06 / 07 / 2022

denizli Karahayıt toki başvuru 2016

denizli Karahayıt toki başvuru 2016

Denizli Karahayıt TOKİ Evleri başvuru işlemleri 1 Eylül'de başlayacak. Projede 96 aydan 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

TOKİ Denizli kura sonuçları nasıl öğrenilir? Denizli Güney TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ Denizli kura sonuçları nasıl öğrenilir ve Denizli Güney TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Denizli projesi ile ilgili merak edilen tüm detaylar...

Denizlili esnafa icra yağıyor! 

Denizli’de hem yerli hem de yabancıların göz bebeği olan Pamukkale’nin yanı başındaki Karahayıt’ta ödemelerini yapamayan esnafa icra yağıyor.

Denizli PAÜ FTR Hastanesi'nin açılmamasına turizmcilerden tepki!

Denizli’yi termal turizmde sağlık merkezi üssü haline getirecek olan ve yapımı süren PAÜ Karahayıt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinin açılış süresinin uzamasına Denizlili turizmcilerden tepki geldi. 

Pamukkale’nin termal otelleri kapılarını açtı!

Pamukkale’nin şifalı kırmızı suyuyla büyük ün kazanan Karahayıt Mahallesi’nde bulunan termal oteller, kapılarını açtı. Turizm tesisleri, normalleşme süreciyle birlikte yeniden ziyaretçilerini ağırlıyor.

Denizli Güney TOKİ kura çekilişi yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Denizli Güney projesinde yer alan 118 konutun kura çekilişi yarın saat 15:00'de yapılacak.

TOKİ Denizli'de zemin etüt raporu hazırlatacak! İhalesi bugün!

Denizli İlinde Zemin Etüt Raporu Hazırlanması Hizmet Alımı İşi ihalesi bugün saat 12:00'de gerçekleştirilecek.

TOKİ Denizli'de zemin etüt raporu hazırlatacak!

TOKİ Denizli İlinde Zemin Etüt Raporu Hazırlanması Hizmet Alımı İşi ihalesini 12 Şubat 2020 tarihinde yapacak.

Denizli Kayaköy TOKİ 2020 projesi satışa çıktı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Denizli Merkezefendi Kayaköy 2020 projesinde yer alan 205 adet konut için başvuru dönemi başladı.

Denizli Acıpayam TOKİ başvuruları ne zaman bitecek?

TOKİ tarafından Denizli'nin Acıpayam ilçesinde satışa sunulan 363 konuta başvurular devam ediyor. Yeni projede konutlardan 197'si alt gelir grubuna yönelik 2+1 nitelikte, 166'sı ise orta gelir grubuna yönelik 3+1 nitelikte inşa ediliyor...

Denizli'de tünel inşaatı çöktü, bir işçi hayatını kaybetti!

Denizli'nin Honaz ilçesinde tünel inşaatının çökmesi sonucu yaşamını yitiren işçi Ahmet Türkmenoğlu'nun cenazesi, memleketi Osmaniye'de defnedildi.

Denizli Acıpayam TOKİ başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Denizli Acıpayam projesinde yer alan 170 adet konut için başvurular bugün itibariyle başladı.

PAÜ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 2019'da bitecek!

Pamukkale Üniversitesi tarafından Denizli Karahayıt Mahallesi'nde yaptırılan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nin inşaatı 2019'da tamamlanacak. PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, inşaatta incelemelerde bulundu.

Pamukkale'de 8.1 milyon TL'ye icradan satılık termal turizm tesisi!

Denizli İli Pamukkale İlçesi Karahayıt Mahallesi'nde yer alan 92 odalı, açık-kapalı termal havuzları bulunan termal turizm tesisi 8 milyon 176 bin 520 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

denizli Karahayıt toki başvuru 2016 Haberi

denizli Karahayıt toki başvuru 2016

Peşinatların 9 bin 133 liradan başladığı projede başvuruları T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve temerküz şube Denizli Akköy Şubesi olacak. 


Ödeme koşulları kapsamında projede yüzde 10 peşinde kalanı 96 ay vade, yüzde 15 peşinde 108 ay vade veya yüzde 20 peşinde 120 ay vade sağlanıyor.


Ev fiyatlarının 91 bin 331 TL ile 214 bin 751 TL arasında değiştiği projede aylık taksitler 608 bin liradan başlangıç gösteriyor.


Denizli Karahayıt TOKİ Evleri başvuru işlemleri 1 Eylül 2016 ila 30 Eylül 2016 tarihleri arasında kabul edilecek. Projede 80 adet daire açık satış yöntemiyle satışta.Satış duyurusu için