Dersaadet Gayrimenkul şirketi adres

Dersaadet Gayrimenkul şirketi adres

Dersaadet Gayrimenkul Organizasyon Eğitim Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir’de 80 bin TL sermaye bedeli ile Fuat Yavaş tarafından kuruldu.

Lüks konut uzmanı Kyle Biskit: Tüm dünyaya konut kiralayacağım!

Amerika merkezli gayrimenkul şirketi TSL Rentals’ın sahibi 29 yaşındaki Kyle Biskit, sektördeki başarısıyla geç girişimcilere örnek oluyor. Genç girişimcinin yeni hedefi ise tüm dünyaya konut kiralamak.

Tahincioğlu Gayrimenkul'den iki yeni şirket!

Sektörün önde gelen gayrimenkul şirketi Tahincioğlu, markasını korumak ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla iki yeni şirket kurdu...

Evrim Kırmızıtaş Başaran gayrimenkulün yıldızı oldu!

Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, gayrimenkul şirketi RE/MAX’in yaklaşık 400 bin kişiyi değerlendirdiği sıralamasında 14'üncü sırada yer aldı.

Konutta bu fırsat 10 yılda bir gelir!

Kurumsal Office Gayrimenkul Şirketi'nin sahibi Emir Özcan Geçal, 0.64 konut kredisi faiz oranı ile konut almak isteyenler için zamanın daraldığını dile getirdi. 

Gayrimenkul sektöründe doğa dostu 'blockchain' sertifika dönemi!

Gayrimenkul şirketi RE/MAX Türkiye, yıl boyunca düzenlenen eğitim ve seminerler sonucunda verilen sertifikalarının hepsini blockchain altyapısıyla dijital ortama taşıdı. Şirket, bu yöntemle kağıt israfını azaltarak yeşili korumayı amaçlıyor.

Lufthansa’nın DAX 30 endeksindeki yerini Deutsche Wohnen alacak!

Deutsche Börse, 22 Haziran tarihinde Lufthansa’nın DAX 30 endeksindeki yerini gayrimenkul şirketi Deutsche Wohnen’in alacağını açıkladı.

Rhinos Back in Town, Nef’in desteği ile online da gezilebilecek!

Rhinos Back in Town sergisi, üç yıl üst üste Türkiye’nin en beğenilen gayrimenkul şirketi seçilen ve Türkiye’nin en değerli 100 markası arasında olan tek gayrimenkul şirketi olan Nef sayesinde evlere gidebiliyor.

Yekta Erkul Gayrimenkul yüzde 53 büyüdü!

2019'da büyüme hedeflerine ulaştıklarını söyleyen Yekta Erkul Gayrimenkul'le atılan genç kadın girişimci Yekta Erkul, "2020'de işimizin temeli olan güvenle birlikte Bursa'nın en büyük ve en fazla danışmanına sahip, son teknolojik gelişmeleri kullanan gayrimenkul şirketi olmayı hedefliyoruz" dedi.

Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye’de 0.59 faiz fırsatı!

Merkez Bankası'nın politika faiz oranını bu ay 75 baz puan düşürmesiyle Tahincioğlu gayrimenkul şirketi konut faiz oranlarını 0.59’a düşürdüğünü belirtti…

Nef arsa geliştirip satacak!

Gayrimenkul şirketi Nef, konut ve öğrenci yurdu yatırımlarından sonra yeni bir alana daha adım attı. Nef yeni yılda arsa geliştirip satacak.

Blueground 2023’te 50 metropolde 50 bin eve ulaşacak!

Yurt dışında yaşayan kişilere ya da kurumsal şirketlere özel konaklama imkanı sunarak, paylaşım ekonomisine farklı bir boyut getiren Blueground, yeni nesil bir teknolojik gayrimenkul şirketi...

Nevzat Aydın 3 yeni gayrimenkul şirketi kurdu!

Türk girişimci, melek yatırımcı ve mentor Nevzat Aydın, bugün Şişli'de toplam 60 milyon TL sermaye bedeli ile 3 yeni şirket kurdu.

Hilton Mall of İstanbul Oteli basın toplantısı 29 Nisan'da!

Türkiye’nin en büyük özel gayrimenkul şirketi Torunlar GYO, turizm yatırımlarına dünyaca ünlü otel zinciri Hilton markası ile başlıyor.

Dersaadet Gayrimenkul şirketi adres Haberi

Dersaadet Gayrimenkul şirketi adres


Dersaadet Gayrimenkul Organizasyon Eğitim Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir’de 80 bin TL sermaye bedeli ile Fuat Yavaş tarafından kuruldu.


Dersaadet Gayrimenkul Organizasyon Eğitim Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Konusu:

A) Emlak-İnşaat 1) Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri spor kompleksler, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak,kiralamak,kiraya vermek;bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarma, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerinde irtifak,intifa,sükna,kat mülkiyeti kat irtifakı,şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. Her türlü gayrimenkul konusunda danışmanlık yapmak. Her türlü inşaat taahhüt işleri konut,işyeri,ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak,kendi hesabına...