Demege İnşaat Elektrik ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Demege İnşaat Elektrik ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Demege İnşaat Elektrik ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yasin Özdemir tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 19 Kasım 2013 tarihinde Sultanbeyli'de kuruldu

Ensar Yapım İnşaat Elektrik Otomotiv Taşımacılık Turizm Tekstil Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ensar Yapım İnşaat Elektrik Otomotiv Taşımacılık Turizm Tekstil Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Ebubekir Bağatur tarafından kuruldu. 

Başkal İnşaat Elektrik Malzemeleri Nalburiye Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Başkal İnşaat Elektrik Malzemeleri Nalburiye Dış Ticaret Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün Ahmet Coşan tarafından kuruldu. 

Aksur Orman Ürünleri İnşaat Elektrik Metal Nakliyat ve Hafriyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aksur Orman Ürünleri İnşaat Elektrik Metal Nakliyat ve Hafriyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Rüya Aksu tarafından kuruldu. 

Garoy İnşaat Elektrik Kimya Medikal Plastik Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Garoy İnşaat Elektrik Kimya Medikal Plastik Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Mevlüt Erdem tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Diyan İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Diyan İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Arif Akarçay tarafından kuruldu.

Çakra Yapı Malzemeleri Hafriyat İnşaat Elektrik Tekstil Gıda ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çakra Yapı Malzemeleri Hafriyat İnşaat Elektrik Tekstil Gıda ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Muharrem Dirican tarafından kuruldu. 

Edal Yapım Reklam İnşaat Elektrik Danışmanlık Bilgisayar Oto Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Edal Yapım Reklam İnşaat Elektrik Danışmanlık Bilgisayar Oto Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Gülsüm Aksoy tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

BTK Yap Yapı Malzemeleri Metal İnşaat Elektrik Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BTK Yap Yapı Malzemeleri Metal İnşaat Elektrik Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yunus Rüzgar tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

TTCC İnşaat Elektrik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

TTCC İnşaat Elektrik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Cengiz Göksel tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Gizef İnşaat Elektrik Plastik Bilişim Tekstil İç ve Dış Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gizef İnşaat Elektrik Plastik Bilişim Tekstil İç ve Dış Sanayi Ticaret Limited Şirketi Züleyha Çetinkaya tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Meskır Proje Mühendislik İnşaat Elektrik Ve Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Meskır Proje Mühendislik İnşaat Elektrik Ve Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile 17 Ekim 2017'de İbrahim Ateştenyılmaz tarafından kuruldu. 

Gim Mimarlık Mühendislik İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Gim Mimarlık Mühendislik İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Özge Türkyücel Köybaşı ve Hakan Köybaşı ortaklığında 1 milyon TL sermaye ile bugün kuruldu.

Ertaşsan İnşaat Elektrik Havalandırma Mekanik Sıhhi Tesisat İzolasyon Mobilya San.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Ertaşsan İnşaat Elektrik Havalandırma Mekanik Sıhhi Tesisat İzolasyon Mobilya San.Tic.Ltd.Şti. Seda Toper 20 bin TL sermaye ile bugün tarafından kuruldu. 

Demege İnşaat Elektrik ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Demege İnşaat Elektrik ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Demege İnşaat Elektrik ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Demege İnşaat Elektrik ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yasin Özdemir tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 19 Kasım'da kuruldu. 


Demege İnşaat Elektrik ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat malzemesinin alımını satımını imalatını ithalatını ve ihracatının yapılması veya yaptırılması ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Demege İnşaat Elektrik ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Sultanbeyli, Mehmet Akif Mahallesi, Güneş Sokak,...