demir romance demir inşaat

demir romance demir inşaat

Daire teslimleri 2015 yılının Ağustos ayında gerçekleşecek olan Demir Romance Konutları'nda yüzde 5 peşin ödeme yapılarak daire sahibi olunabiliyor. İşte Demir İnşaat Demir Romance fiyat listesi...

Beylikdüzü Demir Romance Rezidans iletişim!

Beylikdüzü Demir Romance Rezidans iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde inşa edilen projede 5 bin 141 metrekarelik sosyal tesis alanı yer veriliyor.

Demir Romance Beylikdüzü ne zaman teslim edilecek?

Daire fiyatları 1+1'lerde 285 bin TL'den başlangıç gösteren Demir Romance Rezidans İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde inşa ediliyor. Peki Demir Romance Beylikdüzü ne zaman teslim edilecek?

Beylikdüzü Demir Romance Evleri ödeme!

Toplamda 776 adet dairenin yer aldığı Demir Romance Evleri TEM'e 5 dakika, havaalanına ise 15 dakika mesafede hayata geçiriliyor. İşte Beylikdüzü Demir Romance Evleri ödeme planı...

Demir Romance, 11-14 Eylül'de CNR Emlak Fuarı’na yeni kampanyasıyla katılacak!

İnşaat sektöründe başarı dolu 30 yılı geride bırakan Demir İnşaat, 11-14 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan CNR Emlak Fuarı’nda Demir Romance ve Demir La Vida projeleri ile yer alacak.

Demir Romance'da yüzde 1 KDV! Yüzde 5 peşinat!

Gayrimenkul sektöründe geride bıraktığı 30 yılda birbirinden prestijli projelere imza atan Demir İnşaat, inşaat maliyetlerine gelen tüm artışlara inat, 2014 yılında zamsız fiyatlarla yoluna devam ediyor.

Demir Romance Beylikdüzü'nde fiyatlar 197 bin TL'den başlıyor!

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde konumlanan Demir Romance Beylikdüzü Evleri Demir İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Demir Romance Beylikdüzü'nde 1 oda 1 salon daireler 197 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor...

Demir Romance satış ofisi açıldı!

Lansman öncesi özel fiyatlarla satışların devam ettiği Demir Romance satış ofisi açıldı. Projenin satış ofisi mimarisi ile dikkat çekiyor.

Demir Romance Beylikdüzü'nde 499 bin TL'ye 3+1! Şimdi al seneye öde!

Demir Romance Beylikdüzü'nde yer alan daire seçeneklerinden 3 oda 1 salon dairelerin fiyatları 499 bin TL'den başlıyor. Proje kapsamında şimdi al seneye öde kampanyası uygulanıyor.

Demir Romance projesinde 413 bin TL'ye 2+1!

İstanbul Avrupa Yakası'nda Beylikdüzü'nde 7 blok halinde yükselen Demir Romance projesi Demir İnşaat imzası taşıyor. Demir Romance projesinde yer alan 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 413 bin TL'den başlıyor.

Demir Romance Evleri Beylikdüzü'nde 257 bin TL'ye! Yüzde 8 indirimle!

Demir Romance Evleri Beylikdüzü'nde yer alan dairelerin fiyatları 257 bin TL'den başlıyor. Projede yüzde 8 indirim ve de şimdi al seneye öde kampanyası müşterilere sunuluyor.

Demir Romance Beylikdüzü'nde şimdi al seneye öde! Yüzde 8 indirimle!

Demir Romance Beylikdüzü projesinde yer alan daireler için şimdi al teslimde öde kampanyası sürüyor. Toplam 37 bin metrekarelik arsa alanına sahip proje kapsamında yüzde 8 oranında indirim yapılıyor.

Beylikdüzü Demir Romance'ta 271 bin TL'ye! Şimdi al seneye öde!

Beylikdüzü'de yükselen Demir Romance projesinde yer alan dairelerin fiyatları 271 bin TL 'den başlangıç gösteriyor. Proje kapsamında şimdi al seneye öde kampanyası da devam ediyor.

