Deniz Aksu kentsel dönüşüm açıklamaları

Deniz Aksu kentsel dönüşüm açıklamaları

Türkiye Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Deniz Aksu, Türkiye'de dönüşmesi gereken 6,5 milyonluk stokun bir anda yenilenemeyeceğini söyleyerek, "Birinci odaklanmamız gereken nokta güçlendirilebilecek binalar olmalıdır." şeklinde konuştu.

Emlakta tüm sorunlar çözülecek!

Emlak Katılım Bankası Genel müdür Deniz Aksu,“Biz ihtisas bankasıyız, sektörün her türlü sorununu çözmeye talibiz” diye konuştu.

Deniz Aksu: Ana konumuz, inşaat ve inşaat yapı paydaşları!

EmlakBank Genel Müdürü Aksu, faaliyet gösterdikleri ana konunun inşaat ve inşaat yapı paydaşları olduğunu vurgulayarak, piyasada 2,7 trilyon liralık bir alışveriş yapıldığını ifade etti...

EmlakBank ilk yarıda 4,6 milyar TL’lik aktif büyüklüğe ulaştı!

EmlakBank Genel Müdürü Deniz Aksu, "İlk yarı itibarıyla 4,6 milyar TL’lik aktif büyüklüğe ulaştık. Üstelik bunu sadece tek şube ile yaptık" dedi...

Emlakbank'tan konut stoku için önemli adım!

Emlakbank olarak kentsel dönüşüm, enerji verimliliği, çevre duyarlılığı, yapısal kalkınma ve sosyal konut projeleri üzerinde çalıştıklarını söyleyen EmlakBank Genel Müdürü Deniz Aksu, ''Konut stokumuzu daha sağlam, verimli ve çevreci hale getirme yolunda ciddi adımlar atacağız'' dedi.

Emlak Bankası gayrimenkule yeni modelle dönüyor!

Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Deniz Aksu gayrimenkul ve banka hakkında konuştu. Aksu, ''Emlak Bankası gayrimenkule yeni modelle dönüyor'' dedi.

Gayrimenkulde fiyat balonu engellenecek!

Emlak Bankası Genel Müdürlüğüne atanan Deniz Aksu, gayrimenkulde yeni bir modeli devreye alacaklarını söyledi. Aksu, ''Bizim model ile gayrimenkulde fiyat balonu engellenecek'' diye konuştu. 

Emlak Bankası ile emlakta yeni bir sayfa açılıyor!

Temmuz 2001'de tasfiye kapsamına alınan Emlak Bankası, BDDKT'nın izniyle Emlak Katılım Bankası olarak tekrar faaliyete başladı. Genel Müdür, Deniz Aksu, emlak sektörü ile finans sektörü arasında piyasa yapıcı bir rolü bulunan banka olmayı hedeflediklerini söyledi.

Depreme karşı güçlendirilebilecek binalara odaklanmalıyız!

Türkiye Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Deniz Aksu, Türkiye'de dönüşmesi gereken 6,5 milyonluk stokun bir anda yenilenemeyeceğini söyleyerek, "Birinci odaklanmamız gereken nokta güçlendirilebilecek binalar olmalıdır." şeklinde konuştu.

Konutta atıl kalmış stok yok!

Emlak Katılım Bankası olarak faaliyetine başlayan EmlakBank’ın Genel Müdürü Deniz Aksu, konutta atıl kalmış bir stok bulunmadığını, üreticilerin kredi için konut stoklarını bankalara teminat verdiğini anlattı. Aksu, “Teminatta olmayan konut stoku yok” dedi.

Emlak Katılım Bankası bu yıl 15 şube açacak!

Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Deniz Aksu, 2019 yılında 15 şube kurmayı planladıklarını açıkladı...

Deniz Aksu, 27 Mart'ta İSO'ya konuk olacak!

Türkiye Emlak Katılım Bankası A.Ş. Genel Müdürü Deniz Aksu'nun konuk olacağı 27 Mart'taki İSO'nun mart ayı meclis toplantısında sanayinin büyümesinde inşaat sektörünün rolü ele alınacak...

Emlak Katılım Bankası ay sonunda faaliyete başlayacak!

Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Deniz Aksu yaptığı açıklamada, bankanın faaliyetlerine uluslararası izinlerin alınmasının ardından mart ayı sonu gibi başlayacağını söyledi.

Faizsiz gayrimenkul finansmanına Emlak Bankası desteği!

İZÜ'nün düzenlediği 'faizsiz gayrimenkul finansmanı' sempozyumunda konuşan Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Deniz Aksu, bankalardaki konut kredisi stoğunun yaklaşık 185 milyar olduğunu söyledi.

Deniz Aksu kentsel dönüşüm açıklamaları

Deniz Aksu kentsel dönüşüm açıklamaları Deniz Aksu kentsel dönüşüm açıklamaları

İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) mart ayı meclis toplantısı, "Sanayinin Sürdürülebilir Büyümesinde İnşaat Sektörünün Rolü ve Gelecek Vizyonu" ana gündemiyle yapıldı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, toplantıda konuşan Aksu, bankanın kuruluş sürecinden bahsederek, faaliyete geçtiklerini, her konuda yetkin bir şekilde faaliyetlerini sürdürdüklerini belirtti.

İnşaat sektörünün endüstriyel üretimle ciddi etkileşim içerisinde olduğunu söyleyen Aksu, talep devam ettiği sürece burada güçlü etkileşimin devam edeceğini belirtti.

Aksu, konut sektöründe talebin her zaman sürdüğünü dile getirerek Türkiye'de 18 milyon öğrenci bulunduğunu, yıllık 650 bin evlilik yapıldığını, 5 yılda yalnız yaşayanların sanayisinin 2 kat artmasının beklendiğini söyledi.

Kentsel dönüşümün çok iyi takip edilmesi gerektiğini dile getiren Aksu, burada maliyetlerin düşürülmesinin önemine de değindi.

Aksu, bazı OSB'lerin şehrin içinde kaldığını, bunlardan bir tanesinin de Bursa OSB olduğunu söyleyerek, şöyle konuştu:

"Bu OSB'ler...