demir inşaat La Vida Dubai

demir inşaat La Vida Dubai

Demir İnşaat, Dubai'ye Demir Romance ve Demir La Vida'yla gidiyor. Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından olan ve 8-10 Nisan tarihlerinde Dubai International Property Show'da Demir La Vida ilk kez görücüye cıkacak.

Demir İnşaat 3 projesiyle 20 yıl vade kampanyasına katıldı!

Demir İnşaat, Emlak Konut'un 20 yıl vade kampanyasına Demir Romance, Ayışığı Butik ve Demir La Vida projeleri ile katılıyor.

Demir İnşaat'ta Kurban Bayramı'na özel kampanya!

Demir İnşaat, Kurban Bayramına yönelik düzenlediği kampanya kapsamında, "Demir Romance" ile "Demir La Vida" projelerinde yüzde 25 peşin, 0,55 faiz ve 120 ay vade imkanı sunuyor.

Demir İnşaat kredi faizlerini 0.70’e sabitledi!

Gayrimenkul sektöründe 32 yıllık tecrübeye sahip GYODER üyesi Demir İnşaat, Gayrimenkulde güç birliği “Güçlü Ekonomi, Güçlü Türkiye” mottosuyla Demir Romance ve Demir La Vida projeleri için cazip bir kampanya başlattı.

Demir İnşaat'tan Sevgililer Günü'ne özel kampanya!

Sevgililer Günü’nde sevgililere özel anlar yaşatmak isteyen Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alan sevgilileri Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor. Kampanya, 6-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak.

Demir İnşaat projeleri yatırımcının yüzünü güldürdü!

İnşaat sektörünün öncü markası Demir İnşaat, 2015’te teslimatı yapılan Demir Romance, yapımı devam eden Demir La Vida ve Ayışığı Butik projelerinde yüksek oranda prim sağladı.

Demir inşaat, Bayim Olur musun Fuarı'na katıldı!

Fuarda Demir Romance ve Demir La Vida projelerinin ticari alanlarını tanıttıklarını söyleyen Demir İnşaat Başkanı Demir, "Fuarda çok ciddi iş bağlantıları kurduk'' dedi.

Demir İnşaat, Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'na katılacak!

Demir İnşaat, 4 gün sürecek fuarda Beylikdüzü'ndeki Demir Romance ve Büyükçekmece'deki Demir La Vida projesinin ticari alanlarını yatırımcılar ve girişimcilerle buluşturacak.

Demir İnşaat yurtdışına açılıyor!

İnşaat sektöründe geliştirdiği Ayışığı Vadi Evleri, Demir Romance, Demir La Vida gibi projeleriyle tanınan Demir İnşaat, birçok firmanın yatırımlarını ötelediği 2015 yılında rotasını yurt dışına çevirdi.

Demir İnşaat Demir La Vida projesinde otel hayata geçirecek!

Demir İnşaat, turizm sektörüne ilk adımını attı. İstanbul'un artan turizm potansiyeline hizmet vermek üzere Demir La Vida projesi kapsamında otel hayata geçirmek için kolları sıvadı.

Demir İnşaat La Vida projesini hayata geçirecek!

Demir İnşaat, turizm sektörüne ilk adımını attı. İstanbul'un artan turizm potansiyeline hizmet vermek üzere Demir La Vida projesi kapsamında otel hayata geçirmek için kolları sıvayan şirket, 5 yıldızlı oteline 200 milyon TL yatırım planlıyor.

Demir İnşaat'tan 200 milyon TL'lik beş yıldızlı yatırım!

İstanbul'un artan turizm potansiyelini gören Demir İnşaat, Demir La Vida projesi ile birlikte, 200 milyon TL yatırımla bir oteli de hayata geçirerek turizm sektörüne girecek.

Demir İnşaat Demir La Vida projesinde otel açacak!

Demir İnşaat tarafından yapılan açıklamada, Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesinin en lüks oteli olması planlanan yapı, 2016 yılında Demir La Vida Projesi ile birlikte tamamlanıp işletmeye alınacak.

Demir İnşaat'tan Büyükçekmece’ye 200 milyonluk otel!

İstanbul'’un artan turizm potansiyelinden yola çıkan Demir İnşaat, Büyükçekmece’de inşa ettiği Demir La Vida projesi içindeki 5 yıldızlı otel için 200 milyon lira yatırım yapılacak.

demir inşaat La Vida Dubai

demir inşaat La Vida Dubai demir inşaat La Vida Dubai


Demir İnşaat, Dubai'ye Demir Romance ve Demir La Vida'yla gidiyor. Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından olan ve 8-10 Nisan tarihlerinde Dubai International Property Show'da Demir La Vida ilk kez görücüye cıkacak. Konuya ilişkin açıklama yapan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir "Türkiye'deki birçok projeden yatırım ve oturum amaçlı daire alan yabancı yatırımcıların sayısı ise her gecen gün artıyor. Bu da ülkemizin ne kadar güvenilir bir yatırım ülkesi olduğunu gözler önüne seriyor. Öte yandan insasına ve satısına devam ettiğimiz Demir Romance ve ön talep topladığımız Demir La Vida yabancı yatırımcılar tarafından da yoğun ilgi görüyor"...