02 / 12 / 2022

dimar yapı vezüv konakları

dimar yapı vezüv konakları

Vezüv Konakları satılık 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 3 oda 2 salon dairelerden oluşuyor. Vezüv Konakları projesi İstanbul Avrupa yakası Bakırköy bölgesinde 4 blok olarak inşa ediliyor...

Vezüv Konakları 'nda 1 milyon 100 bin liraya 3+1!

Vezüv Konakları 'nda fiyatlar 670 bin TL 'den başlangıç gösteriyor, banka kredisi imkanı ile konut sahibi olunabilen Vezüv Konakları 'nda anahtar teslimler Haziran 2014'te gerçekleştirilecek

Dimar Yapı Vezüv Konakları 'nda 550 bin liraya 2+1!

Dimar Yapı Vezüv Konakları 'nda minimum fiyat 550 bin lira olarak belirlendi, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 3 oda 2 salon konut alternatiflerinin bulunduğu proje Bakırköy 'de yükseliyor...

Bakırköy Vezüv Konakları 'nda 550 bin liraya 2+1!

Bakırköy Vezüv Konakları 'nda minimum fiyat 550 bin lira olarak belirlendi, projenin teslimleri Haziran 2014'te gerçekleştirilecek...

Vezüv Konakları'nda 950 bin TL'ye 3+1!

Vezüv Konakları Bakırköy'de hayata geçiriliyor. Bakırköy Vezüv Konakları'nda daireler 550 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor...

Bakırköy Vezüv Konakları 'nda 1 milyon 450 bin liraya 3+2!

Bakırköy Vezüv Konakları 'nda satışlar sürüyor, proje Bakırköy sahiline 363 metre mesafede yükseliyor

Vezüv Konakları'nda 3+1'ler 810 bin lira!

Dimar Yapı'nın İstanbul'un merkezi Bakırköy'de temeli atılan projesi Vezüv Konaklaı'nda 2+1, 3+1ve 3+2 ve 4+1'lik dubleks daire seçenekleri bulunuyor.

Carters’a bakmadan bebek alışverişine çıkmayın! İşte 15 Eylül 2022 Carters fiyat listesi

Dünyanın önde gelen çocuk giyim, uyku giyim, hediye ve aksesuar markaları arasında yer alan Carter’s sezon sonu ürünleri yüzde 50’ye varan indirimlerle kullanıcılarına sunuyor. Birbirinden eğlenceli ve renkli desenleri, yüksek kaliteye sahip sağlıklı ürün yapısı, vücuda en iyi oturan, annelerin zevk

Tarla başında endişeli bekleyiş! Sıvı yağı da yapılıyor, hasat aksadı fiyatı zirve yapabilir

Dünya genelinde Mısır ekimiyle ilgili endişeli bekleyiş başladı. Hem hasadının aksaması hem de ekim sürecinin yavaşlaması nedeniyle mısır fiyatları kritik eşiğe geldi. Sıvı yağı da yapılan ürünün tüketiciye zamlı yansıması an meselesi.

Marigold Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Marigold Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da Cındy Geerinck ve Vıncent Wıllıy A Rıcour ortaklığında kuruldu.

Prıvılege Turizm Seyahat Acentesi İnşaat Emlak Limited Şirketi merkez nakli yapıldı!

Prıvılege Turizm Seyahat Acentesi İnşaat Emlak Limited Şirketi merkez nakli yapıldı. Prıvılege Turizm Seyahat Acentesi İnşaat Emlak Limited Şirketi merkez nakli  Kağıthane’de yapıldı!

Timur Arsa Ve Yapı Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Timur Arsa Ve Yapı Ticaret Anonim Şirketi Şişli’de  50 bin TL sermaye bedeli ile Nuh Hakan Oflazer Meryem Sövüt, Erden Timur , Musa Timur tarafından kuruldu.

Nef Arsa Ve Yapı Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Nef Arsa Ve Yapı Ticaret Anonim Şirketi Şişli’de  50 bin TL sermaye bedeli ile Nuh Hakan Oflazer Meryem Sövüt, Erden Timur , Musa Timur tarafından kuruldu.

Akal Proje Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akal Proje Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Hüseyin Öztürk, Alper Tıbbi Cihazlar ve Sağlık Hizmetleri Sanayi V ve Alter Yapı Yatırım Madencilik Sanayi ve Ticaret Li ortaklığında kuruldu.

Timurhomera Yapı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Timurhomera Yapı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Nuh Hakan Oflazer, Mustafa Girgin, Meryem Sövüt ve Orhun Şİmşek ortaklığında kuruldu.

Mar Yapı sinema kampanyası 2018!

Mar Yapı, sinema kampanyasını tanıttı. Arif V 216 filminden sinema bileti alana Şanghay, Dubai ve Bodrum'da çift kişilik tatil hediye edecek. 

Mar Yapı’dan tatil kazandıran sinema kampanyası!

Mar Yapı  Divan, YOO, Rotana, Wanda gibi ulusal ve uluslararası lider markalarla yaptığı işbirlikleri ile kısa zamanda yatırımcıların gözdesi haline geldi. Firma sinema kampanyasının lansmanını ‘Arif V 216’ gösterimiyle yaptı. 

Mustafa V. Koç Golf Sahası hayata geçiyor!

İstanbul Golf Kulübü Üyeleri, Mustafa V. Koç’un anısına Riva’da yapılacak olan “Mustafa V. Koç Golf Sahası”nı kulübün başkanı Caroline N. Koç ev sahipliğinde düzenlenen bir saha turu ile incelediler.

İnfo Vıp Dizayn Yapı Mimari Tasarım Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İnfo Vıp Dizayn Yapı Mimari Tasarım Ve Dış Ticaret Limited Şirketi 100 sermaye ile bugün İbrahim Şengül, Remzi Bilir ve Seyed Amiralı Asbaghi imzasıyla Eyüp'te kuruldu.

Mst Kentsel Dönüşüm Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mst Kentsel Dönüşüm Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esra Kıvılcım tarafından 20 bin TL sermaye bedeli ile Esenler'de kuruldu.

dimar yapı vezüv konakları Haberi

dimar yapı vezüv konakları

Dimar yapı imzası taşıyan Vezüv Konakları İstanbul Avrupa yakası Bakırköy'de 4 blok şeklinde yükseliyor.


Vezüv Konakları satılık toplam 84 daireden meydana geliyor. 


Bakırköy Vezüv Konakları 13 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.


Vezüv Konakları satılık daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 3 oda 2 salon şeklinde tasarlandı. Vezüv Konakları teslimleri ne zaman?


Vezüv Konakları'nda teslimlerin bu ay içerisinde yapılması planlanıyor. 


Bakırköy Vezüv Konakları satılık dairelerin alan büyüklükleri 106 metrekare ile 291 metrekare arasında değişiyor. Dimar Yapı Vezüv Konakları projesinden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. 


Vezüv Konakları ulaşım!


Marmaray Tüp Geçiti’ne 3 kilometre, Bakırköy İDO iskelesine 1,5 kilometre, Bakırköy sahiline 363 metre mesafede konumlanıyor.
Vezüv Konakları iletişim: 0 212 543 73 00

Web Adresi: www.vezuvkonaklari.com

Belemir...