Ametist

 

 

 Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirilen ve Mintek Yapı imzası taşıyan New Residence Evleri, 14 katlı 3 bloktan meydana geliyor ve içerisinde 453 konut bulunuyor. Proje, stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire türlerinden meydana geliyor. Stüdyo dairelerin satışları tamamlanmış durumda
Proje içerisinde yer alan 1+1 dairelerin fiyatı 92 bin TL ile 100 bin TL arasında değişiyor. 2+1 dairelerin fiyatları ise 145 bin TL"den başlıyor ve 285 bin TL"ye kadar artış gösterebiliyor. 1+1 daireler 58 metrekare, 2+1 daireler 94 metrekare olarak tasarlandı.
Proje kapsamında konut sahibi olabilmek için yüzde 30 peşinat ödemek gerekiyor. Daha sonra yüzde 13 oranında ara ödeme yapılıyor. Bu ödemelerin ardından,...