25 / 06 / 2022

Dubaiden antalyaya sefer

Dubaiden antalyaya sefer

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı'ndan (BAKA) yapılan açıklamaya göre, Dubai'den Antalya'ya direkt uçuşlar başladı. Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Havayolu Şirketi Air Arabia, Dubai'den Antalya'ya ilk uçuşunu gerçekleştirdi.

Dolardan sonra bu sefer de Euro! Resmen tarih verdiler

Amerikan Merkez Bankası'nın faizleri yükseltmesi doları etkilemişti. Bu sefer faiz artırımı hazırlığı içine Avrupa Merkez Bankası girdi. Tarih olarak Temmuz verildi.

Sefer Aycan'dan deprem vergileri ne oldu sorusuna cevap: 45 bin konut yapıldı!

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan partisinden bir grup milletvekili ile Meclis'te basın toplantısı düzenledi...

Sefer Durak: Korsan emlakçılarla mücadele şart!

Son dönemde kayıt dışı çalışan emlakçı sayısının hızla arttığını söyleyen Tuse Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Durak, ''Korsan emlakçılarla mücadele şart'' diye konuştu.

Sefer Mühendislik Proje Taahhüt Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sefer Mühendislik Proje Taahhüt Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nuh Furkan Temür ve Sıddık Diyarbakırlı ortaklığında kuruldu. 

Sefer Altıoğlu: İhtiyaca yönelik konutlar üretilmeli!

MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, 2019'da da sektörde büyümenin devam etmesi için ihtiyaca yönelik konut üretilmesi gerektiğini söyledi.

İstanbul Yeni Havalimanı'nda ilk sefer yoğunluğu!

Açılışına 16 gün kalan İstanbul Yeni Havalimanı'nda her şey hazır. 31 Ekim'de ilk tarifeli seferi yapılacak havalimanında TK2141 sefer sayılı Ankara uçağında bulunmak isteyen yolcular yer dolu uyarısıyla karşılaştı.

Sefer Altıoğlu: Konutta stok sorunu var!

Mint Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, dün Anthill B Kule Kat 54'te gerçekleşen Emlakkulisi.com sektör toplantısında söz aldı. Altıoğlu sektörün sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirdi..

Ayhan Sefer Üstün'den kaçak yapılaşmaya tepki!

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Sakarya'daki kaçak yapılaşmaya sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Üstün, belediyelere üstü kapalı mesaj verdi.

Ayhan Sefer Üstün: Sakarya'daki askeri tesisler taşınmalı!

Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, askeri tesislerin şehir merkezinde olmasının yeni modern dünyaya uygun bir durum olmadığını söyledi.

Ankara'da metro sefer saatleri uzatılacak!

Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, gençlerin yoğun talebiyle Ankara’da metroların son sefer saatinin yeniden 24.00’e uzatılması talimatını verdi

İzban, Torbalı'ya direkt sefer için hazır!

Torbalı'nın açılmasıyla birlikte 110 kilometrelik hat uzunluğuna erişen İZBAN, yolcu yoğunluğunun en fazla olduğu sabah ve akşam saatlerinde Tepeköy-Menemen ile Aliağa-Cumaovası arasında günde 51 direkt sefer düzenlemek için gerekli planlamayı yaptı.

Sefer Aşır Eraslan: TOKİ binalarıyla kentleştik!

Anadolu Gazetesi köşe yazarı olan Sefer Aşır Eraslan bugünkü köşe yazısında kentsel dönüşümü ve kentsel dönüşüm ile kente dönüşümün farklılıklarını anlattı. İşte o yazı...

Ayhan Sefer Üstün Sakarya'daki yatırımları anlattı!

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, gazetecilerle buluştuğu akşam yemeğinde, başlayacak olan devam eden projeler hakkında konuşarak, genel bir değerlendirmede bulundu.

Dubaiden antalyaya sefer Haberi

Dubaiden antalyaya sefer

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı'ndan (BAKA) yapılan açıklamaya göre, Dubai'den Antalya'ya direkt uçuşla gelen ilk yolcu uçağı, Dubai'deki Sharjah Havalimanı'ndan 3 saat 15 dakikalık yolculuk sonunda Antalya Havalimanına iniş yaptı. 


Uçuş ekibi ile yolculardan oluşan 168 kişiyi, Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel ile diğer yetkililer, EXPO 2016'nın simge çiçeği şakayık ve karanfillerle karşıladı. 


Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde gerçekleştirilen törende konuşan Recep Yüksel, turizmde belli bir bölge veya ülkelere bağımlı olunmaması, pazar çeşitlendirilmesine gidilmesi gerektiğini kaydetti. 


Antalya-Körfez ülkeleri mesafesi 3.5 saate indi


Turizmin 12 aya yayılması için hedef kitle içerisinde Körfez ülkelerinin de bulunması gerektiğini ifade eden Yüksel, şöyle konuştu: 


"Air Arabia'nın Sharjah-Antalya uçak seferlerinde 168 kişilik uçakların tamamı dolu geliyor. Antalya olarak uçuş frekanslarımızın sayısı önümüzdeki dönem artarsa yılda 7 bin olan Körfez pazarı...