Demir Romance, 11-14 Eylül'de CNR Emlak Fuarı’na yeni kampanyasıyla katılacak!

İnşaat sektöründe başarı dolu 30 yılı geride bırakan Demir İnşaat, 11-14 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan CNR Emlak Fuarı’nda Demir Romance ve Demir La Vida projeleri ile yer alacak.

Demir İnşaat CNR Emlak Fuarı'na Demir Romance ve La Vida ile katılıyor!

Demir İnşaat, 11-14 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Center'da düzenlenecek olan CNR Emlak Fuarı'nda Demir Romance ve Demir La Vida projeleri ile yer alacağı stantta, yerli ve yabancı yatırımcıların ilgi odağı olmayı hedefliyor

Demir Romance'ta fiyatlar 265 bin liradan başlıyor!

Daire, villa, ticari birim ve sosyal donatılardan oluşan Demir Romance projesinde fiyatlar 265 bin liradan başlarken satış oranı ise yüzde 60'a yaklaştı. Demir Romance'ta fiyatlar 265 bin liradan başlıyor..

Demir Romance ve Demir La Vida'da kampanya başladı!

Demir İnşaat'ın satışta olan iki projesi Demir Romance ve Demir La Vida'da kampanyaya başladı.Beylikdüzü'nde inşa edilen Demir Romance'da taksitler 1 yıl ertelenirken, peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim yapılıyor.

Demir Romance'de peşin ödemelere yüzde 10 indirim! 1 yıl öteleme!

Demir inşaat, akıllı ev teknolojisiyle insa ettiği Demir Romance'da düşük peşinat ve öteleme kampanyasıyla müşterilerinin karsısına çıkıyor. Proje, peşin alımlarda yüzde 10 indirim de sağlıyor.

Demir Romance projesinde taksitler 1 sene erteleniyor!

Demir İnşaat, Beylikdüzü'nde akıllı ev teknolojili Demir Romance projesinde taksit erteleme kampanyasına başladı. İnşaat çalışmalarının yüzde 60'ının bittiği Demir Romance'ta 37 dönüm arazi içinde 776 konut ve 60 ticari alan yer alıyor.

Demir Romance projesinde ödemeler 1 yıl öteleniyor!

Demir İnşaat tarafından hayata geçirilen Demir Romance projesine özel kampanya düzenlendi. Kampanya kapsamında düşük peşinatlarda daire sahibi olma fırsatı sunulurken, geriye kalan kısmı bir yıl öteleniyor.

Demir Romance projesinde taksitleri 1 yıl sonra ödemeye başla!

Demir İnşaat, İstanbul Beylikdüzü ' ndeki Demir Romance projesinde Ramazan fırsatları sunuyor. Kampanya kapsamında şimdi düşük peşinatla evini alanlar, taksitleri 1 yıl sonra ödemeye başlıyor...

demir romance demir inşaat Haberi

demir romance demir inşaat

Yüzde 25 peşinatta, kalan tutarın ödemesi banka kredisi ile yapılabilen Demir Romance Rezidans havalimanına 15 dakika, AVM'lere, okullara ve E-5'e yürüyerek 5 dakika yakınlıkta yükseliyor.   


Demir İnşaat Demir Romance fiyat listesi dairelerin alanlarına göre değişiyor. Proje 776 adet konut, 60 adet ticari birim ve 28 adet villadan oluşuyor. 


Daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edilen Demir Romance Residence projesi Demir İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor.


İstanbul Beylikdüzü'nde inşa edilen projede diyetisyen hizmeti, bilardo salonları, dinlenme ve güneşlenme terasları, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, dans eğitim merkezi, açık yüzme havuzu, tenis kortu, Türk hamamı ve kreş gibi ortak alanlar yer alıyor.


Demir İnşaat Demir Romance fiyat listesi!

1 oda 1...