Dikili örnek ve model bir kent

Dikili örnek ve model bir kent

Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun ve ekibinin gerçekleştirdiği her bir proje ülke genelindeki birçok yerel yönetim tarafından örnek alınırken, Dikili ilçesi de artık halkının yaşamaktan mutluluk duyduğu bir kente dönüştü.

Avrupa ve Türkiye’nin en büyük 'yeşil OSB’si Dikili’de kuruluyor!

Tüm enerjisini kendi bünyesinde sağlayan "yenilenebilir yeşil bir OSB" çalışması olan Dikili TDİOSB'nin Avrupa ve Türkiye’nin en büyük topraksız, tam otomasyonlu, ısıtma için yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanıldığı modern sera ve tarımsal sanayi kümelenmesi olması amaçlanıyor.OSB'de tüm atıkl

Kira alacağı ve tahliye için icra takibi örnek 2021!

Kiracı kira bedelini ödemediğinde, kiralayan ödenmeyen kira bedellerini, icra dairesi aracılığıyla talep edilebiliyor. Peki kira alacağı ve tahliye için icra takibi nasıl başlatılıyor? İşte kira alacağı ve tahliye için icra takibi örnek 2021...

İnşaat sektöründe örnek iş sağlığı ve güvenliği!

İnşaat sektöründe meydana gelen kazaların ilk sırasında ''yüksekten düşme'' vakalarının yer aldığını söyleyen ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Şenal, iş sağlığı ve güvenliği açısından örnek bir uygulamada olması gerekenleri anlattı.

Dikili'de riskli alanlar ve dönüştürülen alanlar mecliste!

İzmir'in Dikili ilçesinde riskli alan olarak ilan edilmesi talep edilen yerler ve dönüştürülen alanlar meclis gündemine taşındı. CHP'li Polat, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Örnek Yalıtım İnşaat Mobilya Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Örnek Yalıtım İnşaat Mobilya Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Safiye Dursun tarafından kuruldu. 

Nidapark Küçükyalı örnek daireleri ve satış ofisinin tasarımı Gönye Proje Tasarım'a ait!

Gönye Proje Tasarım, Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı projesinin örnek daire ve satış ofislerini tasarladı...

Dikili Termal Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi imar planı askıda!

İzmir Dikili Termal Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi'nin 1/25000 ölçekli Nazım İmar Planı ile 1/100000 ölçekli Çevre Düzeni Planı askıda...

Beykoz Tokatköy Şehr-i Sitare görücüye çıktı!

Beykoz Belediyesinin kentsel yenilemede örnek ve öncü olarak hazırladığı ilk projesi Tokatköy Şehr-i Sitare görücüye çıktı. Projenin detayları düzenlenen istişare toplantısıyla ilçe sakinleriyle paylaşıldı.

Çimsa çimento sektörüne örnek ve öncü oluyor!

Çimsa, sektöre örnek oluşturan ar-ge gücü sayesinde, gri çimentonun yanı sıra beyaz çimento ve kalsiyum alüminat çimentosu gibi özel ürünlerle global bir marka olmaya devam ediyor.

İlçe belediyelerinden Kocaeli Hal Binası'na tam not!

Kullar’da yeni yapılan modern hal binası, örnek ve model olmaya devam ediyor. Son olarak Kocaeli’ndeki ilçe belediyelerinin zabıtadan sorumlu başkan yardımcıları ve zabıta müdürleri, Kocaeli Meyve ve Sebze Hali’ni ziyaret ederek, detaylı bilgi aldı.

Mesut Akgül: Mamak kentsel dönüşümde örnek ve öncü bir ilçe!

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ak Parti Mamak İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Mart Ayı İlçe Danışma Toplantısı'nda 6 yıllık çalışmalarını ve yatırımları partililerle paylaştı.

Mesut Akgül: Mamak artık gecekondularla anılmıyor!

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, hayata geçirdiği projeleri anlattı. AK Parti Mamak İlçe Başkanlığı'nın Mart Ayı İlçe Danışma Toplantısında konuşan Akgül, Mamak'ın kentsel dönüşümde örnek ve öncü olduğunu açıkladı.

Aydın'da turist sayısı 6 milyona yükselecek!

Turist sayısının artırılması için çalışma yaptıklarını söyleyen Müdür Aktakka, "Delta, doğa, spor ve termal turizm alanındaki örnek ve alternatif projelerle, turist sayısını 6 milyona yükseltmeyi hedefliyoruz" dedi.

Dikili örnek ve model bir kent Haberi

Dikili örnek ve model bir kent

Dikili Belediyesi yeni dönemde gerçekleştirdiği projelerle ilçeyi ülke gündemine taşımaya devam ediyor. 

Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun ve ekibinin gerçekleştirdiği her bir proje ülke genelindeki birçok yerel yönetim tarafından örnek alınırken, Dikili ilçesi de artık halkının yaşamaktan mutluluk duyduğu bir kente dönüştü Örnek kişiliği, kentini, kentlisini seven, halka, doğaya, yaşama duyarlı çalışmalarıyla yöre halkının sevgilisi olan ve taraflı-tarafsız her kesimin takdirini kazanan Belediye Başkanı Mustafa Tosun, yerel seçim öncesi verdiği sözlerini birer birer yerine getirmeye devam ediyor. 


Turizm potansiyeli yüksek ilçeyi model bir kent hüviyetine dönüştürmek için kentin alt yapı ve üst yapısının değişimini, dönüşümünü ve gelişimini için çalışmalarını son hız sürdüren Dikili Belediyesi, son olarak sahil bandını ve Erdal İnönü Spor Kompleksi bölgesini bakıma aldı. Dikili Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü...