Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi adresi

Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi adresi

Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi, Abdennaser Sadek, Fawaz Altabaa, Mohamed Al Tabba, Alaa Sadek ortaklığıyla 160 bin TL sermaye ile 15 Ocak'ta Esenyurt, Sultaniye Mahallesi'nde kuruldu.

Al Aseel İnternational İnşaat Ve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Aseel İnternational İnşaat Ve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih’te 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Altawil tarafından kuruldu.

BD International İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

BD International İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Güney, Olcay Saral ve Fatih Sayın tarafından kuruldu.

Middle Esst İnternational İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Middle Esst İnternational İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 200 bin TL sermaye bedeli ile Adel Taher Amar ve Basma A. Elahmar tarafından kuruldu. 

Dubai küresel inşaat piyasasının hedefinde!

25-28 Kasım’da Dubai’de düzenlenen Yapı ve İnşaat Fuarı The BIG 5 Show ile 220 Türk firması bölgenin en seçkin platformunda ürünlerini sergileyerek, ihracatlarını ikiye katlayacakları birçok iş anlaşması ve ortaklıklara imza attı...

Stone İnternational İnşaat Gıda Eğitim Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Stone İnternational İnşaat Gıda Eğitim Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Euna Mwaka Kassongo, Francisco Kassongo ve Oliver Kassongo tarafından kuruldu.

Kass International İnşaat Eğitim Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kass International İnşaat Eğitim Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Mohamed Abdelrahman Adam Ali tarafından kuruldu.

Cloud International İnşaat Müteahhitlik ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cloud International İnşaat Müteahhitlik ve Dış Ticaret Limited Şirketi Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad O.S.S Alenezi ve Mustafa Bayrak ortaklığıyla kuruldu.

İnşaat sektörü gözünü Körfez'e dikti!

İnşaat ve yapı sektöründe bütün dünyanın gözünü diktiği BIG 5 Dubai, BIG 5 Qatar ve Mosbuild Fuarları Türk inşaatçılarını bekliyor.

Wasl İnternational İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Wasl İnternational İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 150 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Alaa tarafından kuruldu.

Salameh International İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Salameh International İnşaat Limited Şirketi bugün Fatih'te 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Kamle Chahrour, Malek Salameh ve Rihab Ahmad ortaklığıyla kuruldu.

Absar International İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi kuruldu!

Absar International İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Fatih'te 2 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı...

Öztaş Yalitim Emlak Inşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztaş Yalıtım Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Vedat  Taş tarafından kuruldu.

Tiral İnternational İnşaat Sanayi İthalat İhracat Anonim Şirketi kuruldu!

Tiral İnternational İnşaat Sanayi İthalat İhracat Anonim Şirketi bugün Şişli'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Hosseın Akbarı Tırabadı tarafından kuruldu. 

Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi adresi Haberi

Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi adresi

Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi, Abdennaser Sadek, Fawaz Altabaa, Mohamed Al Tabba, Alaa Sadek ortaklığıyla 160 bin TL sermaye ile 15 Ocak'ta Esenyurt, Sultaniye Mahallesi'nde kuruldu. 


Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. 3-Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve...