Dinçer Aktaş

Dinçer Aktaş

Ned Üretim İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Necati Yıldırım, Ertuğrul Aktaş, Dinçer Aktaş, Abdullah Aktaş ortaklığıyla 200 bin TL sermaye ile 26 Ekim'de Esenyurt, Piri Reis Mahallesi, 1993 Sokak'ta kuruldu.

Akdinç Mühendislik İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akdinç Mühendislik İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy’de  50 bin TL sermaye bedeli İle Burak Dinçer tarafından kuruldu.

İnşaat Yüksek Mühendisi Uğur Dinçer vefat etti!

İnşaat Yüksek Mühendisi Uğur Dinçer hayatını kaybetti. 

Diamanti Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Diamanti Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bakırköy’de  100  bin TL sermaye bedeli  ile Ferhat Burak    Dinçer, Cihan    Dinçer Cenk Balsu ve Berrak Yağmur Dinçer tarafından kuruldu.

Kripto para değişikliği normal ticareti etkiliyor mu?

Bahçeşehir Üniversitesi MBA Lisansüstü Öğretim Görevlisi Dinçer Karaca, 30 Nisan'da yürürlüğe girecek olan “Ödemelerde Kripto Varlıkların Kullanılmamasına Dair Yönetmelik’ hakkında değerlendirmede bulundu. 

Aksaray Sevgi Evleri projesinde son durum ne? 

Aksaray Belediyesi'nin kimsesiz çocuklar için hayata geçirdiği  ‘Sevgi Evleri’ projesinde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer projenin son durumu hakkında bilgi verdi. 

Dinçer Gökçe kimdir?

GABORAS Mülk Yönetimi Direktörü Dinçer Gökçe kimdir? Dinçer Gökçe hangi görevlerde bulundu?

GABORAS’tan 2 yeni atama!

GABORAS’ta bu kapsamda Mülk Yönetimi Direktörlüğü görevine Dinçer Gökçe, Pazarlama Direktörlüğü görevine ise Gökhan Keskin getirildi...

Suzan Sabancı Dinçer Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı'na talip oldu iddiası!

Akbank Yönetim Kurulu Başkanı, Suzan Sabancı Dinçer'in, Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı'nı satın almak için harekete geçtiği iddia edildi. Dinçer ise söz konusu iddiaları yalanladı.

Yalıtımsız binalarda enerjinin yüzde 80'i ısınmaya harcanıyor!

Avrupa’nın mantolama devi Baumit Satış ve Pazarlama Direktörü Erdil Dinçer konut ve iş yerlerinde yalıtım olmaması nedeniyle yüksek enerji harcamaları yapıldığını dile getirerek bu harcamaların yüzde 50 oranında azalabileceğini dile getirdi.

Erçelik Makina Mekanik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erçelik Makina Mekanik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mustafa Dinçer tarafından kuruldu.

Şazeli Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şazeli Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Dinçer ve Tekin Dinçer ortaklığında kuruldu.

Maden kalitesi bina sağlığı için önemli!

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) Başkanı Aydın Dinçer binaların hammaddesinin maden olduğunu belirterek maden kalitesinin bina sağlığını etkilediğini dile getirdi.

Adar Yapı İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adar Yapı İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 40 bin TL sermaye bedeli ile Aydın Atmaca, Emin Azgın, İdris Koç ve Mehmet Dinçer ortaklığında kuruldu.

Dinçer Aktaş Haberi

Dinçer Aktaş

Ned Üretim İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Necati Yıldırım, Ertuğrul Aktaş, Dinçer Aktaş, Abdullah Aktaş ortaklığıyla 200 bin TL sermaye ile 26 Ekim'de Esenyurt, Piri Reis Mahallesi, 1993 Sokak'ta kuruldu. 


Ned Üretim İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü inşaat, inşaat ve taşıt boyaları izolasyon, tesisat, montaj, hafriyat, nakliye işleri ve kum çakıl ocağı işletmeciliği ile her nevi müteahhitlik işlerini üstlenmek ve bu fasıldan olmak üzere inşaat ve tesisat projeleri hazırlamak, mühendislik ve mimarlık hizmetleri yapmak, resmi, yarı resmi ve özel ihalelere katılmak, taahhüt etmek, toplu ve münferit konut, işyeri, iş hanı, fabrika, hastane, komple sanayi tesisi ve sosyal tesisler inşa etmek ve bunları organize etmek, satmak, özel ve tüzel...